Prawda o przyjaźni Anthony'ego Bourdaina i Nigelli Lawson

Nigella Lawson i Anthony Bourdain John Parra/Getty Images

Anthony Bourdain oprowadził nas po świecie bez zastrzeżeń. Jego zgryźliwy dowcip, definiujący smak i zaraźliwa radość z absurdu to znaki rozpoznawcze jego trwałej spuścizny. Oprócz ostrzejszej strony Bourdaina są jednak jego pokazy więzów przyjaźni i jego relacji z Nigella Lawson to doskonały przykład. Sama Lawson jest znakomitą postacią na kulinarnej scenie celebrytów. Ten brytyjski szef kuchni wyróżnia się wykwintnymi przepisami i pysznymi deserami. Lawson i Bourdain pracowali razem przy krótkotrwałym konkursie kulinarnym Smak , który trwał w latach 2013-2015 (przez IMDb ). Miłość między tym duetem szefów kuchni jest widoczna na słodkim zdjęciu, na którym oboje spędzają razem czas przy kuflu piwa w Europie w 2016 roku. W podpisie pisze Bourdain: „Zawsze się o mnie troszczysz. Późnym popołudniem kufel. Szkockie jajko” (przez' Instagram ).


Ale chociaż ta przyjaźń była łatwa, ich bliskość wynika z wzajemnego zrozumienia, że ​​życie może być trudne.Wspólne cierpienie może stworzyć bliskie więzi przyjaźni

Nigella Lawson i Anthony Bourdain Instagram

Anthony Bourdain nie ukrywał swoich młodzieńczych zmagań z uzależnieniem i trwających całe życie zmagań z depresją. W odcinku swojego programu z 2016 roku Części nieznane opisuje: „Nagle patrzę na hamburgera i znajduję się w spirali depresji, która może trwać kilka dni” (poprzez Wieśniak! ). Jego współczujące zrozumienie innych było prawdopodobnie powodem, dla którego Bourdain okazał się idealną osobą do wspierania Lawsona podczas własnych prób w 2013 roku. Podczas drugiego sezonu kręcenia razem ich programu, Lawson przeszedł bardzo publiczny rozłam ze swoim dziesięcioletnim mężem , Charles Saatchi (przez Strona szósta ). Nagranie wideo pokazało męża i żonę podczas kłótni w londyńskiej restauracji, w wyniku której publicznie ją udusił, a następnie aresztowano. W tym czasie źródła podały: „Anthony naprawdę wziął ją pod swoje skrzydła i się nią opiekuje”.
Chociaż obaj pozostawali bardzo blisko przez resztę życia Bourdaina, nie byli romantycznie związani. – Ze złamanym sercem słyszeć o śmierci Tony'ego Bourdaina. Nie do zniesienia dla swojej rodziny i dziewczyny” – podzielił się Lawson po przedwczesnym odejściu Bourdaina Świergot ).

sams club food courtKategorie Opinie telewizja drink