Prawda o nowej limitowanej edycji Budweisera Nelly

Nelly i Budweiser współpracują Instagram

Nelly prawdopodobnie nie dostaje własnego McDonald's posiłek jak raper Travis Scott lub fenomen reggaeton J Blavin , ale wciąż robi się tu gorąco. Aby uczcić 20. rocznicę swojego hitowego albumu, Gramatyka kraju , artysta hip-hopowy wychowany w St. Louis i raper połączył siły z urodzoną w St. Louis firmą Anheuser-Busch, aby stworzyć limitowaną edycję Nelly Budweiser puszki (przez Tydzień reklam ). Cytując jednego z Nelly Fani na Instagramie , który zareagował na ogłoszenie z ekscytacją, ten zespół to „Legendarny”.


Puszki są ozdobione nazwą „Nelly” zamiast „Budweiser”, a zamiast tradycyjnego logo widnieje ilustracja muzycznej legendy. Teksty Nelly „Jestem z Lou i jestem dumny” stoją nawet zamiast motta Budweiser. Piwo, o ile wiemy, smakuje tak samo, ale to już stworzone konwertyty. „Wydaje mi się, że jestem teraz facetem od Budweisera” – zadeklarował użytkownik @david_soares (kolejny członek Instagramowej paczki Nelly) w celu uczczenia puszki. „Nie piję alkoholu, ale to sprawia, że ​​chcę pić Nelly's Bud w wersji limitowanej” – napisał @clairlove226. Mamy nadzieję, że są w St. Louis, ponieważ limitowane puszki Nelly są dostępne tylko w jego rodzinnym mieście (przez Przesyłka pocztowa St. Louis ).Dlaczego Nelly połączyła siły z Budweiserem

Nelly, piwo Budweiser, edycja limitowana Instagram

Piwo Nelly's Budweiser może oznaczać jego drugą wyprawę do branży napojów. Pamiętasz sok alfonsa? Nie, nie piosenka. Mówimy o napoju energetycznym, który Nelly sprzedała na początku 2000 roku, który zainspirował Lil Jon's Crunk, 50 centów Street King Energy Shot i Kanye West's Guru Energy. Tak było, mówi Wice , „jedno z największych osiągnięć kulturalnych St. Louis”. Ale wracając do ostatniej współpracy Nelly z Budweiserem, która nie jest, jak zasugerowali niektórzy ludzie z mediów społecznościowych , nowa wersja „soku alfonsa”. To puszka piwa, która reprezentuje miłość Nelly do miasta St. Louis. „Św. Louis jest jak jedna wielka rodzina” – powiedziała gwiazda Tydzień reklam „Pod koniec dnia, [Anheuser-Busch i ja] podzielamy żywotny interes w pomaganiu miastu”. W rozmowie z Przesyłka pocztowa St. Louis Nelly wspominała, jak ważna była firma dla miasta, kiedy dorastał, „czuło się prawie tak, jakby St. Louis było Anheuser-Busch”, pomyślał.
Wiemy, jakie pytanie jest na końcu języka. Czy Nelly jest fanem własnych puszek po piwie i czy zaaprobuje je, jeśli je uzupełnisz? „Myślałem, że to narkotyki, stary” – odwrócił się piosenkarz „Hot In Here” Taniec z gwiazdami zawodnik powiedział St. Louis Post Dispatc h, „To znaczy, zdjęcie było fajne. To jest główna rzecz, o którą się martwisz.