Prawda o Królu Koszmarów z Burger King

król koszmarów Instagram

Wszyscy kochają Halloween i nic dziwnego. Na tym świecie jest wiele prawnie przerażających rzeczy, a Halloween to rodzaj strachu, który możemy kontrolować. To ten sam pomysł, który się kryje dlaczego lubimy straszne filmy : wiemy, że tak naprawdę nie grozi nam żadne fizyczne niebezpieczeństwo, więc możemy cieszyć się przypływem adrenaliny.


czy inteligentna woda jest zdrowa?

To jest pomysł, w który gra Burger King ze swoim ograniczonym czasem Nightmare Kingiem. To nie tylko przerażająco wyglądający burger — i zdecydowanie tak jest — jest pełen kotletów wołowych, chrupiącego fileta z kurczaka, bekonu, majonezu, amerykańskiego sera i cebuli ( tak wiele białko!). To wszystko jest ułożone na Zielony bułka sezamowa i zgodnie z tym Oficjalna zapowiedź Burger Kinga (a może, zastrzeżenie), to nie tylko burger. Twierdzą, że unikalna kombinacja białek w mięsie i serze może zakłócić sen REM i zamienić marzenia senne w koszmary.BK twierdzi, że ich badania naukowe dowiodły, że to prawda, a zjedzenie tego ogromnego burgera przed snem powoduje, że ktoś 3,5 razy częściej miewa koszmary. Próby przeprowadzono z Paramount Trials, Florida Sleep & Neuro Diagnostic Services, Inc. i Goldforest Inc. Mówią, że 100 osób wzięło udział w ciągu 10 nocy, a wiele z nich przypominało sobie koszmary, takie jak atak i ludzie zmieniający się w węże.
Czy jest w tym jakaś prawda?

Właściwie nie możemy udowodnić, że istnieje... ale nie możemy też udowodnić, że nie ma. Narodowa Fundacja Snu mówi, że chociaż nie ma konkretnego dowodu, że to, co jesz, może wywoływać złe sny, mówią również, że to zrozumiałe, jak to może. W końcu wpływa to na to, jak się czujemy, gdy nie śpimy, i mówią, że zjedzenie czegoś, co powoduje niestrawność przed pójściem spać, może sprawić, że sen będzie mniej niż słyszalny i zwiększy się prawdopodobieństwo, że obudzisz się w środek snu REM i pamiętanie złych snów.dziś przepis na żucie

To nie brzmi tak szalenie, kiedy patrzysz na to w ten sposób, a właściwie to stary pomysł. Zapamiętaj rolę w Charles Dickens Kolęda gdzie Scrooge konfrontuje ducha Marleya z tym: „Możesz być niestrawionym kawałkiem wołowiny, kleksem musztardy, okruchem sera, fragmentem niedopieczonego ziemniaka. Jest w tobie więcej sosu niż grobu, kimkolwiek jesteś!'? Mówił o pomyśle, że tak naprawdę nie widuje swojego starego partnera, to był tylko koszmar spowodowany tym, co zjadł.

Na początku XX wieku powstał komiks o nazwie Sen rzadkiego demona . Cała idea polegała na tym, że walijskie rzadkie danie (tradycyjne danie, które jest w zasadzie tost serowy ) powoduje szalone sny u głównego bohatera komiksu, a on budzi się, żałując swoich wyborów żywieniowych w ostatniej klatce każdego paska. Zainspirowana tym, grupa naukowców z kanadyjskiego uniwersytetu postanowiła w 2015 roku przeprowadzić badania naukowe nad tym zjawiskiem (poprzez Psychologia dzisiaj ). Odkryli, że spośród uczestników 17,8 procent przyznało, że ma sny związane z jedzeniem, a także może wskazać, jakie jedzenie je spowodowało. Większość łączyła swoje sny z nabiałem lub pikantnymi potrawami, podczas gdy uważano, że słodkie potrawy dają sny bardziej dziwaczne niż przerażające.A to sprowadza nas z powrotem do Króla Koszmarów. Czy to możliwe, że przyniesie ci koszmary? Prawie na pewno wywoła niestrawność — jest ogromna — i na podstawie tego, co National Sleep Foundation mówi o niestrawności i snach, jest to możliwe.

w ogrodzie wschodnim hampton

To nie pierwszy raz Burger King wydała Halloweenową ucztę, która zaczęła nam przeszkadzać. W 2015 roku ich Halloween Whopper był na czarnej bułce, która miała niefortunną – i zdecydowanie szokującą – zdolność zmieniania kupy osoby na jasnozieloną. Według ekspertów, z którymi rozmawiał USA dziś , było to spowodowane super skoncentrowanym barwnikiem spożywczym w bułce. (Dodali też, że było to całkowicie bezpieczne, po prostu naprawdę, naprawdę dziwne.) Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, jest dobra szansa Nightmare King będzie miał takie same efekty w toalecie.

A w 2018 roku jest kolejna oferta na Halloween, która prawdopodobnie wywoła koszmary (i niepokojące ruchy jelit). Slushie „Scary Black Cherry” wysyłało ludzi prosto z łazienki i prosto do mediów społecznościowych, dzieląc się tym, czy ich kupa zrobiła się czarna, niebieska czy fioletowa. Według Zdrowie kobiet , ma to związek z tym, jak barwniki spożywcze mieszają się z żółto-zielonymi pigmentami już w twoim systemie i żółci. Im więcej barwników spożywczych zjesz, tym mocniejszy kolor – i nie wymaga to wiele, zauważyli.

Więc masz to. Możesz mieć koszmary lub możesz spotkać niespodziankę, gdy pójdziesz do łazienki. Co jest straszniejsze? Ty decydujesz.