Sztuczka, aby uzyskać chrupiącą skórkę na podsmażanym indyku

pieczony indyk na Święto Dziękczynienia

Niezależnie od tego, czy szykujesz się do gotowania? kotlet schabowy , przegrzebek , stek , lub indyka , istnieje jedna technika, którą należy opanować, aby zapewnić sobie możliwie najbardziej soczysty kawałek mięsa — i jest to sztuka fastrygowania. Według Świerk zjada , fastrygowanie to technika gotowania, która pomaga szefom kuchni i kucharzom domowym utrzymać gotowane mięso w dobrym i wilgotnym stanie. Używa takich rzeczy, jak kapanie z patelni, bulion (kurczak, wołowina lub warzywo), masło (lub margaryna) lub jakikolwiek inny domowy płyn. Polewanie nie tylko pomaga utrzymać poziom nawilżenia białka, ale także dodaje smaku.


Ale co się dzieje, gdy chcesz mieć pewność, że Twoje mięso jest wilgotne i delikatne, ale jednocześnie chcesz mieć chrupiącą, chrupiącą skórkę na wierzchu? Mistrz Grilla Randy Watson i Szef Kuchni Tony Matassa z Chłopaki z grilla masz specjalną sztuczkę, która gwarantuje, że za każdym razem otrzymasz chrupiącą skórę. Jeśli twoja gra jest chrupiąca, to stworzenie płynu do polewania, który jest mieszanką roztopionego masła, ziół i odrobiny oleju palmowego, jest tym, czego będziesz potrzebować, aby poprawić swoją grę z indyka.Dlaczego polewanie indyka jest ważne

pieczony indyk na Święto Dziękczynienia

Smacznego zgadza się, że fastrygowanie jest skutecznym i wydajnym narzędziem do gotowania, ponieważ pomaga stworzyć złotą skórkę, a także dodaje szalonej ilości smaku do wszystkiego, co gotujesz. Należy zauważyć, że nie wszystkie fastrygi są takie same. Polewanie czegoś w in chleb to nie to samo, co polewanie czegoś, co piecze się w piekarnik , pieczenie w piekarniku to nie to samo, co gotowanie czegoś na grill lub u palacza.
noel fielding świetny brytyjski wypiek

Smacznego wyjaśnia, że ​​podczas pieczenia w piekarniku najlepszą praktyką jest wzięcie wytopionego tłuszczu, który spada z białka i dodanie go do mięsa. (Mówią, że to właśnie sprawia, że ​​dzieje się prawdziwa magia fastrygowania.) Jeśli chodzi o fastrygowanie na patelni, technika ta nadaje smak i jest delikatniejszym sposobem gotowania mięsa. Na grillu lub w wędzarni fastrygowanie działa jak mycie, zgodnie z Smacznego . Chłopaki z grilla sugeruje, że podczas podlewania indyka w wędzarni należy być bardzo ostrożnym i robić to co 30 do 40 minut, używając różnych składników w płynie do podlewania w zależności od tego, czego chcesz. Jeśli Twoim celem nie jest chrupiąca skórka, zalecają polewanie indyka jakimś wytopionym tłuszczem zmieszanym z czerwonym winem lub octem jabłkowym.