Prawda o córce Bobby'ego Flay'a, Sophie

Sophie Flay Instagram

Chyba że jesteś zagorzałym fanem Food Network (lub wielkim fanem Bobby Flay ) istnieje duża szansa, że ​​nie znasz Sophie Flay. Podczas gdy Sophie wyskakuje w mediach społecznościowych Flay i pojawił się na kilka występów jej taty , pozostawała poza zasięgiem radaru przez większość swojego życia. Wszystko to ma się jednak zmienić w najbliższej przyszłości. Dwudziestolatka powoli zaczyna tworzyć własne fale i buduje bazę fanów, która pewnego dnia może dorównać jej słynnemu tacie.


Świeżo po studiach , kariera młodej Flay zaczyna się imponująco. Nie idzie dokładnie w ślady ojca, ale Sophie odcisnęła swoje piętno na świecie rozrywki w inny sposób i w tym tempie wkrótce stanie się powszechnie znanym nazwiskiem. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o córce Bobby'ego Flay'a, Sophie.Ona jest jedynaczką

Sophie Flay i Bobby Flay Instagram

Życie miłosne Bobby'ego Flay'a było co najmniej trudne. Szef kuchni został? żonaty trzy razy (jak dotąd), najpierw do koleżanki szefowej kuchni Debry Ponzek w 1991 roku, następnie do byłej gospodarzy Food Network Kate Connelly w 1995 roku, a wreszcie do aktorki Stephanie March w 2005 roku. Wszystkie jego małżeństwa zakończyły się rozwodem i było to dopiero jego drugie małżeństwo , do Connelly'ego, który wydał jakiekolwiek dzieci. Connelly urodziła jedyne dziecko Flay, Sophie, w 1996 roku.
czosnek w słoiku

Sądząc z konta Flay na Instagramie, on i jego córka mają dość bliską więź, a Sophie wydaje się cieszyć indywidualną uwagą, jaką daje bycie jedynakiem. Ojciec i córka często publikuj zdjęcia w mediach społecznościowych o sobie. Post na Instagramie 2017 od słynnego szefa kuchni na 21. urodziny Sophie brzmi: „Najwspanialszą córkę wszechczasów”. Silny związek Flaya z córką to poważne cele rodzicielskie.

Jej tata mówi, że sprawia, że ​​rodzicielstwo jest „łatwiejsze niż mogłoby być”

Sophie Flay i Bobby Flay Instagram

Sophie była trzymana z dala od centrum uwagi przez większość swojego dzieciństwa. Z pozoru jej dzieciństwo było normalne — a przynajmniej tak normalne, jak to możliwe, gdy twój tata jest międzynarodową celebrytką. W 2013 roku ojciec i córka pojawili się na Rachel Ray w pierwszym występie w talk show 17-latka. Kiedy Ray zapytał Flay, czy jest twardym tatą, powiedział: „Jestem tatą, ona jest córką, więc w pewnym sensie jestem popychadłem, a ona trochę o tym wie. Ale muszę przyznać, że jej rodzicielstwo jest o wiele łatwiejsze, niż mogłoby być, ponieważ jest wspaniałym dzieckiem.Sophie wtrąciła się, dodając, że jej tata daje jej dużo swobody, ale może być trochę opiekuńczy. „Wiem, że jedną z twoich głównych zasad jest, aby nigdy nie wsiadać na motocykl, więc nigdy tego nie zrobię” – powiedziała.

Czuje się komfortowo przed kamerą

Sophie Flay Instagram

Chociaż Sophie mogła nie dorastać w oczach opinii publicznej, jasne jest, że nadal odziedziczyła po ojcu naturalny talent na antenie, ponieważ czuje się całkowicie komfortowo przed kamerą. Jako studentka na Uniwersytecie Południowej Kalifornii miała swój własny odcinek w szkolnym programie telewizyjnym, Buzz . Na Brzmi z Sophie Flay , początkująca gospodarz przeprowadziła wywiady z gośćmi z opanowaniem i profesjonalizmem wykraczającym poza jej młodość.Magister dziennikarstwa telewizyjnego odbyła również kilka staży podczas studiów, w tym w NBC Sports Group podczas letnich igrzysk olimpijskich w 2016 r. i zimowych igrzyskach olimpijskich w 2018 r. W ramach stażu Sophie opowiedziała kilka własnych historii , udowadniając, że talent jest głęboko zakorzeniony w rodzinie Flay. Według jej profil na LinkedIn Sophie odbyła również staż dla The Walt Disney Company, Dash Radio i NBC News. To całkiem niezłe CV dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją karierę!

Jeśli słuchasz Spotify, możesz rozpoznać jej głos

Sophie Flay Instagram

Oprócz pracy przed kamerą Sophie wykorzystuje również swoje talenty do pracy lektorskiej. Podczas pobytu na Uniwersytecie Południowej Kalifornii Sophie była gospodarzem szkolnej sieci radiowej KXSC. Jeśli słuchasz Spotify, być może słyszałeś głos Sophie, nawet nie zdając sobie sprawy, że należy on do córki słynnego szefa kuchni. Od maja 2016 roku zaczęła pracować dla Spotify jako artysta podkładów głosowych w reklamach. Zgodnie z opisem jej obowiązków służbowych w Spotify na jej profilu na LinkedIn jej praca to „Nagrywanie skryptów reklamowych dla Spotify Premium do odtwarzania w aplikacji na całym świecie”.

Jej optymistyczny, ale kojący głos można usłyszeć w reklamach, które wkradają się między utwory w serwisie streamingowym. Jeśli nie masz Spotify, nadal możesz sprawdzić przykład pracy Sophie nad jej rolka demo , która zawiera jedną z reklam z jej głosem.

Ma też imponujące kotlety do pisania oraz kolejną zaskakującą umiejętność

Sophie Flay Instagram

Sophie Flay jest niesamowita przed kamerą i podczas lektorowania, ale jej imponująca lista talentów na tym się nie kończy. Podczas gdy jej dotychczasowe staże i doświadczenie zawodowe kładą nacisk na jej umiejętności nadawania programów, Sophie jest równie elokwentna, gdy przekłada pióro na papier. Podczas pobytu na Uniwersytecie Południowej Kalifornii napisała na stronie internetowej szkoły: USC Annenberg Media .

Pomiędzy stażami, przeprowadzaniem wywiadów i pisaniem można by pomyśleć, że jej kariera w college'u nie zostawiłaby jej wolnego czasu na wiele innych rzeczy, ale Sophie znalazła miejsce w swoim harmonogramie, by oddać się jeszcze jednemu ze swoich wielu talentów. Była członkinią The Sirens, całkowicie żeńskiej grupy a capella, gdzie miała okazję zaprezentować swoje imponujące fajki. Wygląda na to, że Sophie ma kilka potencjalnych karier, z których może wybierać, ale biorąc pod uwagę jej niesamowite talenty jako solistki , może chcieć rozważyć przejście do muzyki.

Ona jest początkującym sous szefem kuchni

Sophie Flay Instagram

Przynajmniej na razie Sophie wydaje się być zdeterminowana, by wymyślić sobie imię bez polegania na swoim słynnym tacie. Chociaż wydaje się, że robi karierę w mediach, wydaje się, że jest to tak daleko, jak chce iść w ślady ojca. Nie oznacza to jednak, że nie ma pewnych umiejętności w kuchni. Gotowanie może nie jest jej wybraną dziedziną, ale jest… pomógł jej tacie wcześniej i wygląda na to, że robi to całkiem jak w domu.

Według strony internetowej nowojorskiej restauracji Flay, Kot Sophie „NIE chce być szefową kuchni”, ale lubi zapraszać przyjaciół do wielu restauracji swojego taty. Choć byłoby miło widzieć, jak Sophie podąża za mamą i tatą w branży rozrywki kulinarnej, musisz uszanować jej pragnienie utorowania własnej drogi w sile roboczej.

Leci pod radarem

Sophie Flay Instagram

Sophie dorastała w centrum uwagi i wydaje się, że jest zdeterminowana, aby tak pozostało – przynajmniej dopóki wciąż szuka pracy. Ona ukończył studia w 2018 roku i wydaje się, że robi wszystko, co w jej mocy, by lecieć pod radarem, jednocześnie utrzymując wystarczającą obecność w mediach społecznościowych, aby utrzymywać kontakt z przyjaciółmi i potencjalnymi pracodawcami. Podczas gdy wiele osób w jej wieku ma zawstydzające posty w mediach społecznościowych ze swojej przeszłości, o których chcieliby zapomnieć, Sophie utrzymuje ścisłą obecność w mediach. Jej Profil LinkedIn szczegółowo opisuje jej historię pracy i edukacji, ale nie zawiera zdjęcia.

Żaden z jej profili w mediach społecznościowych nie jest weryfikowany pomimo jej słynnego nazwiska, co jest kolejnym znakiem, że nie próbuje zwiększyć swojej obecności w Internecie. Żartuje, że jej zwolennicy liczą na nią Profil na Instagramie gdzie jej biografia brzmi: „Mój kot ma więcej zwolenników niż ja”.

Jej występy telewizyjne są sporadyczne

Sophie Flay Instagram

Sophie pojawiała się w telewizji tu i tam od kilku lat, ale jej występy zdarzały się rzadko. Według niej Profil IMDb , jej pierwszy oficjalny występ w telewizji miał miejsce w 2011 roku, kiedy występowała w odcinku America's Next Great Restaurant . Pojawiała się również na Rachel Ray , Brunch u Bobby'ego , i Pokonaj Bobby'ego Flay'a gdzie pojawiła się w jednym odcinku i wróciła kilka lat później jako sędzia w konkursie kulinarnym.

Sophie ma za pasem tylko kilka występów w telewizji kablowej, ale prowadziła jej własny mini-serial . Jeśli jednak nie jesteś na Snapchacie, prawdopodobnie go przegapiłeś. W 2015 roku wraz z tatą prowadziła ekskluzywny program dla Snapchat Discover firmy Food Network. Zgodnie z zasadami Snapchata każdy odcinek, który zawierał przepisy kulinarne, był dostępny online tylko przez jeden dzień, zanim zniknął z aplikacji.

Dziedzictwo Sałatki Zofii

Sophie Flay Instagram

Jeśli jesteś fanem Bobby Flay, być może zauważyłeś, że jeden z jego popularnych przepisów nazywa się Sophie's Chopped Salad na cześć jego córki. przepis na sałatkę ma pięć gwiazdek na stronie Food Network, ale to nie jedyne miejsce, w którym można znaleźć imię Sophie.

Szef kuchni ma kochałem wyścigi konne przez większość życia i jako nastolatek regularnie odwiedzał tor wyścigowy ze swoim dziadkiem. Kiedy stał się bogaty i sławny, było więc naturalne, że Flay kupił własne konie. Obecnie jest właścicielem kilkunastu koni, w tym More Than Real, zwycięzcy Pucharu Hodowców 2010, a także Creatora, zwycięzcy Nagrody Belmont w 2016 roku. Jednak jego pierwszy koń zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w jego sercu. Kupiony na początku 2000 roku, nazwał go na cześć swojej córki, a także jej imiennika: Sałatka Sophie. Nazwisko może nie wydawać się pochlebne koń po kimś, kogo kochasz, ale dla miłośnika koni, takiego jak Flay, to najwyższy komplement.

Ona jest o deserze

Sophie Flay Instagram

Sophie mogła zjeść zdrową sałatkę nazwaną jej imieniem przez swojego tatę celebrytę, ale jeśli chodzi o jej osobiste gusta, chodzi o słodycze. W odcinku Rachel Ray , Flay zażartował, że jego praca w Święto Dziękczynienia nie polega na krojeniu indyka, ale na spytaniu Sophie, jaki deser chce, i zrobieniu go dla niej. Sophie dodała, że ​​ona i jej tata czasami robią ciasto z kremem czekoladowym, chociaż jednego roku Flay mieszał je z kremem bostońskim. „Mam nadzieję, że to nasza nowa tradycja, ponieważ codziennie jadłam ją na śniadanie” – powiedziała.

Sophie tak bardzo lubi desery, że na festiwalu Food Network & Cooking Channel South Beach Wine & Food Festival w 2018 roku ona i jej tata byli gospodarzami późna nocna impreza deserowa dla uczestników festiwalu. Impreza zawierała pyszne słodycze z najsmaczniejszych miejsc w południowej Florydzie.

kto jest właścicielem sklepów rodzinnych za dolary?