Prawda o pizzy Epic Meal Time w torbie

Pizza w torebce występuje w trzech smakach Facebook

Utworzony w 2010 roku popularny kanał kulinarny na YouTube Epicki czas posiłku ma proste założenie. W odcinkach serialu występuje gwiazda i współtwórca Harley Morenstein oraz przyjaciele podejmujący „epickie” wyzwania kulinarne, takie jak jedzenie całych menu restauracji fast food, tworzenie zwariowanych, wysokokalorycznych kombinacji i spożywanie gigantycznych wersji zwykłych potraw.


W rozmowie z CNBC Zrób to Morenstein przyznał, że ta koncepcja brzmi kompletnie absurdalnie na papierze, ale stwierdził, że chcą tworzyć i spożywać przesycone kalorie posiłki, których większość ludzi nigdy nie chciałaby jeść. Program i szalone wybryki obsady stały się natychmiastowym hitem, a kanał zrodził teraz serial telewizji kablowej i linię produktów pod nazwą Super Snack Time.Super Snack Time wystartował w 2018 roku, a Morenstein twierdzi, że w pierwszym roku sprzedał żywność o wartości ponad 5 milionów dolarów. W odpowiednim hołdzie dla pierwszego odcinka kanału, zatytułowanego Pizza Fast Food , marka zdecydowała się wprowadzić na rynek Pizza in a Bag (w zasadzie suszoną pizzę) jako swój sztandarowy produkt.
Czym właściwie jest pizza w torbie?

Harvey Morenstein promujący Super Snack Time Facebook

W oświadczeniu wydanym dnia Wiadomości PR , Super Snack Time opisuje produkty, które chcą stworzyć, jako odważne, rzucające się w oczy przekąski, o których nigdy nie wiedziałeś. Morenstein twierdzi, że dzięki swojej linii przekąsek zespół Super Snack Time oferuje fanom możliwość przyłączenia się do zabawy w Epic Meal Time bez pracochłonnych przygotowań — lub super niezdrowych, przewymiarowanych porcji spożywanych w programie .

Spork i beczka zrecenzowała smak produktu Supreme Pizza, opisując Pizza in a Bag jako trudną do pominięcia wśród innych suszonych opcji na półkach, ze względu na pojemnik w kształcie plasterka pizzy i zuchwały język. Twierdzą, że suszone mięso jest bardziej podobne do plasterków pepperoni pokrytych grubą warstwą przypraw niż do tego, co uważają za suszone, i chwalą użycie rozpoznawalnych, wysokiej jakości składników, które sprawiają, że przekąska nie smakuje dziwnie lub tanio.Sklep wymienia parmezan, grzyb, czosnek i tymianek jako jedne z „prawdziwych” składników wymienionych na opakowaniu. Strona produktu Walmart for Super Snack Time pokazuje trzy dostępne opcje smakowe Pizza in a Bag: Supreme Pizza, Buffalo Pizza i Pepperoni Pizza.