Trader Joe ma teraz własną wódkę. Oto, co musisz wiedzieć

poza Traderem Joe Noam Galai/Getty Images

Podczas gdy mnóstwo ludzi jest obecnie wariowanych z powodu nowej współpracy Lady Gagi z Domem Pérignon, jest jeszcze jeden napój alkoholowy, który został niedawno ogłoszony i wymknął się spod radaru. Trader Joe opublikował na stronie internetowej firmy 29 marca 2021 r., że ich ukochane sklepy będą teraz oferować własną linię wódki Tradera Joe. Ten ekscytujący nowy projekt ostatecznie będzie miał wiele do zaoferowania fanom i kupującym sklep. Niestety nowa wódka będzie dostępna tylko w sklepach, które już sprzedają alkohol lub które mogą go legalnie sprzedawać w ich stanie.


Trader Joe's Small Batch Vodka 10X Destylowana jest wytwarzana z kukurydzy i jest opisywana jako „delikatna, wyjątkowo czysta, chrupiąca i gładka”. Trader Joe używał wody filtrowanej wapieniem, która znajduje się zaledwie 1300 stóp poniżej gorzelni. Pomiędzy wysokiej jakości źródłem wody a dużą liczbą destylacji, wiesz, że ta wódka będzie gładka, jeśli będzie mocna. Działa w 88 dowodach i jest niezwykle łatwy w portfelu za jedyne 9,99 USD za butelkę 750 mililitrów. Pomyśl tylko, jak dobrze może to działać w przypadku koktajli wsadowych, mrożonych napojów tego lata i wielu innych.Klienci Tradera Joe są naprawdę podekscytowani

nowy handlarz Joe Trader Joe/Instagram

Naturalnie, Handlowiec Joe'a fani są naprawdę gotowi na nową wódkę. Trader Joe faktycznie ogłosił to w oficjalnym biurze firmy Instagram 30 marca 2021 r. W ciągu jednego dnia post zebrał ponad 9000 polubień. Zgodnie z komentarzami wydaje się, że nowa wódka już się skończyła i też jest na półkach. Więc nie musisz czekać na premierę ani nic.
Pewien szczęśliwy kupujący Trader Joe, który już odebrał butelkę, powiedział: „Właśnie zacząłem robić ekstrakt waniliowy z tej wódki!” Inna frakcja komentatorów wybuchła jednym komentarzem mówiącym: „byłby to świetny powód, aby przywrócić jalapeño limeade!” Ktoś inny odpowiedział: „Gdzie się podziała ta limonka jalapeño”. Ktoś inny zasugerował użycie wódki w napojach typu „paloma, tonik do wódki, śrubokręt, sok z kilku kwiatów”. Możliwości są naprawdę nieograniczone.

Było wielu rozczarowanych kupujących, którzy wiedzą, że ich sklepy również nie sprzedają alkoholu. Mam jednak nadzieję, że w pewnym momencie uda im się dostać w swoje ręce.