TikTok zachwyca się tym DIY Posiłkiem Popeyes

 Kurczak Popeyes i ciastko Reforma Niemiec/Shutterstock Mary Aguirre


Food TikTok zaskakuje nas każdego dnia, zwłaszcza że twórcy treści wykraczają poza standardowe przepisy i recenzje. Przewijanie zawartości naszego jedzenia nigdy nie było tak zabawne. Jeśli chodzi o kreatywność, TikToker Danny Kim (@dannygrubs) prosi kucharzy o tworzenie wykwintnych dań z wykorzystaniem dań typu fast food (via Thriller ).W jeden film Kim odwiedził indyjskiego szefa kuchni i restauratora z Maryland, K.N. Vinoda. Gdy zostaniesz zakwestionowany z pełnym Papież posiłek złożony ze smażonego kurczaka, popcornowych krewetek, ryżu i szarlotki, Vinod powiedział osobowości TikTok, że zamierza go „zdmuchnąć”.
W przeciwieństwie do jednego wymyślnego posiłku, szef kuchni przygotował trzy dania z curry, garam masala, miętą, curry i innymi zszywkami indyjskie jedzenie . „To jest legendarne” – skomentował jeden z użytkowników. Poza smakiem był oklaskiwany za użycie wszystkich elementów Popeyes, oprócz kilku łatwo dostępnych składników, które sprawiają, że wszystko wygląda na łatwe dla każdego, kto chce go skopiować. „Ulubiam wideo, na wypadek, gdybym kiedykolwiek chciał to zrobić” – powiedział ktoś.

Szef kuchni zamienił posiłek Popeyes w trzy autentyczne indyjskie potrawy?

TIK TokUżywając smażonego kurczaka Popeyes, krewetek popcornowych, ryżu i szarlotki, szef kuchni K.N. Vinod stworzył przystawkę w kształcie stożka papad, biryani z kurczaka i deser przypominający suflet, ale z nadzieniem z szarlotki.

Na przystawkę grillował papad — według mnie rodzaj indyjskiego wafelka Jedzenie Kruszy — przed uformowaniem w stożek. Po posiekaniu popcornowych krewetek podsmażył je z nasionami gorczycy, czosnkiem, imbirem, liśćmi curry, kurkumą i kilkoma innymi indyjskimi przyprawami. Gdy był gotowy, napełnił rożek papa mieszanką popcornu z krewetkami, posypując go kokosem. Zarówno szef kuchni, jak i TikToker Danny Kim spróbowali tego, a brzmiało tak chrupiące, jak wyglądało.Następnie odtworzył klasykę Biryani z kurczaka : kolorowe i smaczne danie indyjskie z aromatami, białkiem i ryżem. Oczywiście ta wersja zawierała smażonego kurczaka Popeyes; tylko u nas marynowany w sosie jogurtowym z garam masala , plus kilka innych pikantnych elementów. Najlepsza część? Podał go na łupinach orzecha kokosowego. Czy po kilkukrotnym obejrzeniu filmu i ułożeniu listy składników jesteś gotowy, aby zrobić to sam?