Twist BLT, którego musisz spróbować

 Dwie kromki BLT Charles Brutlag/Shutterstock Mary Aguirre


kfc może zapiekać kalorie

Och, Kanapka BLT — nigdy się nie udaje. Satysfakcjonujący posiłek, który łączy w sobie nutę świeżości, kwasowości, chrupkości i wilgotnego smaku majonezu. Połóż na nim jajecznicę i zrób śniadanie, dodaj indyka i zjedz obiad wysokobiałkowy. Lub, wyjść poza kanapkę i baw się opcjami węglowodanów i stwórz makaron BLT lub pieczony ziemniak. Możesz też zrobić wersję wegańską z aquafabą.Opcje są nieograniczone dzięki klasycznej kombinacji BLT. Ale są tacy, którzy lubią szanować klasykę, ale gdzie jest zabawa? Bądź trochę kreatywny. Jeśli nie masz ochoty dodawać lub zmieniać klasycznych składników BLT, kontynuuj swój zaufany przepis, ale dodaj dodatkowy krok. Zwykle najpierw grillujesz lub smażysz bekon – a co z olejem, który pozostaje? Nie wyrzucaj go, ponownie użyj tłuszczu z bekonu do opiekania chleba, ponieważ Washington Post wskazuje.
Smar do bekonu zmieni Twój BLT

 Cztery chrupiące paski boczku Jannissimo/Shutterstock

Jak Kobieta-pionierka opisuje, smar bekonowy świetnie sprawdza się jako „wzmacniacz smaku”. Ten rodzaj tłuszczu może być używany do pieczenia warzyw, smażenia hamburgerów i mięs, popping kukurydzy, pieczenie ziemniaków, a nawet stać się pysznym sos do sałatki .Tłuszcz bekonowy jest dobrym zamiennikiem oleju lub masła. Jak Najlepszy przystanek w Scott Zauważa, że ​​zapobiega przyklejaniu się jedzenia do boków patelni i nada mu ciekawy słodki i pikantny smak. Plus, Rodzina sprytna stwierdza, że ​​ma mniej cholesterolu i kalorii niż inne smary.

czy można się upić ekstraktem waniliowym?

W przypadku kanapki BLT należy posmarować ją dwiema kromkami wybranego chleba i grillować na złoty kolor (poprzez Washington Post ). Dodaje Twojemu ukochanemu BLT dodatkowego smaku! Przechowuj tłuszcz z boczku prawidłowo i odkrywaj cuda tego składnika. Cieszyć się!