Prawda o waniliowym stożku McDonald's o wartości 1 USD

McDonald Stephen Maturen/Getty Images

Waniliowe rożki McDonald's za 1 $ zrobiły furorę w Ameryce Północnej zeszłego lata, a tego lata mamy nadzieję, że będziemy mieli tę samą słodką, niedrogą ucztę ( Zajęcia dla dzieci i Washington Post ). Jeśli zastanawiasz się, czy warto wybrać się na wycieczkę do Twojego ulubionego złote łuki zdobyć jeden, Reddit powiedział. Dwa główne dania na wynos? Szyszki McDonald's $1 są tak dobre, że nawet psy na ich punkcie szaleją. I niestety będziesz miał szczęście, jeśli dostaniesz w swoje ręce, ponieważ maszyny często zawodzą (poprzez Reddit ).


Ale szyszki waniliowe McDonald's są nie tylko niedrogie, mają tylko 200 kalorii i 5 gramów tłuszczu, ale są również łatwe w talii (poprzez McDonald's ). Poza tym, jeśli wierzyć plotkom, możesz nawet cieszyć się lodami McDonald's z nowych, zaawansowanych technologicznie maszyn do lodów Kytch . Kicz to nie żart. Wysyła do pracowników dane i analizy w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że komputer McDonald's nigdy się nie zepsuje. Nie tylko to, ale może również sprawić, że McDonald's stanie się trochę bardziej ekologiczny, włączając się w górę i w dół zgodnie z najbardziej ruchliwymi czasami McDonald's, całkowicie sam (poprzez Kicz ).Czy szyszki za 1 USD to naprawdę tylko mity?

McDonald Instagram

Tymczasem według Szeroko otwarte jedzenie , McDonald's powiedział w oświadczeniu pod koniec 2019 r.: „Lokalne rynki i właściciele / operatorzy będą mieli okazję zaoferować pyszne jedzenie i napoje w atrakcyjnej cenie w menu za 1 $ 2 $ 3 $, jednocześnie spełniając gusta i preferencje swoich lokalnych klientów . Co to znaczy? Jeśli lokalny McDonald's nie uważa, że ​​twoja okolica ma obsesję na punkcie lodów na tyle, by zasłużyć na 1 rożek, zawsze możesz przejechać przez miasto (lub przez granice stanowe) i sprawdzić w innym. Lub po prostu przekrocz granicę do Kanady, gdzie przez całe lato standardowo emitowane są szyszki o wartości 1 dolara (przez: Narcity ).
Jedyną pozycją w menu o wartości 1 USD, która jest standardem we wszystkich restauracjach McDonald's, jest napój bezalkoholowy (przez? Jedz to nie to! ). Warto poszukać lokalnych promocji, które mogą zawierać rożek waniliowy o wartości 1 USD. Ponownie, mamy nadzieję, że nadal uda nam się zdobyć nowy, być może zaawansowaną technologicznie słodką ucztę za staromodną cenę!
Kategorie Zabawa Jak ekskluzywne