Tragiczne dzieciństwo Andrew Zimmern

Andrew Zimmern uśmiechający się na imprezie Kevin Mazur/Getty Images

Nawet w obliczu tragedii może być również radość. Ta sytuacja może dobrze opisywać dzieciństwo Andrzeja Zimmera — wychowanie, które jednocześnie zainspirowało jego miłość do jedzenia i prawie zrujnowało jego karierę. Dziwaczne jedzenie gospodarz wcześniej opowiadał o swoim dzieciństwie, dzięki czemu poznał jedne z największych nazwisk na kulinarnej scenie i zainspirował jego miłość do jedzenia. „Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałem sześć lat, ale trzymali się blisko” – powiedział Jedzenie i wino . „Mój tata przeniósł się do śródmieścia — to było kismet — do West Village, gdzie zaprzyjaźnił się z Johnem Clancym, Balduccimi, Jamesem Beardem — w West Village panowała cała mafia spożywcza”.


sławny szef kuchni opowiedział historie o jedzeniu lunchu w domu Jamesa Bearda i próbowaniu nowych rzeczy, takich jak „parze i solone suszone krewetki w sałacie” w restauracji Bo Bo w Chinatown jako dziecko. Podczas gdy jego młodość była idylliczna pod wieloma względami, główną opiekunką Zimmerna była jego matka, której życie zmieniło się po komplikacji chirurgicznej (poprzez Spotify – Powrót z uszkodzonych ). „Matka, którą znałem przez pierwsze 13 lat mojego życia, odeszła i została zastąpiona przez kogoś innego”. Ta tragedia sprawiła, że ​​młody smakosz czuł się coraz bardziej samotny. Podczas gdy wcześniej eksperymentował, Zimmern osiągnął punkt zwrotny. Jako młody nastolatek regularnie pił i z powodzeniem sfinalizował swoją pierwszą transakcję z narkotykami.Triumfalna trzeźwość Andrew Zimmera

Andrew Zimmern na plecach ze złamanego Świergot

W ostatniej klasie liceum Zimmern wyjaśnił w podcaście, że już próbował heroina . W college'u mówi, że był codziennym narkomanem, w tym kokainą, tabletkami, marihuana i był codziennie pijany. „Na studiach miałem dość zdrowy problem z alkoholem i narkotykami i nie mogłem sobie poradzić ze szkołą” – wyjaśnił Jedzenie i wino . Zimmern opowiadał o tym, jak narkotyki i alkohol odciągnęły go od szkoły, ale jak nadal gotował. Na samym dole młody kucharz mieszkał w opuszczonym budynku, w którym nie brał prysznica i kradł za pieniądze na narkotyki i alkohol.
Utalentowany kucharz wyjaśnił, że dopiero po 25 latach trzeźwości był w stanie przyznać, że poczuł się opuszczony przez ojca i że był „najlepszym dzieckiem z kluczem na szyi”. Miał 30 lat, zanim trzeźwość „utknęła”. Pomimo tragedii z dzieciństwa Zimmern przezwyciężył swoje wyzwania, aby odnieść sukces, jakim jest dzisiaj. Podzielił się historią ze swoimi fanami na Świergot i napisał: „Udostępniłem swoją historię zdrowienia w #BackfromBroken, podkaście o tym, jak przetrwać/prosperować w największych wyzwaniach swojego życia”.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, zmaga się z problemami uzależnień, pomoc jest dostępna. Odwiedź stronę internetową Administracji ds. Nadużywania Substancji i Zdrowia Psychicznego (SAMHSA) lub skontaktuj się z krajową linią pomocy SAMHSA pod numerem 1-800-662-HELP (4357).