Prawda o stekach z Dollar Tree za 1 $

Znak stek z drzewa dolara Facebook

Pierwsza i prawdopodobnie najważniejsza rzecz, o której należy wiedzieć Drzewo dolara steki są w nazwie sklepu — tak, tak naprawdę ich cena to tylko jeden dolar. To wspaniała cecha Dollar Tree — w przeciwieństwie do tych kłamców w Dollar General lub Family Dollar, wszystko, co sprzedaje Dollar Tree, jest wyceniane na dokładnie 1 USD (plus stanowy podatek od sprzedaży, jeśli dotyczy). Drugą rzeczą, którą należy o nich wiedzieć, jest to, że są to prawdziwe steki wołowe, choć oczywiście nie z żadnej najlepszej nieruchomości wołowej. Są to jednak w 100% czysta wołowina, wstępnie przyprawiona w roztworze solanki i stacja wiadomości Houston Houston ABC13 mówi, że ich marka, Stampede, jest prowadzona przez innych dużych detalistów.


Pracownicy Dollar Tree w rejonie Houston (miejscu, które zna swoje steki) powiedzieli stacji, że nie mogą przechowywać tych steków w magazynie. WCPO donosi, że tak było również w Cincinnati, więc oczywiście nie wszyscy są przerażeni myślą o zakupie mięso ze sklepu dolarowego . Nadal nie jesteś przekonany? Cóż, dowód na stek jest w jedzeniu.Jak smakują steki Dollar Tree?

Steki z drzewa dolara Facebook

WCPO zleciło grupie strażaków wypróbowanie tych steków, chociaż ułożyli talię, podając 12 USD za funt ribeye w sklepie mięsnym i 9 USD za funt ribeye w supermarkecie. Ribeyes Dollar Tree ważą 3,5 uncji każdy, czyli 4,50 dolara za funt, czyli tylko połowę ceny steku w sklepie spożywczym. Cóż, stek z Dollar Tree nie wyszedł zwycięsko w tym nierównym teście smakowym — szokująco, strażacy wybrali drogie mięso rzeźnika. Wszyscy jedli stek Dollar Tree, ale najlepsze, co mogli powiedzieć, to: „To nie jest straszne”.
ABC13 również zorganizowało własny test smaku, ale powstrzymało się od postawienia oferty Dollar Tree na niekorzyść, oferując droższe mięsa do porównania. Ich testerzy smaku wydali bardziej pozytywny werdykt, decydując, że steki są w porządku w tej cenie. Jak ujął to jeden z testerów: „Jestem bardzo zszokowany. Jest lepiej, niż myślałem, absolutnie.

Chociaż te tanie steki nie dadzą Ruth Chrisowi ani nawet Restauracja ze stekami w Outbacku bieg za ich pieniądze, sugeruje się, że robią całkiem przyzwoite fajitas lub stir-fry. Tampa Bay Times , który zwracał uwagę na „głęboki, mięsisty smak” tych steków, sugerował również, że będą idealne do steków z serem. Nadal masz wątpliwości? Jeśli możesz sobie pozwolić wołowina Kobe, Jasne, raczej nie pójdziesz na slumsy w Dollar Tree. Jeśli jednak jesz z ograniczonym budżetem, steki Dollar Tree nie są najgorsze, co możesz zrobić za złotówkę.