Prawda o kalafiorowym cieście do pizzy Trader Joe

Pizza Kalafiorowa Pizza Instagram

Skórka do pizzy może być tradycyjnie zrobiona z ciasta na bazie mąki pszennej, ale to nie znaczy, że ciasto do pizzy z zewnątrz nie może być hitem wśród mas. Przykładem? Kalafiorowa pizza Trader Joe. Wprowadzona na rynek w 2017 r. pizza natychmiast stała się przedmiotem dyskusji na blogach kulinarnych i publikacjach branżowych (via Kuchnia ). Trader Joe obiecał „gotowe do zrolowania, świeże ciasto do pizzy”, które zaspokoi „nowoczesne potrzeby żywieniowe” kupujących – tj. opcję niskowęglowodanową – przy jednoczesnym zachowaniu smaku ciasta na pizzę (poprzez Handlowiec Joe'a ).


Firma powiedziała nawet, że wysłała swojego innowatora produktu do Włoch, aby odkryć sekrety robienia smacznej skorupki z kalafiora.Jak więc ta pizza oparta na warzywach wypada w porównaniu z prawdziwą?
Co jest w cieście oprócz kalafiora?

Kupiec Joe Instagram

Biorąc pod uwagę, że „kalafior” jest w nazwie ciasta do pizzy, jest to oczywiście główny składnik. Nie da się jednak zrobić ciasta do pizzy na samym kalafiorze, a ta skorupa ma inne składniki, które ją spajają. Według Tradera Joe's, ciasto do pizzy jest również wykonane z mąki kukurydzianej i trzymane razem ze 'skrobia kukurydzianą, skrobią ziemniaczaną, oliwą z oliwek i solą morską' zamiast mąki pszennej, którą zwykle znajdziesz w cieście do pizzy.

Te składniki sprawiają, że skórka Trader Joe jest tak atrakcyjna dla osób, które chcą bezglutenowe ciasto do pizzy, które obiecuje również wartości odżywcze i pyszny smak. Mówiąc o smaku skórki, czy to jest dobre?Recenzje są mieszane dla tej kalafiorowej pizzy?

handlarz joe Świergot

Niezależnie od tego, czy jest to debata na temat cienkiej i grubej skórki, czy używania using nóż i widelec w porównaniu do podnoszenia jej rękami, ludzie mają silne opinie, jeśli chodzi o pizzę. Nie inaczej jest z kalafiorową pizzą Trader Joe.

Czy zdziwiłbyś się, gdy dowiedziałbyś się, że niektóre recenzje zachwycały się tym, podczas gdy inne zasadniczo twierdziły, że to przestępstwo przeciwko pizzy? Bo tak właśnie jest tutaj. Pop Cukier powiedział, że to „najlepsza rzecz, jaka przytrafiła się kolacji” i Allrecipes miał do tego podobne uczucia. Na drugim końcu spektrum są Zdrowie kobiet kto nazwał to „śmiecią” i Prawdziwe proste który powiedział, że „żadna ilość sera tego nie uratuje”. Buurrrn.Plusem jest to, że ma mniej kalorii niż inne ciasta na pizzę w sklepie spożywczym. Pełna skorupa kalafiora Trader Joe ma tylko 480 kalorii i 1320 miligramów sodu, podczas gdy 12-calowa marka sklepowa Skórka Boboli ma 850 kalorii i 1700 miligramów sodu.

Na rynku dostępnych jest wiele kalafiorowych skórek pizzy, więc jeśli nie czujesz się jak Trader Joe (lub nie masz takiego w pobliżu), zawsze możesz spróbować innego.