Prawda o steku Taco Bell

Witryna Taco Bell

Z możliwym wyjątkiem McDonald's , niewiele fast foodów musiało uniknąć tylu niesmacznych plotek o jakości mięsa, co Taco Bell. Łatwo się spodziewać, że wiele z tego ma związek z faktem, że sieć o tematyce taco jest jedzenie jest bardzo tanie? . To dobrze, gdy jesteś w potrzebie i masz ochotę na ładne, chrupiące taco lub 16, ale zrodziło się też trochę niesmacznych mity o fast foodach o jakości mięsa Taco Bell — a raczej jego braku.


różnica między mieszanką na gofry i naleśniki

W 2011 r. sprawy potoczyły się tak źle dla wiary w mięsną ulicę Taco Bell, że firma prawnicza w Alabamie pozwała ich do sądu za rzekome podawanie „mięsa”, które w rzeczywistości było tylko 35% wołowiną (za NPR ). Pozew został ostatecznie wycofany, a Taco Bell uznał swoją reputację za bezpieczną po tym, jak ujawnił wiadomość, że ich mięso to w rzeczywistości 88% wołowiny, a reszta długiej listy składników wydaje się składać z różnych wypełniaczy, wzmacniaczy tekstury i przypraw.Ale to ich sezonowana wołowina, prawda? Taco Bell ma również dania wypełnione pysznym stekiem, którego z pewnością nie da się w żaden sposób zmanipulować. Czy może? Przyjrzyjmy się prawdzie o steku Taco Bell.
szynka taylor vs boczek kanadyjski

Byli pracownicy twierdzą, że stek Taco Bell też ma swoje dodatki

Wrap Taco Bell ze stekiem Dzwonek na Instagramie/Taco

Taco Bell usunęło z menu swoje miękkie grillowane taco ze stekiem w 2020 roku (per Insider biznesowy ), ale fani domagający się więcej powinni zapewne pamiętać, że te tanie (ale smaczne!) osłonki prawdopodobnie nie były wypełnione filetem mignon. W rzeczywistości, Jedz to, nie to! Zauważa, że ​​byli pracownicy Taco Bell upierają się, że stek firmy ma zwyczaj nabierać „konsystencji przypominającej żel do włosów”, jeśli zostawisz go na jakiś czas. Oznacza to, że w grę wchodzi więcej czynników niż zwykła wołowina, a wątek Reddit omawiający stek Taco Bell zgadza się (poprzez Reddit ). „Pracowałem kiedyś w Taco Bell. Dostarczamy go do naszego sklepu w postaci gotowej i pokrojonej, z całą listą dodatkowych składników” – zauważył redditor Seanpalladino. Inny użytkownik, JReedNet, odpowiada, wyliczając rzekome składniki produktu o nazwie „USDA Select Marinated Grilled Steak”, który rzeczywiście zawiera wołowinę, wodę oraz szereg przypraw, dodatków i środków pomocniczych, które nie różnią się od tych obecnych w Taco Bell sezonowana wołowina.

Zauważ, że to nie czyni stek mniej jadalnym. W rzeczywistości wciąż jest całkiem pyszny, a jak powinna udowodnić cała klęska z sezonowaną wołowiną, fakt, że rzecz nie jest w 100% wołowa, nie przeraża. Jak zauważa nienazwany starter wątku Reddit: „Jest delikatny, całkiem aromatyczny. Nigdy nie dostaniesz w to dziwnego kawałka tłuszczu ani ścięgna. Tylko nie oczekuj Porterhouse w cenach Taco Bell.