Prawda o kanapce Arby's Meat Mountain

Arby Świergot

Codzienny pokaz Ikona Jon Stewart nigdy nie wydawał się szczególnie lubiany Arby i „mięsa” tak czule wychowywane w reklamach, ale gospodarz upiekł restaurację tak jak oni pieczeń ich wołowiny . Kiedy opuścił rożen do pieczenia, który był pokazem w 2015 roku, Arby opublikował pożegnalny film, w którym Stewart nadziewał jedzenie, zgodnie z Atlanta Journal-Konstytucja . „Dlaczego nie wyzwać żołądka na bójkę?” Stewart rozmyśla w klipie. – Myślisz, że ból i żal są trudne do strawienia! To jak szok i podziw dla twoich wnętrzności. Posiłek, który jest wyzwaniem dla twojej okrężnicy. Być może największym wyzwaniem w ofercie Arby's jest kanapka Meat Mountain w tajnym menu .


Dodana do nieoficjalnego menu w 2014 roku kanapka Meat Mountain „jest tylko dla odważnych”, pisze Szybka firma . Ilość białka może po prostu opaść ci na szczękę (lub zmusić cię do wypięcia się z zawiasów), tylko po to, by wepchnąć tego mięsistego potwora do ust. Jego pierwotne wcielenie zawierało osiem różnych mięs: stek z Angusa, bekon, mostek, polędwiczki z kurczaka, peklowaną wołowinę, szynkę, rostbef i indyka. Zjadacz donosi, że w 2017 r. do stosu dodano dziki złowiony filet z mintaja. Spełnienie marzeń tego mięsożercy jest nieco komiczne z kawałkiem szwajcarskiego sera.Wspinaczka na Everest kanapek z mięsem

Arby Rich Fury/Getty Images

Arby's stworzyło ten Meat Everest w odpowiedzi na prośby klientów. Chociaż firma może unikać porównywania swojej Meat Mountain z rzeczywistą górą, która pochłonęła życie setek wspinaczy – jak Everest ma — kilku recenzentów żywności, którzy osiągnęli szczyt tej mięsistej bestii, maluje onieśmielający obraz. Gdy Atlantycki współpracownik Adam Chandler przypomniał, że gdy jego redaktor poprosił go, aby wspiął się na Meat Mountain, porównał to do „Starbucka testowanego przez Achaba” w Moby Dick , książka o statku, który wyrusza na nieroztropną wyprawę, by zabić niszczycielskiego, wszechogarniającego wieloryba i zgodnie z przewidywaniami zostaje przez niego podbity i zniszczony. Dziennikarz Joe Froemming był mniej literacki, ale nie mniej przerażający, kiedy zatytułował swoją recenzję „ Przeżyłem kanapkę z mięsną górą Arby . Więc jest możliwe, aby wygrać wojnę, którą sam wypowiedziałeś na swój własny przewód pokarmowy, tak jak John Stewart brzmiał jak jedzenie Arby'ego. Ale czy były to zwycięstwa pyrrusowe?
Chandler opisał kanapkę jako „godnego wroga” i jęknął podczas jedzenia. Ale o swoim ugryzieniu powiedział: „Moja misja kończy się błogością”. Dla Froemminga była to inna historia: „Czułem się, jakbym został uderzony przez ciężarówkę, po której nastąpiło uderzenie kijem z drutu kolczastego, którego używa Negan w „Walking Dead”.