TikTok ma oczy w kształcie serca na Halloween dla „małego szefa kuchni” demona

 Szef Kuchni z Dynią Portret twarzy/Shutterstock Amberly Mckee


Halloween to bez wątpienia najlepsza pora roku dla dzieci i dorosłych, aby ubierać się tak, jak chcą. Chociaż nierzadko słyszy się, jak nastolatki szydzą z pomysłu ubierania się, statystyki z Narodowa Fundacja Handlu Detalicznego pokazują, że w tym sezonie na kostiumy dla dorosłych wydano więcej pieniędzy niż na kostiumy dla dzieci. Najpopularniejszymi pomysłami na kostiumy dla dorosłych w 2022 roku były czarownice, wampiry, duchy i piraci.Zwykle można spodziewać się osób przebranych za tradycyjne postacie Halloween, co sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej zabawne, gdy ludzie wychodzą poza normę. Kostiumy o tematyce kulinarnej to zawsze dziwaczny pomysł. W 2014 roku Katy Perry przebrała się za Flamin' Hot Cheeto , przezabawnie podpisując ją Post na Instagramie , „IDFWU *upuszcza mikrofon*”. W 2008 roku Gwen Stefani przebrała się za jajko, aby wziąć udział w imprezie Halloween swojego brata (per Tylko Jared ). A ostatnio, a TIK Tok użytkownik był widziany podczas filmowania swojego przyjaciela, zwanego „małym kucharzem”, który był doskonale ubrany na upiorny sezon.
Ludzie nazywają go swoim ulubionym szefem kuchni

 Mały kucharz z kawą TIK Tok

W pełnym świątecznym duchu użytkownik TikTok @_soggy_nugget_ udostępnia filmy demonicznego szefa kuchni o imieniu „Little Chef”. Mały kucharz, który wydaje się dość wysoki, jest ubrany od stóp do głów w kostium, w pełni czarny strój, maskę, pasiasty fartuch i szczudła, które zwiększają jego wzrost. Raczej komicznie używa dwóch z tych poręcznych narzędzi do chwytania pazurów jako swoich rąk. Chociaż może to zabrzmieć niekonwencjonalnie, w rzeczywistości wydaje się stosunkowo wydajne.W jednym szczególe wideo opublikowany we wrześniu, Little Chef „rozkłada się” w kącie, gdy jego przyjaciel prosi go o filiżankę Kawa . Następnie obsługuje ekspres do kawy, cały czas piszcząc charakter. Fani Little Chef szybko wyrazili swoją miłość w sekcji komentarzy TikTok. „Daj mu przytulić bracie, że wykonuje dużo ciężkiej pracy” – powiedział jeden z użytkowników. „Tak, mój ulubiony szef kuchni wrócił na moją [dla ciebie stronę]!” powiedział inny. Dodatkowi użytkownicy nazywali Little Chef „najlepszym” i przyznawali, że go „kochają”.

Warto zauważyć, że jest to strona TikTok, która również gromadzi wyświetlenia, gdy Little Chef nie jest obecny. Winnym wideo tik tok , oryginalny plakat przedstawia widok siebie przygotowującego brytyjskie śniadanie, ale jego metody nie są tradycyjne. Kiedy rozbija jajko, wypada fasola, a potem kolejne jajko z bekonem. Wreszcie jajka wychodzą z puszki. „Mój mózg nie mózguje” – powiedział jeden z komentarzy o wybrykach.Teraz, gdy Halloween się skończyło, nie jest jasne, czy w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się więcej Little Chef. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że jeden z filmów bohatera zdobył już na kanale prawie 2 miliony wyświetleń, coś nam mówi, że prawdopodobnie nie widzieliśmy ostatniego z nich.
Kategorie fakty Fakty przepisy