Prawda o talerzu Aloha z Great Food Truck Race: All Stars

właściciele talerza aloha z Tyler florence Instagram

6 czerwca powraca „The Great Food Truck Race” z sezonem All-Stars, w którym pojawią się zwycięzcy z poprzednich sezonów. Dużo wiemy o ' Wielki wyścig food trucków: All-Stars ogólnie, ale przyjrzyjmy się nieco głębiej, kto rywalizuje w tym sezonie. Pamiętasz Aloha Plate? Byli zwycięzcą 4 sezonu, pokonując food trucka Tikka Tikka Taco.


dlaczego piwo imbirowe pomaga przy nudnościach?

Aloha Plate jest prowadzona przez braci Lanai i Adama Taburę oraz ich przyjaciela Shawna Felipe, a według Gwiazda Reklamodawcy , Felipe pierwotnie zarejestrował się Przesłuchanie „Wielki wyścig Food Truck” bez wcześniejszego poinformowania Lanai i Adama. Z Strona Aloha Plate na Facebooku , Adam Tabura jest szefem kuchni, Lanai Tabura występował w telewizji i radiu, a Felipe jest komikiem. Felipe powiedział Sieć spożywcza że nigdy wcześniej nie pracowali razem w kuchni, ale to nie powstrzymało ich przed zabraniem do domu nagrody w wysokości 50 000 dolarów.O co chodzi z jedzeniem Aloha Plate?

Talerz Aloha Facebook

Zastanawiasz się, skąd pochodzą dania Aloha Plate? Według Magazyn Hawaje , ich potrawy często inspirowane są tym, co kiedyś gotowali rodzice i dziadkowie właścicieli. Magazyn Hawaii Magazine wyjaśnia, w jaki sposób Aloha Plate faktycznie wylądował na swoim pierwotnym miejscu w „Wielkim wyścigu Food Truck Race”, gotując duszoną wołowinę loco moco, a to był przepis od matki Lanai i Adama Tabury. Podczas wywiadu wyjściowego z Sieć spożywcza Adam Tabura powiedział: „Smaki Hawajów zostały stworzone przez wszystkie grupy etniczne otaczające Pacyfik, więc starałem się zachować ten profil smakowy wraz ze znajomymi potrawami, na których dorastaliśmy”.
W tym samym wywiadzie Lanai powiedział: „Każdy chce czegoś z Hawajów. Jeśli nigdy nie byłeś na naszych wyspach, zawsze masz ochotę spróbować naszych potraw. To było jedyne uczucie, które zabiorę ze sobą na zawsze. Będąc przed ciężarówką spotykając się z ludźmi, jednym z powszechnych komentarzy, które otrzymaliśmy, było „mahalo za to, że nas łączy”. Na tym polega aloha i nasza kultura. Dzielimy się naszym jedzeniem, aby zbliżyć ludzi”.

Miej oko na Aloha Plate, gdy wkrótce rozpocznie się emisja „Wielkiego wyścigu Food Truck: All-Stars”, a jeśli chcesz bliżej śledzić ciężarówkę z jedzeniem, ich ciężarówka będzie na ulicach San Francisco, zgodnie z ich Instagram .