TikTok nie może powstrzymać gniewu z powodu Crunchwrap Supreme za 10 USD

 Crunchwrap Supreme Facebook Dai Poole'a


Niedawny sukces programów takich jak „The Tindler Swindler”, „Inventing Anna” i „The Dropout” świadczy o fascynacji konsumentów wzrostem i upadkiem oszustów. I chociaż te pokazują zero na osobach, istnieją przykłady oszustw korporacyjnych. Według WTOP , godne uwagi marki, takie jak Wells Fargo, Volkswagen i Enron, zostały uwikłane w skandale. W wyniku powyższego konsumenci stali się wyczuleni na znaki ostrzegawcze, wzywając firmy, gdy podejrzewają oszustwo. I tak właśnie stało się z a Taco Bell w Seattle po tym, jak użytkownicy TikTok dowiedzieli się o jego praktykach.Krótko mówiąc, ten konkretny Taco Bell wyłączył możliwość zamawiania w aplikacji Taco Bell (przez Codzienna kropka ). Kiedy klienci przybyli na miejsce, byli zszokowani, że ceny były znacznie wyższe niż oczekiwano. Obejmuje to Crunchwrap Supreme za 10 USD. Dla kontekstu, Crunchwrap Supreme jest zwykle o połowę tańszy.
Co zatem może powodować takie wahania cen? Według Wtajemniczony , franczyzobiorcy mogą ustalać ceny w oparciu o różne zmienne, w tym czynsz i płace. Ten Taco Bell skorzystał z tego prawa w sposób, który rozgniewał wielu na TikTok.

Ten Crunchwrap Supreme za 10 USD po prostu się nie sumuje

 Taco Bell kitzzeh/ShutterstockPo wideo stał się wirusowy na TikTok, niektórzy twierdzili, że ceny mogą odzwierciedlać to, że jest w bogatej dzielnicy, ale mieszkańcy zaznajomieni z Taco Bell szybko to zamknij. „Wszyscy powtarzają, że Queen Anne to bogata okolica, ale wy wszyscy, to jest w niższej Queen Anne na Mercer!!! Mieszkam po drugiej stronie ulicy; to nie jest bogata dzielnica, lmao” – stwierdził lokalny użytkownik.

Wielu fanów wyrażało opinie na temat pobliskiego Taco Bell, którego cena była bardziej zgodna z tym, czego spodziewają się zapłacić. W rezultacie omijają sklep Queen Anne, aby zaoszczędzić w innym miejscu. „To szalone, ponieważ lokalizacja Ballard, która jest oddalona o ~ 15 minut, tandetna Gordita kosztuje 5,19 USD, a chrupiące wrapy to 5,89 USD!” powiedział jeden z użytkowników. Inny użytkownik powtórzył to stwierdzenie, mówiąc: „To jest najbliżej mnie Taco Bell! Zamiast tego jadę 5 minut w innym kierunku do Ballard!”

Dodając więcej kontekstu do scenariusza, mieszkańcy poinformowali, że ten Taco Bell ma również dołączony KFC . Omawiając jedno i drugie, wielu zwracało uwagę, że ceny KFC też są niespotykane. Jeden z użytkowników dobrze to podsumował, mówiąc: „...powinieneś zobaczyć cenę KFC dołączoną do tego Taco Bell, jest jeszcze gorzej”.

Przy tak dużej uwadze poświęconej tej lokalizacji i jej cenom, ciekawe będzie, czy zostaną wprowadzone jakieś zmiany.