Sztuczka do robienia zoodles, które nie są rozmoczone

zoodles

Diety niskowęglowodanowe to moda, która nigdy tak naprawdę nie zniknęła. W rzeczywistości, Kształt magazyn ukoronował dietę ketonową, która polega na minimalizacji węglowodanów i zwiększeniu zawartości tłuszczów w diecie, jako najpopularniejszą dietę 2018 roku (poprzez Zdrowie kobiet ). W dzisiejszych czasach, gdy przechodzisz obok alejki z produktami, możesz nawet zobaczyć półki wypełnione kartonami wypełnionymi czymś, co wygląda jak spaghetti. Poczekaj jednak — dlaczego makaron miałby być w alejce z produktami? Cóż, to nie do końca makaron. Te kartony są wypełnione popularnymi makaron alternatywa znana jako zoodles.


najlepszy w i poza burger

Zoodles to spiralna cukinia, która służy jako niskowęglowodanowa alternatywa dla miłośnika makaronu, który stara się ograniczyć węglowodany w swoich ulubionych daniach skrobiowych. Jednak miłośnicy makaronu szybko wracają do rzeczywistości, gdy siadają, by coś przekąsić, a ich niegdyś przyciągające wzrok danie „makaronowe” pływa teraz w wodzie. Jak zapobiec rozmoknięciu swoich zoodles? Na szczęście znaleźliśmy odpowiedź.Co zrobić, aby twoje zoodles nie były wodniste?

zoodles

Nick Graff, szef kuchni w Makaron i Firma , rozmawiał z Codzienny Posiłek o wodnistym problemie zodla. Sieć z siedzibą w Kolorado oferuje alternatywy dla zoodle dla niektórych swoich popularnych potraw, więc Graff wie wszystko o tym wyjątkowym problemie, który może pojawić się podczas gotowania zoodle. Powiedział, że minimalizowanie ilości wody w zoodles zaczyna się, gdy wybierasz najlepszą cukinię w sklepie. Jeśli robisz własne zoodle, zamiast iść na łatwiznę, kupując wstępnie przycięte zoodles, ważne jest, aby trzymać się z dala od dużych cukinii. Duże cukinie nie tylko nie mają smaku, ale są pełne wody. Najlepszą opcją, mówi Graff, jest wybór średniej wielkości cukinii.
Gdy twoje zoodle zostaną pocięte na idealną spiralę, będziesz chciał rzucić na nie trochę soli. Solenie twojego zoodles przede wszystkim pomaga wydobyć wilgoć ukrytą w środku. Po soleniu Graff daje Ci kolejny powód, by użyć spinnera do sałatek. Pozwala zoodles wisieć w wirówce do sałatek przez kilka minut, aby spuścić nadmiar wody, a następnie daje im ostatnie szybkie pranie, po czym odwirowuje je, aż wyschną. Następnie nadszedł czas, aby zabrać się do pracy.

Jak gotowanie usuwa wodę z twoich zoodlesoodle

zoodles

Chociaż jest idealnie bezpieczne do jedzenia Twoje zoodle na surowo, gotowanie Twojego zoodle pomaga zmniejszyć ilość wody w końcowym daniu. Codzienny Posiłek mówi, że smażenie twoich zoodles pomoże „ugotować niechcianą wilgoć”. Spójrzmy prawdzie w oczy, cukinia składa się w około 95 procentach z wody (poprzez Żyj silnie ). Najprawdopodobniej niemożliwe jest usunięcie całego nadmiaru wody. Na szczęście, jeśli wszystko inne zawiedzie, wciąż jest nadzieja.dlaczego mleko pomaga w przyprawach

Trochę wody w twoim naczyniu z zoodle może być dobrą rzeczą. Smacznego mówi, że gorąca ciecz pomaga zapobiegać zlepianiu się sera, tak jak to możliwe, na suchym makaronie, ponieważ gorąca woda sącząca się z twoich zoodles pomaga utrzymać ser topiony i podawany równo z każdym kęsem. Woda Zoodle będzie również dobrze działać, jeśli twój sos do makaronu jest suchy. W rzeczywistości, jeśli robisz zoodle, możesz chcieć, aby sos do makaronu był nieco suchy. W ten sposób, gdy wymiesza się z nadmiarem wody na twoim talerzu, stworzy idealną konsystencję dla twojego dania z zoodle.

Jeśli wodniste zoodle są czymś w twoim domu, nie poddawaj się jeszcze. Wypróbuj te sztuczki i pocałuj na pożegnanie rozmoczone zoodles.


Kategorie Opinie Inspiracja Inny