Thompsona Smitha

 Zdjęcie Thompsona Smitha LokalizacjaUSA Wiedza o superbohaterach i mediach sąsiadujących z superbohaterami, film z 2001 r. „Mulholland Drive” oraz serial telewizyjny „Zagubieni”.
  • Thompson Smith doświadczył na własnej skórze ewolucji kultury nerdów, od jej społecznie nieakceptowanych lat 90. po fazę imperialną lat 2010. napędzaną fetyszyzacją technologii i odcinkami biletów MCU. Dziś z niecierpliwością oczekuje potencjalnie przerażającej przyszłości nerdów.
  • W pewnym momencie w 2014 roku Thompson Smith zamieścił artykuł o nowej kreskówce zatytułowanej „Rick & Morty” w dużej publikacji cyfrowej. Redaktorzy odrzucili ten pomysł, ponieważ nie sądzili, że „Rick & Morty” kiedykolwiek stanie się popularny.
  • Wiele z najwcześniejszych wspomnień Thompsona Smitha odnosi się w jakiś sposób do Wojowniczych Żółwi Ninja, a on nie ma wystarczająco dużo miejsca w swoim mieszkaniu, aby przechowywać stale powiększającą się kolekcję komiksów.

Doświadczenie

W ciągu wielu lat w branży Thompson Smith doświadczył dekadenckich wzlotów i niszczących duszę upadków niezależnego dziennikarstwa popkulturowego. Zrobił trochę reportaży ze starej szkoły; zrobił trochę lekceważących cotygodniowych rzeczy; pojawił się na wielu stronach internetowych; był współautorem kilku okropnych filmów krótkometrażowych. Thompson Smith nie zrobił tego wszystkiego. Zrobił tylko około 37 procent tego wszystkiego.

Edukacja

Thompson Smith uzyskał tytuł magistra w zakresie gromadzenia i rozpowszechniania informacji w prestiżowej instytucji. Dzięki odziedziczonemu majątkowi Thompson Smith był w stanie spłacić kredyty studenckie. Cały pozostały dług studencki w Ameryce powinien zostać natychmiast anulowany. Historie autorstwa Thompsona Smitha