TikTok uważa, że ​​ciasto dyniowe Emily Mariko jest „surowe”

 Emily Mariko pozuje do selfie Facebook Naomi Kennedy


Trudno uwierzyć, że minął już ponad rok, odkąd Emily Mariko stała się sensacją na TikToku, ponieważ wydaje się, jakby to było zaledwie wczoraj. zafiksowany na wirusowym hacku z ryżem łososiowym które pomogły jej osiągnąć status gwiazdy we wrześniu 2021 r. (via Cięcie ). TikToker zgromadził ogromną liczbę obserwujących, ponad 12,3 miliona ludzi, i stara się zapewnić rozrywkę tym podglądaczom za pomocą filmów w stylu ASMR, na których gotuje prawie wszystko pod słońcem. Mariko zademonstrowała, jak zrobić takie rzeczy jak zupa, herbata i ciastka, z których ona upieczone z pomocą nieoczekiwanego gościa . W zeszłym roku Mariko zabrała nawet swoich zwolenników, organizując wielką ucztę na Święto Dziękczynienia w seria filmów które łącznie uzyskały ponad 140 milionów wyświetleń (via TIK Tok ).Mariko postanowiła podjąć się tego zadania jeszcze raz w tym roku i od tego czasu 13 listopada , udostępnia filmy TikTok, na których gotuje wiele tradycyjnych składników świątecznego posiłku. Podobnie jak w zeszłym roku, jej posty związane z Świętem Dziękczynienia przyciągnęły miliony widzów. A spinacz jej robienie całego indyka zgromadziło aż 10 milionów wyświetleń w chwili pisania tego tekstu. Film, na którym robi, a następnie je ciasto dyniowe, jest drugą najpopularniejszą częścią serii. Chociaż jej ciasto może nie wyglądać tak, jak byś się spodziewał.
Ciasto Emily Mariko ma TikTok, który wydaje surowe opinie

 Emilia Mariko's raw pumpkin pie TIK Tok

klasa wołowiny taco bell

Sztuczka mikrofalowa Emily Mariko z kostkami lodu mógł stać za jednym z największych trendów kulinarnych TikToka. Jednak nie każdy z jej filmów o gotowaniu staje się wirusowy z właściwych powodów. W grudniu ubiegłego roku jeden z Filmy Mariko podzieliły internet na temat przypraw , a teraz seria postów pokazujących jej pieczenie dyniowego ciasta po raz kolejny sieje spustoszenie na TikToku.Wątpliwe demo zostało zrobione w ciągu dwóch wideo udostępnione na stronie TikTok Mariko 19 listopada z ostatnia rata pokazujący blogerkę siadającą i delektującą się gotowym ciastem. Jednak pomimo tego, że Mariko wydawała się lubić tradycyjny deser na Święto Dziękczynienia, jej zwolennicy nie byli tak rozbawieni, ponieważ wielu zauważyło, że ciasto nie wyglądało na upieczone do końca.

„Emily lubi swój placek tak samo, jak lubi swój stek. Wciąż muczy” — skomentował użytkownik „Souplessfish”. „Kochanie, obudź się, Emily zrobiła zupę dyniową w misce na chleb” – zażartowała Beckalyn99. Użytkownik _brixnv_ skontaktował się z Gordonem Ramsayem i napisał: „TO JEST RAWW!!!”. Krytyka trwała nawet w sekcji komentarzy jej najnowszej Przekazać plik , gdzie jedna osoba powiedziała, że ​​„nadal nie wyzdrowiała po cieście”. Obawy mają sens, zwłaszcza że Cukiernia Kawiarnia Julii mówi, że możesz zachorować, jedząc niedogotowane ciasto dyniowe. Na szczęście ten wpadek kuchenny można łatwo naprawić, po prostu wymagając trochę dodatkowego czasu w piekarniku.