Prawda o serze Dollar Tree za 1 $

Ser z drzewa dolara Facebook

Drzewo dolara jest znany jako doskonałe źródło niedrogich środków czystości, przyborów szkolnych, artykułów imprezowych… w rzeczywistości prawie wszystko, co kończy się na „dostawy”. To, co wielu ludzi ma nieco więcej wątpliwości, to artykuły spożywcze Dollar Tree. Chociaż wybór jedzenia jest nieco ograniczony, Dollar Tree faktycznie oferuje przyzwoity wybór niedrogich przekąsek, a nawet mrożonek, takich jak zaskakująco smaczne 1 $ stek z antrykotu i „całkiem przyzwoite” cheeseburgery za 1 $ .


Mają jednak trochę pokarmy, które są zdecydowanymi niewypałami , z których głównym jest ich absolutnie fatalny ser. Cóż, nie cały ser jest zupełnie bezwartościowy. Dollar Tree czasami oferuje cegiełki nietypowego sera, który Zbieracz grosza przyznaje, że jest w porządku. „To jest prawdziwy materiał i to za tak dobrą cenę” – obiecuje strona. Jednak ogólny ser w plasterkach i szatkowany Dollar Tree budzi wiele zasłużonej nienawiści. Dlatego.Ogólny ser Dollar Tree nie jest prawdziwym serem

Ser z drzewa dolara Facebook

Jako bloger kulinarny Sensacyjne znaleziska zwraca uwagę, że ser w plasterkach Sunny Acres firmy Dollar Tree nie jest nawet oznaczony jako ser. Na etykiecie jest napisane „American Slices Pasteurized Processed Sandwich Slices”, a spojrzenie na składniki ujawnia, że ​​zostały one oczywiście wytworzone w laboratorium, a nie w mleczarni. Chociaż zawiera „koncentrat białka mleka”, ten składnik zajmuje piąte miejsce na liście, po wodzie, skrobi spożywczej, częściowo uwodornionym oleju sojowym (czy istnieje coś takiego jak w pełni uwodorniony?) i modyfikowanej skrobi spożywczej. Być może zastanawiasz się, jakie są inne smaczne składniki? Należą do nich sól, naturalny aromat, fosforan sodu, stabilizator (ksantan, chleb świętojański, guma guar), kwas sorbinowy, kwas mlekowy i sztuczny barwnik.
Coś tam brzmi nawet choć trochę smacznie? Porównaj to z listą składników prawdziwego sera, w tym przypadku ostrego sera cheddar Tillamook: zakwaszone mleko, sól, enzymy i annato (ten ostatni składnik to rodzaj naturalnego barwnika spożywczego). Co więc mają wspólnego te dwa sery (lub ser i „ser”)? Oba zawierają Sól. Tak, ocean też. Sama sól nie tworzy sera, chociaż może dać nieco smaczniejszy produkt seropodobny.

Ser Dollar Tree nie stopi się

Ser z drzewa dolara Facebook

Jeśli zastanawiasz się, co robi nieserowy z wodą jako głównym składnikiem po podgrzaniu, odpowiedź brzmi: nie topi się. Zbieracz grosza domyślili się, że „nic poza ogniem nuklearnym” może spowodować stopienie tej serowej substancji i wydaje się, że mogą mieć rację. YouTuber Sonyabeonit grillowano trzy rodzaje sera w plasterkach Dollar Tree — w stylu amerykańskim, szwajcarskim i jalapeño — przez prawie 10 minut i zamieniły się w coś przypominającego poczerniały, solidny plastik i wyglądający zupełnie inaczej niż jakikolwiek rodzaj sera.Jeśli chodzi o topienie, rozdrobniony ser nie jest lepszy niż pokrojony w plastry. YouTuber Kasia TV próbował stopić „pasteryzowany topping procesowy” Dollar Tree, posiekane meksykańskie mieszanki Sunny Acres, i odkrył, że pieczenie ich przez pięć minut nawet nie powoduje ich podgrzania, a tym bardziej, że nawet odrobinę się roztopiły. Użytkownik Aleja szminek forum home and lifestyle pisze również o jej eksperymentach z tartym serem Dollar Tree, mówiąc, że nie była w stanie roztopić ich na patelni, w kuchence mikrofalowej, a nawet w piekarniku, i w końcu musiała zrezygnować z kolacji quesadilla. Nie powinno to być zbyt wielką niespodzianką, gdy sam pakiet faktycznie stwierdza: „Ten produkt nie jest przeznaczony do topienia”.

Co można zrobić z serem Dollar Tree

Ser z drzewa dolara Facebook

Co zabawne, Dollar Tree wydaje się sądzić, że ich produkty seropodobne można faktycznie wykorzystać do celów kulinarnych. Witryna internetowa drzewa dolara zawiera długą listę przepisów, które można przygotować, korzystając z produktów spożywczych, a wśród przepisów bardziej skupionych na serze są zapiekanka z nacho, irlandzkie nachos, burrito śniadaniowe, jajka nadziewane z serem i bekonem, herbatniki z czosnkiem nasz, nie ich), serowa zapiekanka ziemniaczana, kulka serowa z bekonem, pizza quesadillas, dip z serem chili i serowe jajka z brokułami. Najśmieszniejsze jest to, że nawet na ich starannie wystylizowanych zdjęciach ser nadal nie wygląda na stopiony.przyprawy do ryżu

Jedno można powiedzieć o serze Dollar Tree: jest dość trwały. Ten ser może być po prostu idealną rzeczą do samodzielnego naprawienia dachu lub wypełnienia dziury w ścianie, a może nawet użyć go do załatania nieszczelnej łodzi... i nie zapominaj, że rzeczy są w zasadzie łatwopalne, także. Może mógłbyś nawet zrobić jak czwartą małą świnię i zbudować z niej swój dom, ponieważ jest mało prawdopodobne, abyś mógł sapać i dmuchać w powietrze. Jeśli jedzenie ojej, lepkiego roztopionego sera nie jest twoją końcową grą, wydaje się, że jej możliwości mogą być nieograniczone.