Tragiczna śmierć siostry Guya Fieriego

Zbliżenie: Guy Fieri Robert Reiners/Getty Images

Osobowość telewizyjna, Chłopak , od dawna olśniewa fanów swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Według Wtajemniczony , Fieri zawdzięcza część swojego sukcesu rodzicom, którzy nauczyli go kochać jedzenie, gdy był jeszcze dzieckiem. „Mój tata był prawdopodobnie tym, który miał największy wpływ na mnie w gotowaniu, ponieważ zawsze prowokował mnie do spróbowania różnych rzeczy” – wyjaśnił. „ Diners, zajazdy i nurkowania Gospodarz był również bardzo blisko związany ze swoją siostrą, Morgan, ale doświadczenie z wczesnego dzieciństwa zmieniło go pod wieloma względami.


Według Pyszne , Morgan zdiagnozowano raka jako dziecko, coś, co wywarło głęboki wpływ na sławny szef kuchni . Fieri była szczególnie zaskoczona ilością miłości i wsparcia, jakie otrzymali jako rodzina z powodu jej choroby. Powiedział, że był niesamowicie poruszony, gdy lokalne gwiazdy futbolu i nieznajomi zaoferowali pomoc swojej rodzinie. Chociaż jego siostra wyzdrowiała, niestety zmarła wiele lat później.Jej walka z rakiem była nawracająca

Guy Fieri z rodziną Instagram

Jak donosi Pyszne , Morgan i jej rodzina czekały ciężkie czasy, kiedy odkryła, że ​​ma przerzutowego czerniaka w wieku zaledwie 38 lat. Niestety, nie mogła tego zrobić i zmarła zaledwie rok po diagnozie w 2011 roku. Doświadczenia Morgan zmotywowały Fieri do wspierania innych walczących raka i wspierać je na różne sposoby. Wziął na siebie zadzwonienie do fundacji Make-A-Wish, aby zaprosić rodziny na nagrania swojego programu, aby ich rozweselić.
– Do pewnego stopnia wiem, przez co przechodzi rodzina – powiedział Fieri. „Znam ten ból serca i widzę to, a jeśli mogę coś zrobić, aby pomóc oświecić lub wzmocnić te dzieci, chcę to zrobić”. Niedawno też pamiętał swoją siostrę Instagram z budującym postem. „Tęsknię za tobą, moja siostro Morgan”, napisał. – Nadal nas wszystkich inspirujesz. Kochamy Cię! Namaste.