Może powracać ten produkt Doritos z lat 90.

Torebka nacho Doritos

Jeśli dorastałeś w latach 90., prawdopodobnie brakuje Ci wielu rzeczy z tych prostszych czasów — mianowicie przekąski . Były Dunkaroo, które zanurzało się w słodkim lukrze waniliowym, Gusher, które emanowało owocowym nadzieniem, gdy się w nie wgryzało, i Pixy Stix, które w zasadzie po prostu wlewały prosty cukier do gardła. Plus, kto mógłby zapomnieć o klasycznych rolkach owocowych (lub jeszcze lepiej, Owoce przy stopie )?! Zadbaj o nostalgię.


Dla dzieci z lat 90., które pragną przekąsek z minionych dni, mamy dobrą wiadomość. Jedna z najpopularniejszych przekąsek dekady, która została wycofana z produkcji, może wkrótce powrócić. Według Na wynos , być może w niedalekiej przyszłości znów będzie można znaleźć Doritos 3D na półkach sklepów spożywczych. Przygotuj się na powrót serowych przekąsek i jeszcze bardziej tandetnych czubków palców dzięki dmuchanej przekąsce, którą lubiłeś jako dziecko.Wraz z premierą możecie spodziewać się nowych smaków 3D Dorito

Worek 3-D Doritos Instagram

Na wynos zrobił trochę detektywa i, na podstawie postu na Instagramie, autorstwa @candyhunting , informuje, że 3D Doritos ukaże się 18 stycznia 2021 r. Dokopaliśmy się jeszcze dalej i potwierdziliśmy za pośrednictwem Frito-Lay's ' Poradnik mobilny ' że ​​to jest w rzeczywistości prawda. Marka twierdzi w swoim raporcie, że 3D Doritos — które były przerwane na początku XXI wieku — były najczęściej poszukiwanym produktem w kontaktach konsumenckich Frito-Lay.
Podczas gdy nowy Doritos wyglądają jak dmuchane trójkąty z lat 90., tym razem będzie kilka różnic. Frito-Lay nie tylko mówi, że przekąska będzie teraz nazywać się Doritos 3D Crunch, ale pojawią się również dwa nowe smaki: Chili Cheese Nacho i Spicy Ranch. (The oryginalne Doritos 3D pojawił się w Jalapeño Cheddar, Nacho Cheese i Zesty Ranch.) Wiemy, że data premiery to 18 stycznia 2021, według Frito-Lay, ale marka jeszcze nie ujawniła, gdzie będzie sprzedawany Doritos 3D Crunch, więc bądź na bieżąco.