Prawda o największym na świecie Cheeto

cheetos

Nigdy nie wiesz, co dostaniesz, gdy rozerwiesz worek Cheetos . W przeciwieństwie do kulek serowych – wszystkie dokładnie tego samego rozmiaru o średnicy marmuru – twój typowy zakup Cheetos może przynieść chrupiące kęsy stabilnego sera, które są tak małe jak TicTac, tłuste jak winogrona lub tak długie i chude jak wykałaczka. Ale co powiesz na Cheeto wielkości cytryny? To właśnie znalazł podoficer marynarki Mike Evans w swojej torbie Cheetos w 2003 roku, kiedy stał się właścicielem największego Cheeto zawsze znaleziono (przez CNN )


Oszołomiony rozmiarami oficer wojskowy z Pearl Harbor na Hawajach początkowo próbował sprzedać ten gigantyczny ptyczek na eBayu. Ponieważ najwyraźniej to właśnie robią ludzie, gdy znajdują nienormalne Cheetos; odbyły się aukcje Cheetos, które wyglądają jak Michael Jackson, małe pingwiny i raygun (poprzez Zarys ), a w 2017 roku Cheeto w kształcie goryla zostało sprzedane za prawie 100 000 USD (przez USA dziś ). Na nieszczęście dla Evansa eBay zamknął aukcję, gdy licytacja tego epickiego Cheeto przekroczyła milion dolarów.Gdyby Evans zjadł Cheeto w tym momencie, byłby to koniec przygód tego Cheeto... ale tego nie zrobił.
Największy na świecie Cheeto przeniósł się z Hawajów do Iowa

Świat Świergot

Evans zdecydował, że rolnicze miasteczko Algona w stanie Iowa, które wylicytowało 180 dolarów na aukcji, powinno zostać właścicielami giganta Cheeto, donosi Przydrożna Ameryka . Pieniądze zebrał lokalny dżokej Brian Wilson, który poprosił słuchaczy o udział w aukcji. „Pomyślałem, że byłoby naprawdę wspaniale, gdybyśmy mogli go zdobyć jako atrakcję turystyczną dla Algony” – powiedział Codzienne wiadomości z Midland . – Pomyślałem, że możemy zmienić oblicze północnej Iowa. Evans przekazał Cheeto, ale ostatecznie odmówił przyjęcia pieniędzy, prosząc o przekazanie go lokalnym bankom żywności.

Hostowanie największego na świecie Cheeto rzeczywiście umieściło Algonę na mapie jako dom dla jednej z „Największych Rzeczy Iowa” (poprzez Wędrujący największy na świecie ). Jest nawet wspomniany w książkach, Ciekawostki z Iowa: dziwaczne postacie, osobliwości na poboczu i inne niekonwencjonalne rzeczy i T on United States of Awesome: zabawne, fascynujące i dziwaczne ciekawostki o największym kraju we wszechświecie .

Od czasu przybycia do miasta liczącego 5700 osób w 2003 roku, ta anomalia w zakresie przekąsek była podziwiana przez niezliczonych turystów, którzy udostępnili zdjęcia na Świergot Cheeto spoczywa na fioletowej aksamitnej poduszce, przechowywanej w ochronnym włóknie szklanym.
Kategorie Inspiracja drink Inny