Twitter jest w rozsypce nad „odwróconym” jajkiem dowcipem

 jajka sadzone na patelni Moment ruchomy/Shutterstock Mikala Lugen


Jeśli chodzi o gotowanie w kuchni, trzeba się z tym trochę pobawić. Jasne, chcesz skoncentrować się na przepisie i upewnić się, że wszystko odmierzasz prawidłowo, aby Twoje jedzenie smakowało prawidłowo. Ale czasami kuchnia jest właśnie miejscem na klasyczne, wręcz kulinarne psikusy. Zwłaszcza jeśli chodzi o robienie jajek, możliwości robienia psikusów w kuchni są nieskończone.Przeciętna osoba spożywająca rocznie ponad 280 jaj Polityk ), zawsze jest miejsce na rozbicie jajka z żartem na boku. Wraz z napływem zabawnych i związanych z dowcipami filmów na TikTok, miliony ludzi śmieją się w kuchni, wymieniając jedzenie, testując smak i nie tylko. Nawet wśród profesjonalistów w kuchni może dojść do psotnych zdarzeń. Kiedy nie zamienia Aarona Sáncheza w „kanapkę idiotę”, Gordon Ramsay wyśmiewał się także z Jamesa Cordena (poprzez TIK Tok ). Inni słynni szefowie kuchni mogą po prostu docenić dowcip kulinarny, zamiast go robić. Zostaw to Szef kuchni Jose Andres zamieścić zabawny przykład na swojej osobistej stronie na Twitterze.
Odwrócone jajka sadzone

 patelnia z jajkiem, potem ptak Świergot

Co było pierwsze, kurczak czy jajko? w przezabawnym nowy film opublikowany na Twitterze Szef kuchni José Andrés, jeśli odwrócisz się od świeżo rozbitego jajka sadzonego, może ono magicznie zamienić się w kurczaka. Film, który otrzymał ponad 422 000 wyświetleń i rośnie, pokazuje dziewczynę rozbijającą jajko na gorącej patelni i odwracającą się plecami na kilka sekund, aby uzyskać trochę przypraw.W najbardziej przebiegły i najbardziej podstępny sposób mężczyzna zamienia gorącą patelnię na nieogrzewaną patelnię z pisklęciem w środku. Dziewczyna krzyczy i wskakuje na sąsiedni blat, zdezorientowana tym, co się stało. Teraz nadszedł czas na wprowadzenie nadchodzących komentarzy. „Krzyczała tak głośno, że wystraszyła mnie pisklę – patelnię” – skomentował użytkownik @MrstacyMartin . „Po to jest internet. Poważnie” – powiedział inny użytkownik.

Jednak przynajmniej kilku widzów wydawało się, że jest to inscenizacja. „Palnik nie był włączony, a ta patelnia nie smażyła tego jajka” – napisał dziennikarz @nhannahjones , który opublikował też emotikony z myślącą twarzą. Użytkownik @omarleyva nie był przekonany, że dowcip jest prawdziwy, ale widział humor: „Jestem pewien, że konkretny film jest fałszywy, ale pomysł na dowcip jest nadal zabawny”.