Prawda o menu śniadaniowym Shake Shack

Wstrząsnąć Shack Noam Galai/Getty Images

Wszyscy słyszeliśmy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, ale bądźmy szczerzy, jest też najsmaczniejszy. Niezależnie od tego, czy jest to omlet, francuskie tosty, naleśniki czy placki ziemniaczane – naprawdę nie możesz się pomylić. Na szczęście poranne ptaszki mają jeszcze więcej powodów do ekscytacji. Shake Shack , znany z burgerów jakości szefa kuchni, oferuje również pyszne opcje śniadaniowe w niektórych swoich lokalizacjach. Według Insider biznesowy , ogromna popularność restauracji wynika z podwyższonych burgerów, pysznego sosu, frytek, koktajli mlecznych – w porządku, klienci mają obsesję na punkcie każdej pozycji w menu, a sieć ma kultowych fanów w 34 lokalizacjach.


W rzeczywistości fani Shake Shack znani są z tego, że czekają nawet trzy godziny, aby złapać niektóre ze swoich smakoszy, według Gothamist . Więc gdzie możesz spróbować dostać opcje śniadaniowe tej pożądanej marki, które prawdopodobnie będą tak samo godne pożądania jak hot dogi z płaskim dachem i frytki?Gdzie można dostać kanapkę śniadaniową Shake Shack?

kanapka z shake'iem?

Shake Shack zaczął serwować poranne posiłki w 2013 roku w trzech różnych lokalizacjach, według HuffPost . Restauracje znajdują się na międzynarodowym lotnisku JFK w Nowym Jorku, na stacji Grand Central na Manhattanie i na stacji Union Station w Waszyngtonie. Małe, ale potężne menu zawiera klasyczne kanapki śniadaniowe na charakterystycznej bułce ziemniaczanej bez GMO: Egg N' Cheese, Bekon, Egg N' Cheese i Sausage Egg N' Cheese.
Na szczęście nie będziesz musiał czekać tak długo na naprawę śniadania w Shake Shack. W tych miejscach ludzie się spieszą, więc nie będą się marnować. Ale pamiętaj, te pikantne opcje są dostępne tylko przez krótki czas rano, od otwarcia sklepów do 10:30 lub 11 rano. Dodając jeszcze więcej radości do wczesnych godzin pobudki, niektóre lokale serwują nawet kawę Stumptown . Tak więc w krótkim czasie możesz dostać pyszną kanapkę śniadaniową i odrobinę javy na początek dnia — dla nas to brzmi jak raj dla śniadania.