Prawda o śniadaniu McDonald's Happy Meals

Przekąska, która się uśmiecha... czekaj, nie, ja Erik Voake/Getty Images

W jednym z tych zapomnianych eksperymentów, które wydają się zaśmiecać przemysł fast foodów, McDonald's kiedyś majstrowałem przy pomyśle śniadania Happy Meal. USA dziś poinformował 23 września 2016 r., że McDonald's przygotował próbną premierę całodniowych śniadaniowych Happy Meals we wszystkich 73 lokalizacjach w Tusli w stanie Oklahoma. Jeśli się powiedzie, McDonald's rozszerzyłby tę opcję na cały kraj. Śniadanie Happy Meals zawierało wybór między dwoma? McGriddles lub jajko z serem McMuffin bez boczku. Ich dodatkowymi opcjami były jogurt lub plasterki jabłka, z wyjątkiem lunchu i kolacji, kiedy mogli również wybrać frytki. Wybrane restauracje oferowałyby również ziemniaki z cebulą.


Uzasadnieniem eksperymentu jest prawdopodobnie popularność całodziennych opcji śniadaniowych McDonald's. Tak jak Zjadacz odnotowane wcześniej w tym samym roku, całodzienne śniadanie , który McDonald's wprowadził w 2015 roku w ramach ogólnego planu naprawczego, przyspieszył wzrost sprzedaży McDonald's przez trzy kolejne kwartały finansowe. Pam Williams, dyrektor ds. innowacji w McDonald's USA, powiedziała USA dziś : „Całodzienne śniadanie było naprawdę wielkim hitem wśród naszych klientów, a zaczęło się od tego, że nasi klienci powiedzieli nam, że tego chcą”. Wtedy sensowne byłoby rozszerzenie tej niezwykle popularnej innowacji na całą bazę MacDonald's.Ponieważ jednak nie widzieliśmy dowodów na to, że konsumenci spoza Tulsy w stanie Oklahoma mieli kiedykolwiek możliwość zamówienia śniadaniowego Happy Meal, wydaje się, że McDonald's zdecydował się nie kontynuować programu. Nie jest jasne, dlaczego.
cena pizzy w klubie sam?

Czy przygotowywanie śniadań Happy Meals unieszczęśliwiłoby pracowników?

Kanapka śniadaniowa żałośnie pytająca czytelnika, dlaczego McDonald

Może śniadanie? Szczęśliwy posiłek po prostu nie był na tyle popularny, by uzasadnić jego istnienie. Być może . Warto jednak zbadać, jak McDonald's ogólnie traktuje swoje całodzienne opcje śniadaniowe.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że McDonald's stracił zainteresowanie. W marcu, kiedy COVID-19 naprawdę zaczął rozprzestrzeniać się w USA, Thriller napisał, że McDonald's tymczasowo usunie swoje całodzienne menu śniadaniowe. We wrześniu decyzja wydawała się jednak trwała. Insider biznesowy zwrócił uwagę, że nawet przy tymczasowym zniesieniu ograniczeń McDonald's wydawał się niechętny do powrotu całodziennego śniadania. Częściowo było to, jak powiedzieli pracownicy i właściciele franczyzy, ze względu na to, jak uciążliwe było przygotowywanie posiłków śniadaniowych. To spowolniona usługa , dokładna antyteza idei fast foodów. Czy śniadanie w Oklahomie Happy Meals również ugrzęzło pracowników?„Usunęliśmy Całodzienne Śniadanie z menu, aby uprościć operacje w naszych kuchniach, co, jak widzieliśmy, zapewniało lepszą szybkość obsługi i dokładność zamówień” – wyjaśnił rzecznik. Być może wraz z wygaśnięciem koronawirusa McDonald's ponownie wprowadzi menu. Jednak jeszcze przed pandemią Jedzenie i wino zauważył, że McDonald's już ograniczał swoje opcje śniadaniowe, pozwalając poszczególnym franczyzom wybrać opcje, które zaoferują, ponownie powołując się na wolniejszą obsługę jako problem. Może McDonald's wykorzysta pandemię jako okazję do wysłania swojego całodziennego menu śniadaniowego w taki sam sposób, w jaki wydaje się, że wysłał śniadanie Happy Meal.
Kategorie Inny porady Telewizja