Prawda o niekończących się krewetkach z czerwonego homara

krewetki z czerwonego homara Facebook

Tak jak powiedział wielki Bubba Gump w Forrest Gump (przez youtube ), „Krewetka to owoc morza. Można to upiec, ugotować, upiec, upiec, podsmażyć. Red Lobster może nie oferować wszystkich rodzajów dań z krewetek, ale to, czego mogą brakować w różnorodności, nadrabiają ilością dzięki corocznej uroczystości Endless Shrimp. Święto krewetek stało się niezwykle popularne wśród fanów owoców morza i oferuje dwie odmiany krewetek na raz, ile można zjeść za mniej niż 20 dolców (przez Pyszne ).


czy mcdonalds nadal ma okłady z przekąskami?

Z takimi specjałami jak Crispy Sriracha Honey Shrimp oprócz standardowej odmiany grillowanej, gotowanej i popcornu, trudno nie dać się skusić tej krewetkowej bonanzie. Wrzuć nieograniczoną ilość Herbatniki z Zatoki Cheddar , a zamawianie niekończących się krewetek z menu Red Lobster wydaje się oczywiste. Więc czy jest jakiś haczyk?Krewetka bez końca z czerwonego homara narodziła się z kolosalnej porażki

czerwony homar Justin Sullivan/Getty Images

Endless Shrimp firmy Red Lobster jest w rzeczywistości efektem znacznie mniej dochodowej promocji, której firma próbowała na początku XXI wieku — Endless Crab. Testowanie zdolności społeczeństwa do jedzenia niekończących się krabów kosztowało Red Lobster miliony i zaowocowało tym, że jego ówczesny prezydent dostał buta po stracie 405,9 miliona dolarów (poprzez Poczta w Nowym Jorku ). Okazuje się, że goście musieli zjeść dużo kraba, aby się najeść, co zdecydowanie nie było dobre dla dolnej linii Red Lobster. Krewetki są jednak o wiele tańsze niż kraby — stąd zmiana. Według Insider biznesowy Endless Shrimp zadebiutował rok po zakończeniu eksperymentu z krabami.
Oto kwestia uzyskania wartości twoich pieniędzy, jeśli chodzi o Endless Shrimp — będzie to wymagało poważnej siły woli. Pamiętasz te ciasteczka Cheddar Bay? Choć mogą być kuszące, mądrze byłoby ich nie dotykać. Są za darmo, możesz zrób je w domu , a one po prostu cię napełnią (przez Na wynos ). Im szybciej osoba zapełni się węglowodanami lub szeregiem słodkich napojów i dodatków, które oferuje Red Lobster, tym mniej krewetek zje z zysków z krewetek Red Lobster.

Czy szwedzki stół z krewetkami Red Lobster jest naprawdę nieskończony?

Krewetka Instagram

A teraz pytanie, które zadają sobie wszyscy: czy ten festiwal krewetek bez dna naprawdę nie ma końca, czy też w końcu wkroczy kierownictwo? Cóż, według jednego z długoletnich pracowników Reddit , brzmi to tak, jakbyś mógł jeść, dopóki nie musisz wywieźć taczki z restauracji, jeśli to jest twój cel. Zapytany, czy umowa naprawdę nie ma końca, pracownik Red Lobster odpowiedział: „Jeśli masz na myśli to, że miałbyś wejść na otwarcie i zjeść do końca, tak”. Pracownik miał silną opinię na temat każdego, kto mógłby to uznać, kontynuując: „Jednak to naprawdę obrzydliwe i lepiej mieć… dobry napiwek”.Aby naprawdę przetestować czynnik „nieskończony”, dwóch pracowników w Insider biznesowy przetestowali swoje własne możliwości jedzenia krewetek i pożarli 350 krewetek przed wrzuceniem ręcznika. Brzmi dla nas w nieskończoność.

dlaczego ludzie gotują homary żywcem?

Aby naprawdę uzyskać wartość swojej Endless Shrimp, Pracownik Red Lobster powiedział osoba musiałaby zjeść „2-4 (razy) poza początkowym posiłkiem”. Zatem niezależnie od tego, czy mądrzej jest wydawać pieniądze na niekończące się dania z krewetkami, czy na zwykły posiłek, podczas tego maratonu z owocami morza naprawdę sprowadza się do własnej wytrzymałości.Red Lobster dodał tajne menu do swojej promocji Endless Shrimp

Red Lobster dodał tajną opcję menu Świergot

Wraz z powracającą z roku na rok ekstrawagancją Red Lobster's Endless Shrimp, jest to oczywiście zwycięska strategia sprzedaży dla firmy. Zamiast spocząć na laurach i oferować te same smaki, Red Lobster lubi mieszać różne rzeczy i zrobił to w wielkim stylu w 2019 roku. Aby wzbudzić dodatkowe emocje i rozpalić apetyt na krewetki u swoich klientów, sieć ogłosiła, że ​​dodatkowo do oferty krewetek na 2019 r. znajdzie się również tajne menu (przez Jedz to, nie to! ).

recenzja hot dogów costco cost

Nieważne, że neguje to samą definicję „tajemnicy”, gdy wydajesz informację prasową na ten temat – to nie ma znaczenia. Standardowe menu Red Lobster w tym roku niekończących się krewetek obejmowało: krewetki z krewetkami czosnkowymi, krewetki linguini Alfredo, ręcznie panierowane krewetki, chrupiące krewetki miodowe Sriracha i grillowane krewetki teriyaki. Wtajemniczeni mogli jednak zamówić tajne dania z krewetek, których nie było w menu, w tym: Kokosowe Ukąszenia Krewetki, Czosnkowe Szaszłyki Krewetkowe i być może najbardziej ekscytującą ze wszystkich – Nashville Hot Shrimp.

Jeśli chodzi o Nashville Hot Shrimp, było to podejście Red Lobster do trendu na gorące dania z kurczaka w Nashville i zawierało pikantną mieszankę krewetek smażonych w głębokim tłuszczu z miodem. Niektórzy ludzie w mediach społecznościowych pokochałem to , podczas gdy inni wywołał markę za zbyt duże starania.

Powinniśmy również zauważyć, że Crunchy Popcorn Shrimp również było częścią tajnego menu, ale to posiłek jest w menu każdego dnia , co znowu nie czyni tego tajemnicą.