Prawda o związku Gordona Ramsaya i Bobby'ego Flay'a

Gordon Ramsay i Bobby Flay na imprezie Ethan Miller/Getty Images

Każda branża ma swój udział w produkcji wołowiny, a świat gotowania nie jest wyjątkiem. Gordon Ramsay i Bobby Flay, dwaj sławni kucharze ze znakomitą przeszłością, nie wydają się być wielkimi fanami siebie nawzajem. Być może nie jest to całkowicie zaskakujące, że dwóch szefów kuchni o wielkich osobowościach nie do końca się dogaduje, a przecież Ramsay nie byłby pierwszą osobą na świecie, która mieć problem z Flay .


W wywiadzie dla prezentera telewizyjnego Jamesa Cordena na jego Późne późne przedstawienie , Ramsay został poproszony o uszeregowanie trzech znanych szefów kuchni: Wolfganga Pucka, Jamiego Olivera i Bobby'ego Flay'a od najlepszego do najgorszego. Puck zajął pierwsze miejsce, Oliver był drugi, a Flay ostatnia, co wywołało wiele śmiechu publiczności (poprzez Jedzenie Bestia ). „Przez ostatnie pięć lat staraliśmy się wyrzucić tego kucharza razem w Vegas na cele charytatywne” – wyjaśnił Ramsay Cordenowi. „Nie podpisze [przekleństwa] umowy. Teraz, Bobby, podpisz kontrakt, kulejesz [przekleństwo].wartość netto rachael ray

Spór między Gordonem Ramsayem i Bobbym Flayem trwa od lat

Gordon Ramsay i Bobby Flay na imprezie Ethan Miller/Getty Images

Wywiad został wyemitowany w 2018 roku i chociaż pojawiły się pogłoski o sfinalizowaniu umowy, nic z tego nie wyszło. W 2019 r. Ramsay odpowiedział na tweeta z okazji 15. rocznicy kultowej restauracji Mesa Grill w Flay, mówiąc: „To urocze… Założę się, że czekam 15 lat, aż @bflay podpisze kontrakt na kucharza” (przez Świergot ).
chleb panera baja miska

Twierdzenie Ramsaya, że ​​plan zorganizowania gotowania nadchodzi od dawna, wydaje się sprawdzać. W 2016 roku Ramsay pojawił się w restauracji Flay na gotowanie i był raczej zszokowany, gdy odkrył, że Flay nawet tam nie było (poprzez Thriller ). Czy Flay po prostu modnie się spóźniła? Nikt nie wie na pewno. Następnie, w wywiadzie z 2019 roku, Flay nie miała dobrej odpowiedzi na pytanie reportera o to, kiedy wydarzenie się wydarzy (poprzez Strona gwiazd ). Zauważył jednak, że organizatorzy prawdopodobnie będą musieli zmusić się do zawarcia umowy, ponieważ „Gordon lubi pieniądze”. Palić się! A potem, jakby dodając obrazę do kontuzji, Flay zaoferował swoje zaangażowanie za darmo.

Ale jak mówią, każda prasa jest dobra. Ani przez chwilę nie byłoby zaskoczeniem, gdyby ci dwaj byli dobrymi przyjaciółmi i wykorzystywali wołowinę dla odrobiny uwagi.