Prawda o steku i kanapce z serem w metrze

Znak metra Bloomberg/Getty Images

Metro to jedna z najbardziej niezawodnych marek fast foodów z mnóstwem łatwych do spożycia kanapek. Przez lata stał się ulubionym produktem wielu klientów w różnych częściach świata. Jak na Przedsiębiorca , marka jest znacznie większa, niż można sobie wyobrazić: co minutę wydaje aż 5300 kanapek. Łał! To co najmniej imponująca liczba.


Co ciekawe, według Podróż , jeśli masz na to ochotę, możesz wykazać się kreatywnością przy kanapkach w restauracji. Na przykład w niektórych miejscach można zamówić kanapkę z topionym tuńczykiem z grillowanym serem i pomidorem. Oczywiście zależy to od członków personelu w punkcie sprzedaży i ich chęci do eksperymentowania z konfigurowalną opcją.Nawiasem mówiąc, jedną z bardziej popularnych opcji w Subway jest kanapka Steak & Cheese, danie wyposażone w pyszne składniki. Możesz oczywiście dostosować go do swoich oczekiwań. Oto, co musisz o tym wiedzieć pyszne opcja menu.
smażone w głębokim tłuszczu ziemniaki z cebulą

To ciekawe danie

Stek z metra i kanapka z serem? Instagram

Metro nazywa kanapkę Steak & Cheese „ulubieńcem fanów”. Według marki, kanapka składa się ze steku po Philly, cebuli, zielonej papryki i oczywiście dużej ilości lepkiego sera. Standardowa sześciocalowa kanapka Steak & Cheese kosztuje 352 kalorie z 7,1 gramami tłuszczu, 46 gramami węglowodanów i najlepszą częścią: 25 gramami białka. Zgodnie z opinią napisaną przez Jedzenie marki , ta łódź podwodna może Cię nie rozwalić, ale mimo to jest niezawodną opcją.

oczyść przypalony garnek

Możesz dostać tyle warzyw, ile chcesz na swojej kanapce, a także bawić się swoimi preferencjami, w tym rodzajem chleba, sera i przypraw, z którymi chcesz eksperymentować. Zgodnie z recenzją, stek w kanapce nie jest zły i ma odpowiednią część przyprawową. Może być jednak bardziej soczysty. Być może to, co może sprawić, że rzeczy będą naprawdę dobre, to odpowiedni rodzaj dostosowania.DO rekompensator pisał nawet o ich najbardziej preferowanej kombinacji, zamawiając kanapkę ze stekiem i serem. „Tak więc w przypadku sera pieprz jack to jedyny słuszny wybór na stek” – podzielili się. „Do warzyw dostaję tylko zieloną paprykę i czarne oliwki. Następnie kończę go sosem chipotle na południowy zachód. Pyszne!' Zgadzamy się.