Ta wirusowa plotka TikTok o Dave'ie i Busterze sprawia, że ​​ludzie rozmawiają

Dave i Buster

Niektóre plotki są po prostu zbyt soczyste, aby się nie dogadać. Znasz te, o których mówimy. Kuszące plotki, które sprawiają, że myślisz: „Czekaj, to nie może być prawda! Czy to możliwe? Jeśli nie możesz oprzeć się dobrej plotce, to masz szczęście! Mamy durnia, którego pokochasz.


Ten skupia się na ukochanej sieci restauracji Dave'a i Bustera , ulubiony przez rodzinę ze względu na wewnętrzne salony gier wideo. Kiedy płodny użytkownik TikTok dablackempress opublikował wideo pytając: „Ile miałeś lat, kiedy dowiedziałeś się, że Dave & Busters należą do Dave'a Chappelle'a i Busta Rhymesa?”. i odpowiadając w stylu memów: „Miałem dzisiaj lata!” — sprawił, że internet zaczął mówić.Wideo zawierało zdjęcie Rhymesa, Chappelle i Marlona Wayansa z podpisem „Dave Chappelle i Busta Rhymes podczas wielkiego otwarcia ich restauracji, w której znajdują się gry wideo (1993)” oraz logo Dave & Buster's. Podoba nam się pomysł, aby te dwie kreatywne postacie wagi ciężkiej łączyły siły, aby się zabawić sieć restauracji , ale czy to się naprawdę stało?
Czy Dave Chappelle i Busta Rhymes naprawdę znaleźli Dave & Buster's?

Dave Chappelle i Busta Rhymes Denise Truscell Getty Images / Scott Dudelson Getty Images

Niestety, według Snopy , to nie Dave Chappelle i Busta Rhymes założyli Dave & Buster's. Duet stojący za siecią to w rzeczywistości David Corriveau i James „Buster” Corley, którzy mieli doświadczenie w branży hotelarskiej, zanim połączyli siły, aby stworzyć Dave & Buster's. Jeśli chodzi o wideo „Dablackempress” TikTok, prawdopodobnie należy zauważyć, że wymienia „Komediant na swoim profilu, a jako Dąb Gracz zwraca uwagę, że nie jest to nawet pierwszy raz, kiedy ta plotka lub obraz pojawiły się w Internecie. Ta plotka sięga wstecz aż do 2019 roku, kiedy RealSlimWhitman tweetował ten sam obraz Chappelle, Rhymes i Wayans wraz z komentarzem na temat dowiadywać się o Chappelle i Rhymes, właścicielach sieci restauracji. Niektóre plotki są zbyt zabawne, by zniknąć.

Oczywiście nie możemy przestać marzyć o świecie, w którym Kaplica Talenty aktorskie i komiksowe 's łączą się z muzycznym talentem Rhymes'a, tworząc wciągające doznania kulinarne. Wyobraź sobie wszystkie śmiechy i tańce, które moglibyśmy mieć, nie wspominając o tym Courvoisier . Nie trzeba dodawać, że jeśli Chappelle i Rhymes kiedykolwiek otworzą sieć restauracji, będziemy pierwsi w kolejce — zwłaszcza jeśli niektórzy z Wayanów Straszny film Pojawiają się wibracje związane z pisaniem i aktorstwem. Dostajemy dreszcze na samą myśl o tym!