Fani handlarza Joe wariują na temat tego nowego smaku lodów Hold The Cone

trzymając trzymaj szyszki Instagram

Lody są niesamowite. Niezależnie od tego, czy same, w rożku, czy jako dodatek do innego deseru, lody po prostu poprawiają sytuację. Czasami potrzebujesz tylko małej lizawki lodów, a nie przesadnego rozmiaru lodów. Na szczęście istnieje kilka fantastycznych wstępnie porcjowanych opcji lodów, które pomogą Ci trafić w słodki punkt między zbyt małą a zbyt dużą ilością lodów, takich jak mini rożki lodów Trader Joe's Hold the Cone (poprzez Instagram ).


Według posta Instagrammer @traderjoesobsessed te urocze mrożone smakołyki są prawdziwymi ulubieńcami fanów. Wyglądają trochę jak mini pałki Nestlé, bez posiekanych orzechów iz mniejszą ilością lodów na wierzchu, ale o to chodzi. W przeciwieństwie do tradycyjnego rożka z lodami na wierzchu, te mini rożki mają lody aż do samego końca rożka, więc masz oba w każdym kęsie (bez robienia ogromnego bałaganu)!Stożki Hold the Cone są dostępne w smakach czekolady, kawałków czekolady i wanilii, a także w ograniczonych sezonowych smakach, takich jak mięta pieprzowa i imbir dyniowy, i kosztują zaledwie 2,99 USD za pudełko ośmiu. Plus nowe ziarno kawy coffee smak rozpoczyna się w tym tygodniu, zgodnie z podpisem. Przy tak świetnej wartości nic dziwnego, że ludzie na Instagramie po prostu nie mają dość tych mini rożków do lodów.
Fani Tradera Joe nie mogą się doczekać nowych rożków kawowych

Kupiec Joe Instagram

Gdyby Handlowiec Joe'a Mini rożki do lodów Hold the Cone są już na Twojej liście zakupów, nie jesteś sam. Zostały nawet nazwane przez klientów najlepszym deserem w sklepie w 2019 roku! (przez Kuchnia ). W rzeczywistości istnieje duża szansa, że ​​znajdziesz je wyprzedane w pobliżu handlarza Joe, który ma większy ruch, ponieważ są tak popularne (poprzez Jedzenie52 ). Nic więc dziwnego, że post @traderjoesobsessed uzyskał ponad 6000 polubień i 150 komentarzy w mniej niż jeden dzień (przez Instagram ).

Komentarze były pełne pochwał dla maleńkich smakołyków, z sentymentami typu: „Moja absolutnie ulubiona rzecz w TJ's. Właśnie uszczęśliwiłeś mój dzień zapowiedzią nowego smaku ziaren kawy!!' i „Nasz ulubieniec rodziny! Idealny dla dzieci!!'W rzeczywistości nawet negatywne komentarze często nie dotyczyły samych rożków lodowych, ale raczej ich niedoboru, a jedna osoba napisała: „Szkoda, że ​​nie mogłam wypróbować miętowych świątecznych ciastek — wyprzedały się zbyt szybko!”. i kolejne: „KAWA O SMAKU?!?! WŁAŚNIE WYDAŁEM 264 USD W TJ WCZORAJ, A TYCH NIE BYŁO!!! Przepraszam, że krzyczę. Jestem teraz naprawdę podekscytowana, a nie kofeiną z mini rożków kawy. Tak więc, jeśli zauważysz je u lokalnego TJ-a, warto wziąć pudełko lub dwa na wypadek, gdy zaatakują Cię słodycze.