Prawda o byłym małżeństwie Giady De Laurentiis

Giada De Laurentiis Todd Thompson Alexander Tamargo/Getty Images

Jeśli jest jedna rzecz, o której wszyscy wiedzą o gwieździe Food Network? Giada De Laurentiis , chodzi o to, że umie dobrze gotować i gotować. De Laurentiis jest oczywiście najbardziej znana ze swojej włoskiej kuchni, ale jej życie osobiste z byłym mężem Toddem Thompsonem przez lata cieszyło się dużym zainteresowaniem. W szczególności para była małżeństwem przez 11 lat i dwa miesiące (przez JEST! ), ale De Laurentiis i Thompson ogłosili rozwód w 2014 roku. Koniec ich małżeństwa przyniósł wiele spekulacji.


Było wiele plotek, co doprowadziło do rozwodu. Ale prawda o poprzednim małżeństwie Giady De Laurentiis jest taka, że ​​nie było to aż tak dramatyczne. Para pozornie zaczęła się od historii miłosnej, tak jak każda inna para, oprócz sporej sławy i fortuny. De Laurentiis znała Thompsona od 19 roku życia i wydawało się, że ma z nim całkiem szczęśliwe życie. Przyjrzyjmy się bliżej ich historii.Giada De Laurentiis poznała Todda Thompsona, gdy miała 19 lat

Gotowanie Giada De Laurentiis Gustavo Caballero / Getty Images

Kiedy wiele osób myśli o rozstaniu z Hollywood, zazwyczaj wyobrażają sobie, że para, o której mowa, nie jest ze sobą zbyt długo. W końcu istnieje więcej niż kilka makijaży i rozpadów, które zdarzają się wśród celebrytów. Giada De Laurentiis i jej pierwszy mąż, Todd Thompson, byli razem przez długi czas. W rzeczywistości w wywiadzie z 2011 roku z Czerwona książka , De Laurentiis potwierdził, że ona i Thompson byli razem od 20 lat – odkąd skończyła 19 lat.
De Laurentiis i Thompson otrzymali specjalny prezent ślubny

Giada De Laurentiis i Todd Thompson Alexandra Wyman/Getty Images

Kiedy Giada De Laurentiis i Todd Thompson zawiązali ślub, prawdopodobnie otrzymali typowe prezenty ślubne, takie jak porcelana i pościel. Ale ta szczęśliwa para otrzymała również coś niezwiązanego z kuchnią, ponieważ jedzenie nie jest jedyną miłością, jaką dzielili De Laurentiis i Thompson podczas ich małżeństwa.

Para miała wspólną pasję do sztuki i otrzymała dość wyjątkowe dzieło sztuki jako prezent ślubny. Artysta Darren Quinn uczęszczał do college'u z Thompsonem, gdzie zostali bliskimi przyjaciółmi, według Strona Quinna . Kiedy więc Thompson poślubił De Laurentiisa, Quinn stworzył swój pierwszy obraz „Amore” na prezent ślubny dla pary. Podczas ich małżeństwa De Laurentiis i Thompson zebrali sporo prac Quinna.Todd Thompson był dość romantyczny

Todd Thompson i Giada De Laurentiis Larry Busacca/Getty Images

Kiedy jesteś żonaty z kucharzem, łatwo sobie wyobrazić, że przez resztę życia nie będziesz musiał gotować. Ale w rzeczywistości nawet profesjonalny kucharz męczy się ciągłym gotowaniem, więc posiadanie partnera, który może od czasu do czasu przejąć kierownictwo w kuchni, jest prawdopodobnie bardzo ważne. I dokładnie to zrobił Todd Thompson. Chociaż nie był szefem kuchni, on robił całkiem romantyczne gesty.

Na przykład w rozmowie z Parada , De Laurentiis powiedział, że Thompson często robił i podawał jej śniadanie w łóżku. „Czasami lubi robić coś, co nazywa „Scramble Surprise”, co oznacza, że ​​cokolwiek zostało w lodówce z poprzedniego wieczoru, miesza to z jajkami i podaje mi”.Rodzina Todda Thompsona nie była przyzwyczajona do plotek z Hollywood

Todd Thompson i Giada De Laurentiis Gustavo Caballero / Getty Images

Bycie szefem kuchni celebrytą przyciąga wiele uwagi, a życie osobiste Giady De Laurentiis nie jest wyjątkiem. Czasami zainteresowanie zamienia się w plotki, które są po prostu nieprawdziwe – czego De Laurentiis nauczył się na własnej skórze.

W 2011 roku De Laurentiis była przedmiotem fałszywych plotek, że ma romans z piosenkarzem Johnem Mayerem. De Laurentiis zaprzeczył tym plotkom, aw wywiadzie dla Czerwona książka , wyjaśniła, że ​​podczas gdy jej mąż Todd Thompson rozumie kłamstwa tabloidów, jego rodzina nie jest dokładnie na tej samej stronie. – Moja rodzina jest do tego przyzwyczajona – powiedział De Laurentiis. „Ale rodzina mojego męża jest nie . Todd był zakłopotany, że jego rodzina w Michigan zobaczy to i pomyśli: Co się tam dzieje w Hollywood? Życie w centrum uwagi może być trudne, ale ponieważ dziadek De Laurentiis był już w Hollywood, jej rodzina była bardziej zaznajomiona z tym, jak sobie z tym radzić niż rodzina Thompsona.

Rodzina Giady De Laurentiis początkowo nie była pewna swoich uczuć do Todda Thompsona

Ser Giada De Laurentiis Ethan Miller/Getty Images

W rozmowie z Czerwona książka , Giada De Laurentiis ujawniła, że ​​niektóre z pierwszych spotkań Todda Thompsona z jej liczną włoską rodziną byli nieco sceptyczni. „Kiedy przychodził do domu mojego dziadka na obiad, dziadek pytał mnie po włosku: „Kim jest ten człowiek, który rozdrabnia swój makaron, krojąc go widelcem i nożem?”. Ale wszystko było dobrze, bo w końcu, Thompson pozyskał rodzinę De Laurentiis. „Na szczęście mój mąż jest na tyle pewny siebie, że nigdy nie brał tego do siebie” – kontynuowała. – Śmiał się z tego, a moja rodzina go uwielbiała.

Giada De Laurentiis powiedziała, że ​​Todd Thompson nie był kucharzem

Giada De Laurentiis Amy Sussman/Getty Images

Można by się spodziewać, że utalentowany szef kuchni, taki jak Giada De Laurentiis, zakocha się w kimś, kto uwielbia przygotowywać jedzenie tak samo jak ona. Ale tak naprawdę nie było. Todd Thompson nie był wielkim smakoszem, kiedy się poznali — De Laurentiis musiał go nauczyć.

„Mój mąż był przyzwyczajony do otwierania puszek – szef kuchni Boyardee, mrożonki, cokolwiek”, powiedział De Laurentiis Czerwona książka tego, co lubił jeść Thompson, kiedy się poznali. Niewiele wiedział o gotowaniu, błogosław jego duszę. Nie było tak trudno zaimponować – zażartowała. — Ale przeszedł długą drogę. Parmezan nigdy nie istniał dla niego”, powiedział De Laurentiis, dodając, że dla Thompsona „sos pomidorowy był rozwodnionym keczupem”.

De Laurentiis i Thompson lubili organizować przyjęcia?

Giada De Laurentiis i Todd Thompson Jacopo Raule/Getty Images

Zorganizowanie przyjęcia przez parę nie jest niczym nowym ani rewolucyjnym. Ale dla Giady De Laurentiis i Todda Thompsona kolacje nie były tylko czymś do robienia – naprawdę lubili organizować je dla przyjaciół i rodziny.

Jak powiedział De Laurentiis Zdrowie kobiet , para utrzymywała listę gości na pierwszym miejscu podczas planowania przyjęcia, więc romanse zawsze były dobre. „Mój mąż i ja mamy kilku przyjaciół, o których wiemy, że będą duszą towarzystwa i staramy się ich zapraszać tak często, jak to możliwe” – wyjaśniła. Nie oznacza to jednak, że ich kolacje trwały całą noc. „Todd i ja rozmawiamy z wyprzedzeniem o tym, kiedy muszę być w łóżku” – powiedział De Laurentiis. Kiedy więc potrzebowali swoich gości, aby wyszli, Thompson zaczął zmywać naczynia jako podstępną wskazówkę.

Giada De Laurentiis cieszyła się czasem spędzonym w domu z rodziną

Giada De Laurentiis i Todd Thompson Larry Busacca/Getty Images

To oczywiste, że Giada De Laurentiis jest nowoczesną, odnoszącą sukcesy, zapracowaną kobietą. Jest szefem kuchni, osobowością telewizyjną, autorką książek kucharskich i właścicielką restauracji. Ma też córkę Jade. Mimo że De Laurentiis tak wiele się dzieje w jej życiu zawodowym, cieszyła się dobrym, staromodnym czasem spędzonym w domu z rodziną.

W rozmowie z DZISIAJ , De Laurentiis powiedziała, że ​​chociaż była zajęta, priorytetowo traktowała swoje małżeństwo, kiedy tylko mogła. „Kiedy nie pracuję, uwielbiam przygotowywać obiad dla Todda w domu” – powiedziała. — To najbardziej romantyczna rzecz, jaką mogę dla niego zrobić — zrobić ulubiony posiłek — farfalle z kiełbasą z indyka, grzybami i groszkiem. Przypomina mu, że to jest osoba, którą poślubiłem, w której się zakochałem.

Giada De Laurentiis i Todd Thompson pracowali jako zespół

Giada De Laurentiis Ilya S. Savenok/Getty Images

Każdy związek zmienia się, gdy pojawia się dziecko. Dla Giady De Laurentiis i Todda Thompsona stało się to dobrze, gdy urodziła się ich córka Jade.

W rozmowie z Parada , De Laurentiis zauważyła, że ​​po tym, jak jej życie zmieniło się wraz z narodzinami córki, zmieniły się również jej relacje z Thompsonem. „Mam wspaniałego męża, który naprawdę mnie wspiera i jest w stanie wstać Jade rano i położyć ją do łóżka w nocy, nawet mając własną pracę na pełen etat” – powiedziała. „Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, czym jest prawdziwe partnerstwo, a jestem z mężem od 22 lat!” De Laurentiis dodał również, że ich córka naprawdę zbliżyła ich do siebie, ponieważ musieli zachować równowagę jako rodzina.

De Laurentiis i Thompson poszli na kompromis od samego początku

Giada De Laurentiis Gregg Deguire/Getty Images

Każde małżeństwo jest pełne kompromisów. W rozmowie z Nie jesteśmy Martą , Giada De Laurentiis wyjaśniła, że ​​nawet gdy ona i Todd Thompson planowali swój ślub, pracowali razem, aby zdecydować, czego oboje chcą w tym szczególnym dniu. „Mój mąż jest mięsożercą, a ja uwielbiam ryby, więc staraliśmy się mieć coś, co uszczęśliwi wszystkich” – powiedziała. „Zaczęliśmy od sałatki caprese, potem filet wołowy dla męża i rybę dla mnie. Ale najważniejszą rzeczą na weselu jest obecność całej rodziny i przyjaciół, aby uczynić go wyjątkowym.

Giada De Laurentiis zdławiła plotki o oszustwach

Śpiew Johna Mayera Kevin Mazur/Getty Images

W 2010 roku Giada De Laurentiis pojawiła się w tabloidach, ponieważ plotki głosiły, że zdradziła swojego męża Todda Thompsona z piosenkarzem Johnem Mayerem. Nie trzeba dodawać, że De Laurentiis nie był zadowolony.

W rzeczywistości dała jasno do zrozumienia, że ​​między nią a Mayerem nigdy nie zaszło nic. „Szkoda, że ​​media takie jak Star muszą polegać na haniebnych kłamstwach i ukrywać się za fałszywymi anonimowymi „źródłami”, aby zabawiać swoich czytelników”, napisała przedstawicielka De Laurentiis na swojej stronie internetowej (za pośrednictwem DOBRZE! ). „Wbrew twierdzeniom anonimowego „źródła”, Giada nigdy nie wkroczyła do hotelu Gansevoort… Żeby było jasne, nie są przyjaciółmi i nie mogą nawet posunąć się tak daleko, by nazwać Johna Mayera znajomym” przedstawiciel kontynuował. Tak więc, jakkolwiek wszechobecna była ta plotka, zdecydowanie nie była to prawda, co De Laurentiis podkreślił w usuniętym tweecie, DOBRZE! zgłoszone.

najlepsza kanapka rybna typu fast food?

Giada De Laurentiis i Todd Thompson mają jedną córkę, Jade

Giada De Laurentiis Todd Thompson Manny Hernandez/Getty Images

Giada De Laurentiis i Todd Thompson byli razem przez wiele lat, zanim mieli córkę Jade. Ludzie zastanawiali się, czy para będzie miała więcej dzieci.

„Mam tak wiele dzieci: serial, Todd i Jade”, powiedział De Laurentiis na New York City Wine and Food Festival 2010, zgodnie z PopSugar . De Laurentiis wyjaśnił również: DZISIAJ dlaczego nie chciała mieć kolejnego dziecka. „Ludzie zawsze mi mówią: „Dlaczego nie masz kolejnego dziecka?”. I mówię im, że mam kolejne dziecko — to mój mąż! zażartowała.

Giada De Laurentiis podkreśliła, że ​​jest pracującą mamą

Giada De Laurentiis David Livingston/Getty Images

Jest oczywiste, że Giada De Laurentiis i Todd Thompson prowadzili razem bardzo pracowite życie, od wychowywania dziecka do bycia w centrum uwagi. Zapytany podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Zdrowie kobiet o tym, co najbardziej ją stresuje, De Laurentiis wyjaśniła, że ​​zazwyczaj jej napięty harmonogram przeszkadzał w innych ważnych sprawach. „Nie spędzam wystarczająco dużo czasu z córką i mężem, ale robię, co w mojej mocy” – odpowiedziała. „W weekendy ćwiczę jogę o rozsądnej porze, na przykład o 9 rano, żeby Jade i Todd mogli do mnie dołączyć. Staram się uprawiać surfing z wiosłem na stojąco i chodzić z mężem na piesze wycieczki w weekendy.

Giada De Laurentiis i Todd Thompson wydawali się mieć rozwód cywilny

Giada De Laurentiis Manny Hernandez/Getty Images

Giada De Laurentiis i Todd Thompson rozstał się w 2014 roku, a wiadomość była szokująca dla fanów (przez DZISIAJ ). Według Ludzie , De Laurentiis ogłosiła swój rozwód z Thompsonem w poście na Facebooku. Choć rozwód może być druzgocący, oświadczenie De Laurentiisa sprawiło, że wydawało się to dość przyjazne dla pary. „Po polubownej separacji od lipca, Todd i ja postanowiliśmy zakończyć nasze małżeństwo” – wyjaśniła w swoim poście. „Chociaż nasza decyzja o rozstaniu niesie ze sobą wiele smutku, nasza koncentracja na przyszłości i ogromne pragnienie szczęścia naszej rodziny dały nam siłę, by iść naprzód oddzielnymi, ale zawsze połączonymi ścieżkami”.