Trader Joe właśnie stał się jeszcze łatwiejszy do picia octu jabłkowego

handlarz joe Noam Galai/Getty Images

Picie ocet jabłkowy ma wiele korzyści zdrowotnych. Jest wytwarzany ze sfermentowanych jabłek i drożdży i jest pełen zdrowych bakterii, probiotyków i enzymów, które mogą poprawić zdrowie, zgodnie z Linia zdrowia . Napój może również pomóc w utracie wagi i wykazano, że pomaga obniżyć poziom cukru we krwi, a także może pomóc zarządzać cukrzycą poprzez poprawę wrażliwości organizmu na insulinę. Może nawet pomóc w łagodzeniu typowych problemów skórnych, w tym trądziku i egzemy. Jednak jest jedna szkoda dla octu jabłkowego: smak. Wiele osób uważa, że ​​picie jest kwaśne, kwaśne i nieprzyjemne, nawet po rozcieńczeniu.


Ale dzięki Trader Joe's nadal możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami zdrowotnymi octu jabłkowego bez poświęcania kubków smakowych lub portfela. Popularna sieć sklepów spożywczych właśnie wypuściła na rynek nowy organiczny musujący ocet jabłkowy, który zapewnia wszystkie zalety octu bez gorzkiego smaku.Klienci Tradera Joe uwielbiają ten smak

Kupiec Joe Instagram

napój musujący występuje w dwóch orzeźwiających smakach: cytrynowo-truskawkowym i imbirowo-cytrynowym. Według mediów społecznościowych oba napoje były hitem. Wielu fanów Tradera Joe śpiewało pochwały dla tego napoju Instagram , jak @esmalley07, który napisał: „Próbowałem tego niedawno i szczerze mi się podobało, znowu to kupię”. Inny, @mollz3123, zachwycał się:' Wczoraj próbowałem cytrynowej truskawki i UWIELBIAM to!! Cytryna imbirowa dzisiaj. Dam ci znać!' Użytkownik @c0mewhatmay6275 był również wielkim fanem Lemon Strawberry, odpowiadając: „Dostałem to również dzisiaj. Mam jedną truskawkowo-cytrynową i uwielbiam ją!!!' A użytkownik @arnold_kt szybko zapewnił obserwujących, że drugi smak jest równie dobry, pisząc: „Próbowałem dzisiaj tej imbirowo-cytrynowej, było pyszne!”.
Każda puszka zawiera tylko 35 kalorii i jest dostępna w Trader Joe za jedyne 1,69 USD. Jednak kupujący powinni pamiętać, że jest o wiele więcej cukru niż zwykły ocet jabłkowy, z ośmioma gramami cukru na puszkę. Chociaż to z pewnością poprawia smak, ludzie próbujący ograniczyć spożycie cukru powinni pamiętać o zawartości.