TikTok absolutnie uwielbia to marszczone ciasto

 Logo TikTok czerwone tło 2 serca Tatiana Buzmakova/Shutterstock Kryształowa Antonace


młoda giada autorstwa laurentiis

Oprócz trendy żywieniowe, które powinieneś wypróbować na Tiktok , w tej popularnej aplikacji jest niezmierzona liczba przepisów, które również mogą być warte Twojej uwagi. Z TikTok pojawiającym się na szczycie jako najczęściej pobierana aplikacja w 2021 r., via Biznes aplikacji , jest to również platforma, do której ludzie z pokolenia Z najczęściej zwracają się w poszukiwaniu inspiracji kulinarnych i przepisów, opartą na ostatnich badaniach przeprowadzonych przez grupę fokusową „Cassandra” (za Postępowy sklep spożywczy ).Wraz z ciągłym wzrostem popularności TikTok w ciągu ostatnich kilku lat, w aplikacji dostępna jest obecnie znaczna liczba przepisów, które mogą dać ci smak, którego szukasz, aby gotować w kuchni. Niezależnie od tego, czy czujesz się przytłoczony, przeglądając tysiące opcji dla #pieczone , lub zostały pod silnym wpływem, aby wypróbować @saltnsprrinkles viral batoniki chrupiące z quinoa - że Dzisiaj pokaż Dietetyk Heather Martin nazywa „pyszne” — opcje deserów w mediach społecznościowych są nieograniczone.
Poza Przepisy TikTok, dzięki którym będziesz gotować jak gwiazda , są też kuszące przepisy, których nie możesz spróbować. Na przykład jeden z użytkowników udostępnił w zeszłym roku przepis na ciasto, który nadal rozsadza umysły TikTokerów z bliska i daleka.

Jak ciasto filo zamienia się w jedno efektownie wyglądające ciasto

 Użytkownik TikTok @ramenasaidwow's crinkle cake TIK TokW zeszłym roku @ramenasaidwow był jednym z wielu influencerów, którzy podzielili się wirusowym przepisem w mediach społecznościowych. Znany jako deser, na którym użytkownik „zbudował cały biznes”, z ponad milionem polubień, można śmiało powiedzieć, że przepis na ciasto marszczone był i nadal jest hitem wśród kolekcjonerów przepisów TikTok.

najdroższa wołowina na świecie

Zgodnie z filmem, najpierw zaczynasz od „marszczenia” dwóch arkuszy ciasta filo na raz, umieszczając pomarszczone polana plecami do siebie w naczyniu do pieczenia o wymiarach 9x11 cali. Po upieczeniu przez 10 minut w temperaturze 350 stopni, wylej dwie pałeczki roztopionego masła na wstępnie upieczone ciasto filo i piecz kolejne 10 minut. Co ważne, nie używaj jednocześnie więcej niż dwóch arkuszy filo, ponieważ warstwy będą zbyt grube. Zrób budyń, wylej tę mieszankę na ciasto i piecz, aż będzie chrupiąca. Ostatnim akcentem jest domowy prosty syrop polany na wierzchu. Brzmi dość prosto, prawda?TikTokers wydaje się tak myśleć, jak twierdził jeden z nich: „Próbowałem tego i nie mogę się powstrzymać przed zrobieniem tego”, podczas gdy inny stwierdził: „Zrobiłem to 3 razy. Uwielbiam to!” Jednak są sztuczki, aby wykryć zły przepis TikTok , @ramenasaidwow może być na coś z tym przepisem na ciasto, jeśli weźmiesz pod uwagę wiele pozytywnych komentarzy.

Użytkownik @ramenasaidwow ma umiejętności wykraczające poza słodycze i niedawno podzielił się swoim ulubionym kremem jesienny dip . Odkryła też sposób na odtworzenie klasyczny McGriddle z McDonald's, w stylu restauracyjnym.

jak powstaje rosa górska?