TikTok ma coś do powiedzenia na temat tej recenzji steków z krakersa

 Karta podarunkowa Cracker Barrel Reforma Niemiec/Shutterstock Matt Byrne


TikTok jest znany z filmów o niewielkich rozmiarach, które często pokazują ludzi, którzy coś robią szybkie układy taneczne . Jednak na platformie jest o wiele więcej niż otwieranie i blokowanie. Wielu twórców treści przeniosło swoje marki do TikTok i teraz oferuje wszystko od pyszne przepisy do recenzje restauracji . Niektórzy nawet zapewniają przezabawne ataki przeciwko niektórym z naszych ulubionych szefów kuchni celebrytów, co wyśmiewa ich w sposób zarówno wnikliwy, jak i zabawny.Ze względu na aktywny, krótki format, pełny sposób działania wideo TikTok ma tendencję do przykuwania naszej uwagi, więc raporty Nowojorczyk . Dzieje się tak, ponieważ, jak pisze dziennikarka New Yorker Jia Tolentino, „został zaprojektowany do wykonywania algorytmicznej pirotechniki, która była w stanie przejść pół godziny, zanim przypomniałem sobie o odwróceniu wzroku”.
Jest to ważne, ponieważ niektóre z tych „pirotechnik” zawierają recenzje, które mogą zrujnować restaurację. Na przykład, Zrujnuj mój tydzień opisuje, w jaki sposób restauracja została „zbombardowana recenzjami”, gdy ukazał się film TikTok, w którym stwierdzono, że restauracja nie zapłaciła serwerowi. Teraz może się zdarzyć, że stek Cracker Barrel jest kolejnym elementem na celowniku społeczności TikTok.

Jeśli chodzi o Cracker Barrel, odwiedzający mówią, że musisz wiedzieć, co zamówić

TIK TokCracker Barrel od dawna ma problem z dostaniem zaangażowany w skandale . Obecnie dostał kilka słabych notatek od TikToker Max the Meat Guy, który zrobił recenzję wideo steku siedząc na łóżku swojego pickupa, tak jak zrobiłby to każdy prawdziwy entuzjasta Cracker Barrel.

Max zamówił stek z polędwicy, który, jak powiedział, był bardzo cienki, ale skórka nie była straszna. Powiedział, że smak był 'całkiem dobry' i że 'był dobrze doprawiony', ale kiedy próbował go przełknąć, powiedział 'ledwo mogłem to złagodzić' po 'dużym żuciu'.Chociaż Max nie był przesadnie surowy, dając całemu posiłkowi ocenę 51 na 100, wielu komentatorów uważało, że nie oddał sprawiedliwości restauracji. „Stek nie jest tym, co należy tam dostać. „Kurczak i knedle!” powiedziała jedna osoba, która powtarzała miłość do kurczaka i pierogów, co wielu powtarzało. Jeszcze inni mówili, że Max powinien był wybrać inne strony. „Zapiekanka z haszowego brązu jest zdecydowanie ich najlepsza strona” – zasugerował komentator. „Najwyraźniej nie jadłeś sera Mac n” – stwierdził inny. Świergot ). Pod koniec dnia lekcja wydaje się być taka, że ​​Cracker Barrel nie jest stekiem i każdy, kto tam idzie, powinien bardziej uważać na właściwą kolejność, aby nie zakrztusić się przeciętnym mięsem, tak jak zrobił to Max.