Prawda o najgorszych kucharzach w Ameryce

prawda o najgorszych kucharzach w Ameryce Discovery Inc. / Facebook

Fajnie jest patrzeć, jak ludzie, którzy są na szczycie w swoim zawodzie, rywalizują w wyzwaniach. Dlatego w dzisiejszych czasach jest tak wiele programów konkursowych w telewizji. Ale fajnie jest też patrzeć, jak ludzie, którzy są naprawdę źli w czymś, próbują swoich sił w tym zadaniu. Przykład: pokaz Food Network Najgorsi kucharze w Ameryce .


Założenie jest proste: dwóch profesjonalnych kucharzy wybiera drużyny z puli zawodników, którzy są naprawdę okropni w kuchni. Każdy przechodzi krótki trening, zanim zostanie poddany próbie w różnych konkursach kulinarnych. Najgorsi kucharze są eliminowani, dopóki ostatnia osoba nie zostanie nazwana najlepszym z najgorszych i otrzyma nagrodę pieniężną. Szefowie kuchni — wśród nich Anne Burrell, Bobby Flay , Beau MacMillan, Robert Irvine, Rachel Ray , Tyler Florence i Alex Guarnaschelli — ciesz się, wiedząc, że sprawili, że przynajmniej jedna osoba stała się lepszym kucharzem domowym.pięciu facetów w koszernym stylu hot dog

Najgorsi kucharze w Ameryce ma długowieczność, o której większość konkursowych programów może tylko pomarzyć. Do tej pory trwało całe 20 sezonów i zainspirowało jeden spin-off. Zapisał się również w historii Food Network, prezentując pierwszą w sieci kobietę jawnie transpłciową. Oto, co jeszcze musisz wiedzieć, zanim zagłębisz się w tylny katalog wszystkich rzeczy Najgorsi kucharze w Ameryce .
Zawodnicy najgorszych kucharzy w Ameryce są zamknięci razem w domu

najgorsi kucharze w ameryce uczestnicy konkursu Food Network / Facebook

Po wybraniu zawodników (lub rekrutów, jak nazywa się ich w programie), są oni odizolowani od świata na okres do czterech tygodni. Były zawodnik Michael Haydin powiedział: Wiadomości Times w 2013 roku musiał wziąć wolne od pracy po tym, jak został wybrany do czwartego sezonu. Następnie „wszyscy zawodnicy zostali zamknięci w domu na Brooklynie” – powiedział Haydin. „Nie pozwolono nam na kontakt ze światem zewnętrznym — bez telefonów komórkowych, bez internetu, bez telewizji, a już na pewno bez książek kucharskich”.

W ten sposób nie różni się to od innych konkursów telewizyjnych typu reality show. Chociaż jest dyskusyjne, na ile świat zewnętrzny może pomóc komuś, kto nigdy nie nauczył się podstawowych umiejętności kuchennych, żyjąc w świecie zewnętrznym. Jednak w przeciwieństwie do niektórych innych programów słynących z dramatów między uczestnikami, nie ma doniesień o gorących romansach lub rywalizacji za kulisami. W rzeczywistości wygląda na to, że wszyscy dobrze się dogadują, mimo że rywalizują o tę samą nagrodę w wysokości 25 000 $. Anna Altomari, zawodniczka w 2011 roku, powiedziałem Rejestr OC że: „W naszym domu nie było dramatu”. Zamiast tego wszyscy zaprzyjaźnili się i rozmawiali o swoich umiejętnościach gotowania (lub ich braku).Najgorsze kuchenne niepowodzenia sprawiają, że ludzie zaczynają kwestionować, czy serial jest prawdziwy

najgorsza kuchnia zawodzi najgorszych kucharzy w ameryce Sieć gastronomiczna / YouTube

Istnieje duża szansa, że ​​nawet najgorszy kucharz, jakiego znasz, nie jest tak zły, jak zawodnicy, którzy to robią Najgorsi kucharze w Ameryce . Wystarczy, że niektórzy widzowie zakwestionują prawdziwość całego programu. Ludzie w sieci r/foodnet na Reddicie podejrzewają, że niektórzy z uczestników mogą być aktorami, którzy po prostu udają, że nie mają pojęcia. Jeden osoba na Reddicie zauważył, że „wydaje się, że w programie biorą udział najgłupsi, najbardziej nieudolni ludzie”.

Jeden incydent zdawał się szczególnie skłaniać ludzi do myślenia, że ​​to wszystko jest fałszywe: moment, w którym uczestnik próbował użyć tępej strony noża kroić jedzenie. Celem początkowej sekcji szkolenia jest nauczenie podstaw i wygląda na to, że najprostsze z prostych umiejętności nożowych, takie jak używanie ostrej części ostrza, zostaną uwzględnione. Trening czy nie, jako inny Wskazał użytkownik Reddita „Nikt nie jest tak nieudolny w kuchni, żeby użyć noża do góry nogami”.Inni kwestionowali prawdziwość ze względu na sezony celebrytów. Brzeg Jersey 's Mike „Sytuacja” Sorrentino na przykład był włączony Najgorsi kucharze w Ameryce pomimo tego, że był znany ze swoich niedzielnych obiadów, przygotowywał dla domu Jersey Shore. Sorrentino ze swojej strony powiedział Food Network przed sezonem, że nie jest ani najlepszym, ani najgorszym szefem kuchni, ale jest po prostu „niezły” jeśli chodzi o podstawowe włoskie jedzenie .

Zawodnicy najgorszych kucharzy w Ameryce są według wielu relacji, w rzeczywistości aż tacy źli

gotowanie u najgorszych kucharzy w ameryce Sieć gastronomiczna / YouTube

Przypadkowi widzowie publikujący na stronach takich jak Reddit nie są jedynymi, którzy mają wątpliwości. Wywiady uczestników z lokalnymi gazetami i publikacjami często powracają do pytania, czy dana osoba naprawdę może być aż tak zła. Odpowiedź brzmi tak.

W 2015 roku była zawodniczka Holgie Forrester, która miała wówczas 67 lat, powiedziałem Pustynne Słońce że kiedyś próbowała usmażyć na głębokim tłuszczu kanapkę z grillowanym serem dla chłopaka, który ją zostawił. Dodała, że ​​nigdy nie nauczyła się gotować, bo uważała, że ​​to strata czasu. Haydin, od czwartego sezonu, powiedziałem Nowe czasy że „spali grillowany ser i niedogotowany kurczak” i że cokolwiek spróbuje ugotować, „wyjdzie albo różowy, albo czarny”. Opowiadając o swoim doświadczeniu przed występem w serialu w 2011 roku, Altomari powiedziałem Rejestr OC że nigdy nie nauczyła się gotować, bo mieszkała w domu z mamą i że „dorastając we włoskiej rodzinie, twoja mama cię rozpieszcza”.

Altomari rzuciła również pewien wgląd na to, jak źli kucharze są od samego początku weryfikowani jako okropni: „Mają, że odpowiadasz na pytania na różne sposoby” – powiedziała gazecie. „To był proces. To było bez przerwy. Wypełniasz papierkową robotę, odpowiadasz na pytania. To było ciągłe upewnianie się, że naprawdę jesteś tym, kim jesteś.

Anne Burrell powiedziała, że ​​błędy zawodników wahają się od godnych zaufania do niebezpiecznych

niebezpieczne gotowanie u najgorszych kucharzy w Ameryce a Food Network / Facebook

Kuchnia może być niebezpiecznym miejscem dla każdego, ale szczególnie dla osób, które nie znają tajników wszystkiego, co jest potrzebne do przygotowania posiłku. Jest jeszcze bardziej niebezpiecznie, gdy ci ludzie zostają wrzuceni do środowiska rywalizacji o wysokim ciśnieniu, gdzie muszą używać ostrych noży i ognia. W jedna seria najważniejszych wydarzeń programu , zawodnik, który pracuje jako certyfikowany inspektor bezpieczeństwa, zauważył wokół siebie zagrożenia, takie jak podniesione powierzchnie, otwarte płomienie i mnóstwo ludzi, którzy tak naprawdę nie wiedzą, co robią.

Burrell, który przez ostatnie 20 sezonów widział całą gamę złych kucharzy, widział to wszystko. Ona powiedział PopSugar w 2013 roku, że zawodnicy muszą nauczyć się wszystkiego, co może prowadzić do zabawnych sytuacji, zanim przekształcą się w na wpół szanowanych kucharzy. Może również prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

„Tak, niektóre rzeczy są straszne” – powiedział Burrell PopSugar . „Wzdrygam się, gdy ludzie są niebezpieczni; kiedy się boję, zrobią sobie krzywdę. Wtedy się denerwuję. Inne rzeczy, które robią z jedzeniem — zamiast bycia godnym pogardy, bardziej przykuwają oczy. Na pewno zdarzają się głupie sytuacje.

Obóz dla najgorszych kucharzy w Ameryce to przyspieszony kurs kulinarny

Bobby Flay na najgorszych kucharzach w Ameryce Food Network / Facebook

Podczas gdy część konkursowa Najgorsi kucharze w Ameryce zwykle przyciąga najwięcej uwagi, ponieważ wysokie ciśnienie zawodzi, obóz treningowy, w którym zawodnicy uczą się, jest miejscem, w którym dzieje się prawdziwa magia. Tutaj szefowie kuchni uczą swoje grupy uczestników, jak korzystać z narzędzi kuchennych i jakie smaki ze sobą współgrają. W ciągu odcinek z pierwszego sezonu , na przykład Burrell uczy uczestników wszystkiego, co powinni wiedzieć o tym, jak zrobić toskańską zupę, od różnicy między goździkiem a cebulką czosnek we właściwy sposób wymyślić krewetki .

W ciągu wywiad z Ludzie w 2019 roku Burrell nazwał obóz szkoleniowy „szybkim kursem w szkole kulinarnej”. Zawodniczka sezonu 15 o imieniu Brittany Carel powiedziałem Nowe czasy w Miami że zawodnicy codziennie o świcie rozpoczynają obóz treningowy, aby uczyć się i stawiać czoła spontanicznym wyzwaniom.

„Naprawdę poddaliśmy rekrutów przez wyżymaczkę” – powiedział Burrell Ludzie . „Pytamy ich wielu i mówię ludziom pierwszego dnia, czy jesteś tu na trochę czasu, czy do samego końca, obecność w tym programie zmieni twoje życie. Jeśli opuścisz obóz szkoleniowy, nie dowiedziawszy się niczego, oznacza to, że nie chciałeś. Nie sądzę, żeby jeden rekrut w ciągu 15 sezonów, które zrobiliśmy, mógł powiedzieć, że odszedł bez nauki.

Gwiazdowa wersja „Worst Cooks in America” jest przeznaczona na cele charytatywne

sławna wersja Najgorszych kucharzy w Ameryce Mike Coppola/Getty Images

Dla przeciętnego zawodnika możliwość wygrania nagrody w wysokości 25 000 $ za bycie najlepszym najgorszym kucharzem w Ameryce zbliża się do końca każdego sezonu. Jednak celebryci nie mają motywacji do osobistego zysku (poza oczywiście zdobytymi umiejętnościami gotowania i rozgłosem). Zamiast tego zwycięski uczestnik celebryty może przekazać pieniądze wybranej przez siebie organizacji charytatywnej. W pierwszych dwóch sezonach celebrytów kwota ta wynosiła 50 000 $, a każdy kolejny sezon celebrytów kończył się darowizną w wysokości 25 000 $.

Jenni „JWoww” Farley wygrał pierwszy sezon celebrytów i zdecydował się przekazać 50 000 $ na Pick Your Paw Animal Rescue. Ona powiedział Food Network że po wpłaceniu pieniędzy planowała „zorganizować wielkie psie przyjęcie w moim domu – lub gdziekolwiek się da”. Loni Miłość , który wygrał drugą edycję celebrytów, przekazał 50 000 $ $ do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. La Toya Jackson przekazała swoją wygraną ścigać się, aby usunąć SM, i Tonya Harding podarował pieniądze do Szpitala Dziecięcego St. Jude. W ostatnim sezonie celebrytów były Panieński zawodnik Wells Adams wygrał i przekazał 25 000 $ do Stowarzyszenia Humanitarnego w Nashville.

Worst Cooks in America zawodnicy celebryci to zarówno modelki Playboya, jak i gwiazdy The Office

oscar nunez o najgorszych kucharzach w ameryce Chelsea Guglielmino / Getty Images

Tysiące ludzi umieściło swoje nazwiska w mieszance, aby być zawodnikami w regularnych sezonach. Zakres osobowości był równie szeroki, jeśli chodzi o celebrytów wybranych do sześciu edycji celebrytów. Wielu to aktorzy — Oscar Nunez, który gra Oscara w Biuro , na przykład, a także gwiazdy takie jak Nolan Gould z Nowoczesna rodzina i Catherine Bach z Książęta Hazzardu . Gwiazdy Reality TV są również stałymi uczestnikami, jak Chris Soules z kawaler i Sonja Morgan z Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku .

Są też gwiazdy, które pochodzą z większej liczby linii sławy. Na przykład Harding słynęła z konfliktu z Nancy Kerrigan podczas zimowych igrzysk olimpijskich w 1992 r. na długo przed tym, jak została gwiazdą telewizji reality. Bloger plotkarski Perez Hilton dołączył na trzeci sezon celebrytów. Na początku sezon gwiazd , przedstawienie rozpoczęte Kendra Wilkinson , który był Lekkoduch modelka i jedna z dziewczyn Hugh Heffnera, zanim osiągnęła sławę głównego nurtu na E! pokazać Dziewczyny z sąsiedztwa .

Worst Cooks in America od początku był wielkim hitem, ale stracił widzów

Najgorsi kucharze w Ameryce byli wielkim hitem Discovery Inc. / Facebook

Każdy program, który trwa przez 20 sezonów z rzędu, wyraźnie robi coś dobrego, aby przyciągnąć ludzi i zatrzymać ich tam. Dla Najgorsi kucharze w Ameryce publiczność była obecna od samego początku. Według Mieszanka kinowa , premiera pierwszego sezonu Najgorsi kucharze w Ameryce w 2010 r. pomógł przyciągnąć najwyżej ocenianą i najchętniej oglądaną niedzielną noc w Food Network z Super Chef Battle: Wydarzenie Iron Chef America i Najgorsi kucharze w Ameryce przyciągając średnio 3,7 mln widzów. Oczywiście ludzie lubią oglądać konkursy kulinarne.

Trudniej było jednak utrzymać tak wysoką oglądalność. Według danych Nielsena dostarczony do Codzienny Posiłek , program miał średnio 927 000 widzów w wieku od 18 do 49 lat w 2010 roku. Mimo to nie ma się z czego kpić. Dla porównania, Guy Fieri Diners, zajazdy i nurkowania średnio 675 000 widzów w 2010 roku. Na przestrzeni lat liczba osób, które oglądają Najgorsi kucharze w Ameryce zyskuje na popularności i maleje, a premiery sezonu przyciągają największą publiczność. Liczby oglądalności od ShowBuzzDaily pokazać, że premiera 2015 miała ponad 2 miliony widzów , natomiast premiera w drugim sezonie celebrytów w 2016 roku zwróciła ponad 1,1 miliona widzów .

W programie pojawiła się pierwsza jawnie transpłciowa kobieta w Food Network

Domaine Javier pierwsza osoba transpłciowa w Food Network Świergot

Sezon 20. Najgorsi kucharze w Ameryce była najbardziej zróżnicowana i zawierała Domaine Javier, pierwszą jawnie transpłciową kobietę w historii Food Network.

Javier nie wygrał sezonu — najlepsze miejsce poszedł do Ariel Robinson — ale podzieliła się swoim doświadczeniem na wystawie w poście na Instagramie z lipca 2020 r. „Zaszczyt stania się pierwszą w historii firmy Food Network otwarcie transpłciową kobietą jest niezwykle poruszający” – powiedział Javier. „Gdzieś „zagubiona” osoba dostrojona do Food Network zauważyła mnie i powiedziała sobie: „Jestem kim jestem i jest OK”. Mogę spać spokojnie, wiedząc, że wywarłem taki wpływ. Wpływ na tyle znaczący, abyś mógł objąć moją dziwaczność i wesprzeć mnie przez dobro i zło. Nic nie pozostaje niezauważone. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście dumni.

Chociaż jej casting był pierwszym dla Food Network, nie był to pierwszy raz, kiedy Javier pojawiła się na ekranie ani nie tworzyła historii. Według niej Strona IMDB , Javier ma pięć stopni stowarzyszonych, licencjata i tytuł magistra pielęgniarstwa. Javier stała się również pierwszą kobietą transpłciową w USA, która została nazwana królową balu maturalnego w 2010 roku. W następnym roku pojawiła się w programie MTV Prawdziwe życie a później znalazła czas, aby wcisnąć się w małe role teatralne i telewizyjne między studiami.

Najgorsi kucharze w Ameryce zainspirowali do pieczenia spinoff

najgorsi piekarze w ameryce spin off Duff Goldman / Twitter

W 2016 r. Food Network postanowił spróbować poszerzyć Najgorsi kucharze w Ameryce seria z Najgorsi piekarze w Ameryce . Pierwszymi gospodarzami byli celebryci cukiernik Duff Goldman i szefowa telewizji Lorraine Pascale, a koncepcja była prawie taka sama jak oryginał, tylko z bardziej zawężonym tematem. Zawodnicy nadal przeszli obóz treningowy, ale skupili się na słodkich i słonych wypiekach, takich jak ciasteczka z cukrem i dekoracje na tort weselny. Podobnie jak w oryginale, zwycięzcy otrzymują główną nagrodę w wysokości 25 000 USD.

Najgorsi piekarze w Ameryce nie miał takiej samej siły przywierania jak Najgorsi kucharze w Ameryce , jednak. Drugi sezon nadszedł dopiero w 2019 roku, a poprowadzili go Pascale i Jason Smith, którzy wcześniej startowali w takich programach Food Network, jak Świąteczne Mistrzostwa w Pieczeniu i Gwiazda sieci żywności . Ostatni sezon zmusił zawodników do ślepego testowania smaku słodyczy, odgadywania składników do pieczenia na podstawie samego dotyku i dekorowania w ścisłym limicie czasowym. Komunikat prasowy . Konkurs obejmował wykonanie wszystkiego, od pasztetu z pâte à choux po projektowanie trójwymiarowych ciast zwierzęcych.