Prawda o kanapce z szynką z czarnego lasu w metrze

Poza wylotem metra Joe Raedle/Getty Images

Metro nie bez powodu jest uważana za jedną z największych marek fast foodów na świecie. Zgodnie z Witryna metra , marka ma ponad 40 000 punktów sprzedaży na całym świecie i planuje dalszy rozwój, aby dotrzeć do większej liczby klientów. Jak czytamy w opisie na stronie internetowej: „Staliśmy się wiodącym wyborem dla osób poszukujących szybkich, pożywnych opcji posiłków, którymi może cieszyć się cała rodzina”. Knajpka przyjazna rodzinie, która oferuje swoim klientom mnóstwo opcji we wszystkich grupach wiekowych? Brzmi jak słodka okazja, naprawdę.


kawa rozpuszczalna zła dla ciebie

Według Codzienny Posiłek , jedną z rzeczy, które naprawdę pomogły Subway odnieść sukces na rynku, jest fakt, że otworzyła się ona na franczyzy. Obecnie ma tysiące właścicieli franczyz na całym świecie. Uff. Pomaga oczywiście to, że Metro ma wiele pysznych kanapek do wyboru. Jak na Koniec czasu , jedne z najlepszych kanapek, jakie możesz wybrać, to pierś z indyka, włoski BMT, kurczak Buffalo, pikantna włoska i kanapka z szynką szwarcwaldzką.To ciekawa mieszanka smaków

Metro w Schwarzwaldzie Ham Instagram

Jak na Koniec czasu, kanapka z szynką szwarcwaldzką zawiera smaczne składniki, takie jak szynka, sałata, szpinak, pomidor, ogórek, czerwona cebula i wiele innych. Kanapka z szynką szwarcwaldzką to również solidny wybór pod względem smaków. Jeśli zamówisz tę kanapkę w? Metro , możesz również dodać pyszne dodatki, takie jak ser provolone i sos. Jak niesamowite jest to?
ile jest warta rachael ray

Według strona internetowa marki , kanapka z szynką szwarcwaldzką firmy Subway jest wyposażona w świeże warzywa i zawiera 18 gramów białka w połączeniu z zaledwie 4 gramami tłuszczu w jednej porcji. Potrzebujesz w sumie 219 kalorii i 42 gramy węglowodanów na sześciocalową kanapkę. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zły wybór pod względem wartości odżywczej, co? Jak na Thriller , ta kanapka jest zdrowszą opcją niż większość innych kanapek w Subway. Dobra wskazówka: warto rozważyć dodanie dodatków, takich jak sos Chipotle Southwest i Creamy Sriracha, aby kanapka była wyjątkowo smaczna. Mniam!