Prawda o keto menu Chick-Fil-A

Czerwony i biały znak Chick-fil-A na tle błękitnego nieba

Laska-fil-A to stary ulubieniec wielu fanów w całym kraju, którzy ręczą za wysokiej jakości posiłki. Jak wspomniano na oficjalna strona internetowa , marka szczególnie chętnie włącza do swoich potraw świeże składniki. Jak podaje restauracja: „Od początku podajemy kurczaka, który jest mięsem z całej piersi, bez dodatku wypełniaczy i hormonów, i pieczemy go ręcznie w naszych restauracjach”.


Co więcej, Chick-fil-A to nie tylko sieć fast foodów. Marka aktywnie stara się być bardziej inkluzywna pod względem opcji żywności, ostatnio oferując bezglutenowe pozycje menu . A teraz Chick-fil-A wskazał sposoby, w jakie można trzymać się diety ketogenicznej (wysokotłuszczowej, ubogiej w węglowodany) podczas posiłków w restauracji. Wspaniałą wiadomością jest to, że całkiem możliwe jest pozostanie na dobrej drodze i utrzymanie swojego niski poziom węglowodanów przy wyborze pozycji z ich menu. A najlepsze jest to, że opcje nie są restrykcyjne ani nudne i pozwalają gościom trochę poeksperymentować.plan diety rocka

Dostosuj swoje dania Chick-fil-A, aby trzymać się swoich celów keto

Biały styropianowy kubek i czerwone opakowanie z logo Chick-fil-A

Jak wyjaśniono na blogu Chick-fil-A, Drut z kurczaka , najlepszym sposobem na trzymanie się planu keto podczas jedzenia w restauracji jest bycie uważnym i wprowadzenie kilku poprawek. Na przykład wszystkie kanapki śniadaniowe w Chick-fil-A działa dobrze, o ile pozbędziesz się ciastka i angielska muffinka . Na przykład kanapka Egg White Grill zawiera tylko 1 gram węglowodanów netto, a Biszkopt z kiełbasą, jajkiem i serem ma tylko 2 gramy węglowodanów netto bez chleba.
Możesz także zdecydować się na prosty posiłek, taki jak Hash Brown Scramble Bowl z grillowanym kurczakiem — po prostu poproś kelnera o pominięcie ziemniaki ziemniaczane i patrzysz na zaledwie 1 gram węglowodanów netto. Dostępnych jest kilka innych przekąsek przyjaznych dla ketonów, takich jak Kanapka z grillowanym kurczakiem bez bułki (3 g węglowodanów netto), grillowanych bryłek (2 g węglowodanów netto przy zamówieniu na 8 sztuk) i sałatki Cobb z grillowanym kurczakiem (10 g węglowodanów netto).

najlepszy sklep z degustacją kupił kawę

Dobrą wiadomością jest to, że możesz również użyć kilku przypraw i sosów i nadal trzymać się swoich celów. Jest sos Garden & Herb Ranch (1 g węglowodanów netto), Zesty Sos Buffalo (0 g węglowodanów netto), dressing Avocado Lime Ranch (2 g węglowodanów netto) i kilka innych opcji. Więc miej tę ściągawkę przy sobie, aby zapewnić sobie bezproblemowy posiłek następnym razem, gdy będziesz jadł poza domem!