Prawda o krążkach cebulowych Burger King

Krążki cebulowe Burger King Naomi Baker/Getty Images

Jeśli szukasz krążków cebulowych, Burger King jest niezawodnym celem. Podczas gdy wiele najpopularniejszych burgerów pomija krążki cebuli — Wendy , In-N-Out , McDonald's , Pięciu gości , i Wstrząsnąć Shack między innymi — Burger King od początku oferuje tę pikantną stronę. W połączeniu z pikantnym sosem Burger King te krążki cebulowe stały się jednym z podstawowych dodatków fast foodów.


kiedy grzyby są złe?

Ale wraz ze sławą pojawiają się kontrowersje, a zalety królewskich krążków cebuli mają długo być dyskutowany przez oddanych obrączkatorów cebuli, choć konsensus okazał się trudny do osiągnięcia. Może główną atrakcją jest pikantny sos, a może Burger King naprawdę odkrył sekret wzorowej smażonej cebuli.Tak czy inaczej, Burger King stał się głównym dostawcą krążków cebulowych wśród większości dużych przystanków z fast foodami, a ich pierścienie są dobrze znane w każdy zakątek świata , niezależnie od tego, z czego dokładnie są znani.
Frędzle są najlepsze z obu światów

Frytki i krążki cebulowe

Burger King rozumie moment paniki w okienku drive-thru, kiedy gorączkowo próbujesz wybrać między frytkami a krążkami cebuli, rozpaczliwie żałując, że nie możesz mieć obu bez płacenia podwójnej ceny lub zużywania podwójnej ilości oleju. Jak się okazuje, możesz. Tajne, hakowalne menu Burger Kinga zawiera Frędzle — zamówienie składające się zarówno z frytek, jak i krążków cebulowych, więc nie musisz wybierać.

Zamówienie frędzli daje pojemnik w połowie pełny frytek, a drugi w połowie pełen niesławnych krążków cebulowych Burger Kinga. Chociaż frędzle nie znajdują się w regularnym menu Burger Kinga, są popularne wśród znających się na rzeczy – i nie bez powodu. Chociaż krążki cebulowe Burger King należą do najlepszych w świecie fast foodów, ich frytki mogą: trzymać się przeciwko wielu z ich konkurentów smażonych w głębokim tłuszczu, a zamawianie fast foodów bez frytek byłoby czymś w rodzaju herezji. Król jest życzliwy.Krążki cebuli są ciężkie od sodu

burger king krążki cebulowe sód

Jak wiele pozycje w menu Burger Kinga , krążki cebulowe nie są najzdrowszym pokarmem, jaki można włożyć do organizmu. Chociaż krążki cebulowe nie zawierają nadmiaru tłuszczu i kalorii, które zawierają większe posiłki Burger King, ich status wegetariański nie zwalnia ich z innych zagrożeń dla zdrowia, w szczególności nadmiaru sodu.

Podczas gdy niektóre sód jest niezbędny Aby organizm mógł wykonywać pewne ważne funkcje (takie jak regularne pompowanie krwi, wspieranie mięśni i równoważenie płynów), większość Amerykanów konsekwentnie przyjmuje znacznie więcej sodu niż jest to zdrowe. Średnia zalecana ilość sodu to mniej niż 2300 mg dziennie — a większość Amerykanów spożywa ponad 3400 mg dziennie.Każda mała porcja krążków cebulowych Burger King zawiera 840mg soli, która stanowi 37 procent dziennego zalecanego spożycia sodu — w przystawce. Dodać burger na zamówienie, a jeden posiłek szybko przekracza zalecane dzienne spożycie sodu.

Krążki cebulowe to klasyczna pozycja w menu na całym świecie

Burger King Chris Mcgrath/Getty Images

Podczas gdy wiele fast foodów ma różne pozycje menu w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie, krążki cebuli Burger King pozostają niezmienne bez względu na to, w którym zakątku planety się znajdujesz. Burger King serwuje Spicy Shrimp Whoppers w swoich japońskich lokalizacjach i Taro Pie (deser w stylu obrotowym nadziewany taro , włóknisty warzywa korzeniowe podobny do ziemniaka) w Malezji. Klasyki Burger Kinga są jednak spójne wśród prawie 19 000 restauracji rozproszone po całym świecie od Kazachstanu po Jamajkę.

Tak więc, niezależnie od tego, czy zamówisz belgijskie gofry w Szwajcarii, czy SufganiKing (niesamowity wyczyn burgera inspirowanego Chanuką, z dwoma wypełnionymi ketchupem pączkami z galaretką zamiast zwykłych bułek Whoppera) w Izraelu, nadal możesz zamówić krążki cebuli na boku. Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, krążki cebuli Burger King nie będą daleko — czy to klątwa, czy błogosławieństwo, zależy od Ciebie.

W rzeczywistości nie zawierają dużo cebuli

bez cebuli w krążkach cebulowych burger king

Chociaż krążki cebulowe Burger King mogą smakować jak cebula (jak sama nazwa wskazuje), te smażone w głębokim tłuszczu smakołyki właściwie nie zawierają pełne plasterki cebuli w środku. Wydaje się to sprzeczne ze wszystkim, co oznacza krążek cebulowy, ale Burger Kingowi udało się uniknąć użycia czegoś w rodzaju smaku sproszkowanej cebuli zamiast prawdziwej. Chociaż to z pewnością niweluje ryzyko wyrwania całej cebuli ze skorupki za pierwszym kęsem, takie nieszczęście wydaje się rytuałem przejścia dla prawdziwych wielbicieli krążków cebulowych.

Wynik suszonej cebuli BK jest, zgodnie z trochę , konsystencja przypominająca pastę, której smak przylega do cebuli, ale nie jest na tyle intensywny, by można ją było pomylić z prawdziwym allium. Inni twierdzą smak cebuli sprawia, że ​​smak jest „nienaturalny”, jak gdyby trochę proszku cebulowego dosypanego do ciasta było wynikiem wysiłku włożonego w usankcjonowanie „cebuli” z krążków cebuli.

Krążki cebuli były jednym z siedmiu pozycji w pierwszym dolarowym menu Burger Kinga

Burger King Lewis Storey/Getty Images

Chociaż Burger King nie był pierwszym fast foodem, który stworzył menu w dolarach (ta innowacja była wspierana przez Wendy w 1989 ), wskoczył na modę w 1998 roku z jadłospis który zawierał siedem przedmiotów po 0,99 USD każdy. W tym oryginalnym menu znalazły się krążki cebulowe, które Burger King sprzedaje do dziś.

paluszki z kurczaka fast food

Uznany za menu „Wspaniałe smaki”, Burger King nadał tym wartościowym produktom slogan, aby podkreślić ich zaangażowanie w utrzymanie mocnych smaków w żywności pomimo niskiej ceny: „Po prostu smakuje lepiej”. Podczas gdy menu wartości Burger King ma zmieniony przez lata, dostarczając gościom nowe i ulepszone opcje, które pozostał za lub około 1 dolara za sztukę, krążki cebuli pozostały stałym elementem wśród obracającej się obsady składników i kombinacji.

Chociaż Burger King konkurował z kilkoma innymi lokalami typu fast food, które szczyciły się wartościowym menu z różnorodnymi daniami, bardzo niewiele z tych sieci zawierało krążki cebuli. Do dziś Burger King nadal wyróżnia się z tłumu po prostu dając ludziom to, czego chcą: smażoną w głębokim tłuszczu cebulę, która nie rozbije banku.

Krążki cebuli nie byłyby takie same bez ich sosów

burger king Krążki cebulowe z sosem

Burger King oferuje do posiłków sześć sosów, z których wszystkie można dobrze wykorzystać, zamawiając krążki cebulowe: bawole, BBQ, ranczo, słodko-kwaśny, musztardowy miodowy lub słynna skórka BK sos , kremowy dip na bazie chrzanu.

Podczas gdy każdy ma swoje osobiste przywiązanie do sosów, pikantny sos Burger King jest specjalnością firmy, której pikantny, cebulowy smak idealnie łączy się z krążkami cebuli, dla których został stworzony.

Mimo to, jeśli szukasz bardziej tradycyjnego dipu, ranczo Burger Kinga jest najlepszą opcją, według Thriller , który uszeregował przyprawy z wielu różnych przystanków z fast foodami i stwierdził, że ranczo BK znalazło się w pierwszej dwudziestce.

Kolejną godną uwagi wzmianką jest dip bawołów. Chociaż może nie jest to twój pierwszy instynkt, jeśli chodzi o parowanie krążków cebulowych, Kochanie Wysoka umieścił go na pierwszym miejscu wśród wszystkich opcji sosów Burger King. Dzięki zrównoważonej mieszance tłuszczu, kwasu i odrobiny przypraw, dip bawoli jest mile widzianym dodatkiem do doświadczenia z krążkiem cebuli.

czy białka jaj są zdrowe?

Ostatnio brakowało pikantnego sosu, najwierniejszego towarzysza krążków cebulowych

burger king pikantny sos

W listopadzie 2019 r. wiele osób zostało zmuszonych do jedzenia swoich krążków cebuli nago (lub alternatywnie zanurzonych w jednym z Burger King's pięć innych opcje przypraw) ze względu na brak pikantnego sosu w sklepach. Z powodu wczesnych opadów śniegu zebranie dużej części chrzanu stało się niemożliwe.

„Uważamy, że są to nowe wzorce pogodowe, które nie znikną” – powiedział Eric Rygg, prezes Silver Springs Food. Milwaukee Journal Sentinel . Zmiany klimatyczne sprawiły, że stało się to konieczne wielu rolników — od wielkich ferm fabrycznych do mniejszych, lokalnie posiadanych i eksploatowanych — do dostosować jak i kiedy sadzą, zbierają i rozprowadzają żywność, którą produkują.

Ale tylko dlatego, że zmiany klimatyczne wymagają takich dostosowań, nie oznacza to, że konsumenci będą z tego zadowoleni. Fani pikantnego sosu narzekali? na Twitterze (i prawdopodobnie również poza Twitterem), potępiając zaniedbanie Burger Kinga. Chociaż krążki cebuli zostały pozbawione swojego gorliwego towarzysza, nadal były konsumowane.

Rodeo Burger ma krążki cebuli na wierzchu

Burger z krążkami cebulowymi

Produkty Burger King Rodeo przeszły różne transformacje na przestrzeni lat — co zaczęło się jako ograniczone czasowo Cheeseburger rodeoeo stał się po kilku latach Rodeo Chrupiący Kurczak i Rodeo Burger , z których ten ostatni stanowił Wróć w czerwcu 2019 r. — ale przez cały ten czas te specjalne opcje pozostały wierne składnikowi, który czyni je wyjątkowymi: krążkom cebulowym.

Zakładamy, że wędzony sos BBQ jest tym, co nadaje temu wyjątkowemu nazwę, a w połączeniu z krążkami cebuli burger z pewnością ma zachodni styl. Chrupkość pierścieni nadaje temu burgerowi intrygującej faktury, a słodycz sosu BBQ nadaje nowy wymiar klasycznemu hamburgerowi Burger King.

Chociaż niekoniecznie zalecamy zamawianie krążków cebuli obok Rodeo Burger (patrz: niebezpieczeństwa nadmiar sodu ), na pewno nie zniechęcimy Cię do tego — w rzeczywistości poprzemy to! W tych niespokojnych czasach ważne jest, aby podążać za swoim szczęśliwym sercem.

Burger King uważa, że ​​każdy zasługuje na krążki cebuli

Klienci Burger King Mark Trowbridge/Getty Images

22 czerwca to Narodowy Dzień Krążków Cebulowych, a w solidarności ze wszystkimi zjadaczami cebuli, którzy są przerażeni, że ich lokalny fast food nie serwuje ich ulubionej smażonej w głębokim tłuszczu strony, w 2018 roku Burger King oferowane bezpłatne krążki cebulowe swoim klientom — w zamian za karton frytek od konkurentów z fast foodów.

Czy Pracownicy Burger King trzymali frytki dla siebie lub wyrzucali je na poparcie strony przełożonej nie było zdecydowane. Nie możemy przestać się zastanawiać, czy podczas gdy świat ucztował na krążkach cebulowych Burger King, pracownicy BK zostali pozostawieni do wybierania zimnych, rozmoczonych frytek, prawdopodobnie już na wpół zjedzonych.

czy kawa rozpuszczalna jest dla Ciebie dobra?

Posunięcie promocyjne Burger Kinga jasno pokazało, że firma jest oddana krążkom cebulowym i ludziom, którzy je kochają. Chociaż ta oferta była ważna tylko w wybranych lokalizacjach w Chicago; Los Angeles; W Nowym Jorku i Lynn w stanie Massachusetts przesłanie było jasne: krążki cebulowe dla ludzi!

Możesz zrobić je w domu

zrobić krążki cebulowe burger king w domu

Chociaż nie ma gwarancji, że okażą się jadalne, krążki cebuli są dość łatwe do zrobienia zrobić w domu , o ile masz głęboki garnek i obfitą ilość oleju. Burger King zwykle zastępuje prawdziwą cebulę pastą o smaku cebulowym, ale domowym kucharzom prawdopodobnie łatwiej będzie po prostu użyć prawdziwej cebuli (prawdopodobnie będzie też lepiej smakować).

Panierka z krążków cebulowych jest zrobiona z prostych składników, z których wiele może już znaleźć się w Twojej kuchni. Przygotowanie pokrojonej cebuli do smażenia wymaga kilkukrotnego maczania każdej z nich w mleku, mące i bułce tartej, aż do uzyskania grubej warstwy. Następnie wystarczy kilka minut w neutralnym oleju podgrzanym do 350 stopni Fahrenheita, końcowe opylenie solą i voila! Chociaż robienie krążków cebuli w domu zmniejsza prawdopodobieństwo znalezienia zabłąkanego narybku na dnie kartonu z cebulą, duma z zrobienia czegoś jadalnego własnymi rękami może to zrekompensować.

Dzwonki to jedna z największych radości życia

Posiłek Burger King Joe Raedle/Getty Images

Niewiele radości tak prostych i czystych istnieje w tym okrutnym świecie jak fenomen dzwonka. Słownik miejski definiuje obrączkę w następujący sposób: „W Burger King, kiedy zamawiasz frytki, czasami przypadkowo dostajesz tam krążek cebuli. To się nazywa dzwonek.

Wyobraź sobie, że odjeżdżasz od Burger Kinga z burgerem i frytkami w torbie obok ciebie. Przez chwilę zastanawiasz się, czy zamiast tego nie powinieneś zamówić krążków cebulowych, ale teraz jest już za późno. Kiedy przegryzasz frytki i jedziesz jedną ręką, w torbie z frytkami natrafiasz na coś nieoczekiwanego: mały krążek cebuli, oddzielony od pozostałych, aby znaleźć drogę do torby, samochodu, rąk. Malutki cud, konieczne wytchnienie od monotonii jednego narybku po drugim.

czas taco vs taco bell

To naprawdę doświadczenie, którego nie można brać za pewnik, więc następnym razem, gdy natkniesz się na zabłąkany krążek cebuli we frytkach, pomódl się, zatańcz, podziękuj wielkogłowy król hamburgerów, aby rozkoszować się tą chwilą ekstazy.

Lorde nie jest fanem krążków cebulowych Burger King

Lorde nienawidzi króla burgerów Kevin Winter/Getty Images

W 2017 roku Lorde Przyznał do bycia mózgiem nieistniejącego już konta na Instagramie, OnionRingsWorldwide, który oceniał krążki cebuli z różnych lokalizacji w skali od jednego do pięciu. Burger King strzelił zbyt nisko — bardzo nisko.

„Nie są dobrzy” Ona napisała , twierdząc, że była zadowolona, ​​że ​​​​nie wiedziała, że ​​Burger King serwował krążki cebuli, ponieważ były one rozczarowane. Lord dał im solidny (przepraszam) jeden punkt. Gwiazda popu nie da się zwieść fałszywemu nadzieniu cebulowemu Burger Kinga i nie boi się tego powiedzieć. „Charakterystyka to mulczowane nadzienie cebulowe” – napisała w podpisie na Instagramie z królewskimi pierścieniami.

Podobno wielki fan krążków cebulowych, Lorde nie był pod wrażeniem Burger Kinga. Podczas gdy inne restauracje, takie jak Bareburger w Nowym Jorku, zostały wysoko ocenione, ogólny smak krążków cebulowych BK został opisany jako posiadający „wyraźną goryczkę”. Ostra krytyka, ale jeśli tak mówi Lorde, to musi być prawdziwa.