Prawda o związku Alexa Guarnaschelli i Brandona Clarka

Alex Guarnaschelli uśmiecha się Dave Kotinsky / Getty Images

Sławny szef kuchni Alex Guarnaschelli to inspirująca ikona. Jest nie tylko znaną szefową kuchni, ale także oddaną mamą, która świetnie dogaduje się ze swoją córką Avą. Według Bliżej co tydzień , szef kuchni często pokazuje Avie, jak to jest pracować w kuchni, ponieważ Ava odziedziczyła jej entuzjazm do rzemiosła. Ava jest dzieckiem Guarnaschellego z poprzedniego małżeństwa z prawnikiem Brandonem Clarkiem.


Para wyszła za mąż w 2007 roku, ale w 2015 roku postanowiła rozstać się Maska Hollywood Clark i Guarnaschelli po raz pierwszy spotkali się w 2007 roku w nowojorskim Instytucie Edukacji Kulinarnej i zostali otumanieni, decydując się wkrótce potem związać węzeł. Chociaż sprawy niestety nie wyszły dla pary, w dzisiejszych czasach mają dobre relacje i pozostają oddani byciu dobrymi rodzicami dla Avy. Jeśli chodzi o ich przeszłość, szczegóły dotyczące tego, co doprowadziło do rozwodu pary, są niejasne.Alex Guarnaschelli i Brandon Clark wciąż są w swoim życiu

Brandon Clark z córką Ava Instagram

Według New York Times Guarnaschelli zastanawiała się, czy kiedykolwiek znajdzie kogoś, z kim chciałaby być, zanim zakochała się w Clarku. Powiedziała: „Jeśli chcesz mieć związek, w pewnym momencie musisz dać się złapać… tak właśnie zrobiłam. Zostałem złapany.' Clark był urzeczony jej poczuciem humoru. Powiedział: „Niektórzy ludzie uważali ją za onieśmieloną. Uważam ją za zabawną, zabawną, ekscytującą i uroczą”.
Tak jak Maska Hollywood opisuje , Plotka głosi że sprawy potoczyły się źle, kiedy Alex Guarnaschelli zdała sobie sprawę, że jej mąż nie jest wierny. Rzekome oszustwo to trochę za dużo dla szefa kuchni. Zgodnie z tą wersją wydarzeń, Clark początkowo nie przyznał się do tych zarzutów, ale później przyznał, że są prawdziwe. Nie znaleźliśmy jednak potwierdzenia tych twierdzeń.

Po rozwodzie Alex Guarnaschelli w końcu odnalazła miłość z kolegą kucharzem i Posiekanych zwycięzca Michael Castellon i obaj się zaręczyli. Jednocześnie Clark pozostaje w jej życiu w pozytywny sposób. Zdjęcia włączone Instagram sugerują, że jeśli chodzi o Avę, nadal są rodziną. Wzruszające!