Prawda o wyjątkowym głosie Rachel Ray

Rachel Ray John Lamparski / Getty Images

Kobieta biznesu, kucharka, prowadząca talk-show i twarz marki lifestylowej, Rachel Ray najwyraźniej odniosła ogromny sukces w świecie jedzenia. Częścią tego, co sprawiło, że wszystkie jej osiągnięcia stały się możliwe, jest jej skromna i godna zaufania postawa. W rzeczywistości twierdzi, że jest kucharką, a nie kucharzem i nigdy nie była w szkole kulinarnej, więc wszystkie jej umiejętności można – teoretycznie – doskonalić we własnym domu. Tymczasem coś, co trudno zignorować w Rayu, to jej uroczo chrapliwy głos. Ale coś, co może cię zaskoczyć w wyjątkowym głosie Raya, to fakt, że jest on w rzeczywistości wynikiem choroby, którą przeżyła we wczesnych latach (poprzez Ściągawka ) .


Niestety, kiedy Ray była mała, cierpiała na dość sękaty, powtarzający się przypadek zadu. Jeśli nie jesteś znajomy, zad to obrzęk krtani, tchawicy i oskrzeli (poprzez Klinika majonezu ). Stan ten może powodować kaszel przypominający korę i przez większość czasu nie jest poważny.jak zjeść papryczkę duchową

Zad Rachel Ray miał trwałe efekty

Rachel Ray Dave Kotinsky / Getty Images

Niestety szkody wyrządzone przez (wyraźnie bardzo zły) przypadek zadu Raya były trwałe dla szefa celebryty, jest , kucharz. Co gorsza, 51-latka wymagała operacji usunięcia łagodnego guzka na krtani (poprzez Przepis ). Ciężko pracująca gwiazda mogłaby potencjalnie odzyskać „normalny” głos po operacji, gdyby odpowiednio odpoczęła i zadbała o swoją skrzynkę głosową.
Niestety, życie gwiazdy jedzenia jest wymagające i szybkie, a Ray wróciła do pracy zbyt wcześnie, aby jej krtań mogła się prawidłowo zagoić. Na szczęście dla niej wszyscy kochamy ją i jej ochrypły głos i dzięki temu możemy ją rozpoznać. Jeśli pewnego dnia Ray sprawi, że jej głos się uzdrowi, nadal będziemy ją kochać, oczywiście, ale na razie wygląda na to, że jej wyjątkowy głos to kolejna rzecz, która sprawia, że ​​ta gwiazda Food Network jest jedyna w swoim rodzaju.