Całkowicie nowa skorupa Taco może pojawić się w pobliżu Taco Bell

Znak Taco Bell Ethan Miller/Getty Images

Ostatnio, kiedykolwiek Taco Bell mabył w wiadomościach, wygląda na to, że ma to coś wspólnego z ich ciągle kurczące się menu, jak jeden ukochany przedmiot po drugim kąsa w kurz — pożegnanie, Nachos Supreme, adios, serowe ziemniaki Fiesta i cześć, Quesarito (raczej). Cóż, tym razem porozmawiamy o czymś innym — o dodatek do menu! Taco Bell daje i zabiera. Jak powiedziała Heather Mottershaw, wiceprezes Taco Bell ds. rozwoju produktów Forbes , redukcje menu mogły po prostu przygotować grunt pod „ewolucję menu” obejmującą „nowe opcje i nowe innowacje”.


Jedna z tych nowych opcji, Grillowane Burrito Serowe , jest teraz dostępny w Taco Bells wszędzie, ale kilka innych, takich jak skrzydełka z kurczaka , jest nadal w fazie próbnej. Chociaż oba te elementy mogą być nieco nowe i różne dla Taco Bell, inny przedmiot również testowany w limitowanej edycji to coś, co wprowadzili już wiele razy: nowy i ulepszony rodzaj skorupy taco. W przeciwieństwie do poprzednich pocisków, takich jak mega-popularne Doritos Locos lub niezbyt dobrze przyjęty Tacos Black Jack, ta najnowsza skorupka nie ma ekstremalnego smaku ani koloru. Zamiast tego, jak powiedział rzecznik Thriller , Cantina Crispy Melt Taco w nowej białej skorupce kukurydzianej ma zaoferować bardziej „podniosłe doświadczenie kultowego Crunchy Taco”.Wszystko o Cantina Crispy Melt Taco

Dzwonek Taco Cantina Crispy Melt Taco Taco Bell

Oprócz nowej skorupki Cantina Crispy Melt Taco składa się z sosu serowego nacho, mieszanki trzech serów, sezonowanej wołowiny, kwaśnej śmietany, sałaty, większej ilości rozdrobnionego sera (tym razem cheddar) i pomidorów. Taco Bell pozwala również dostosować wersję wegetariańską, zamieniając czarną fasolę na wołowinę. Według Pyszne , a la carte Crispy Melt kosztuje 1,99 USD, ale jest również dostępny jako część pudełka za 5 USD wraz z Beef Chalupa Supreme, Crunchy Taco i średnim napojem. Złą wiadomością dla większości z nas jest to, że te Crispy Melts są obecnie dostępne tylko w rejonie Detroit. Plan jest jednak taki, że jeśli odniosą tam sukces, prawdopodobnie zostaną wprowadzone w całym kraju w niezbyt odległej przyszłości.
Co do tego, jak media społecznościowe reagują na najnowszą ofertę menu Taco Bell, cóż, kiedy… tweetował z wiadomości, większość komentarzy, które otrzymali, pochodziła od klientów wciąż zdenerwowanych smutną stratą Nacho Frie s i inne artykuły ziemniaczane . Jeden użytkownik Twittera był jednak zachwycony na myśl, że nowa skorupka taco może w rzeczywistości być ponownym wprowadzeniem starego faworyta, mówiąc: „Omg, czy to jest skorupa, której używali dawniej i nazwali ją taco light czy coś takiego? Cały czas marzę o tej muszli. Jeśli to prawda, to nowe taco może przejść długą drogę do odzyskania części dobrej woli, którą Taco Bell stracił, gdy po raz pierwszy zmniejszyli swoje menu.
Kategorie porady Zabawa Jak