Uczciwy rocznicowy hołd Ree Drummond ma toczenie na Instagramie

 Ree Drummond Facebook Plaża Hannah


Chociaż Ree Drummond znamy najlepiej jako Kobieta-pionierka , jest naprawdę kimś więcej niż autorką książek kucharskich i osobowością telewizyjną. Oprócz tego, że jest utalentowaną kucharką domową, jest także kochającą żoną, wspierającą matką i wszechstronnie przezabawną osobą.Jak zabawne? Dobrze, Drummond niedawno farbowała włosy czysto po to, by idealnie pasowała do barw drużyny piłkarskiej jej syna. Na początku tego roku ona wyśmiewał się z jej „braku profesjonalizmu”, kiedy kręciła swój program kulinarny z domu podczas pandemii. Za Południowe życie , jej córki były jej ekipą filmową — i bądźmy prawdziwi, wykonały niesamowitą robotę. Pomimo chaosu „Kobieta-pionierka” jest wciąż odnawiana, teraz w swoim 31. sezonie.
Uczciwość Drummond po raz kolejny wywołała śmiech na Instagramie, gdy napisała o swojej rocznicy ślubu. Udostępniła dwa zdjęcia, jedno z dnia ślubu 26 lat temu, a drugie z teraźniejszości. Nie trzeba dodawać, że jej podpis był tym, co naprawdę uczyniło ten sentymentalny post komediowy złotem.

Pionierka świętuje swoją rocznicę w niekonwencjonalny sposób

 Ree Drummond i mąż Ladd Ree Drummond/InstagramDo Instagram szok i rozbawienie, Ree Drummond zachowała to w swoim poście o swojej 26. rocznicy ślubu. Obok dwóch zdjęć Drummonda z nią mąż Ladd , napisała, „26 lat temu miałam zajść w ciążę z naszym pierwszym dzieckiem. Dzisiaj mam zrobić kolonoskopię. Kocham cię, Ladd!”

Oczywiście, kilku jej fanów było zażenowanych, publikując emoji z czaszką, ale wszyscy wydawali się przyjmować jej posty w dobrym humorze. Jedna osoba skomentowała „Podpis roku”, a druga napisała: „To jest treść, której dziś potrzebuje Ameryka”. Jeszcze inni żartowali z „drzemek” kolonoskopii i krakersów graham, które jedli później.Inni życzyli Drummondowi szczęścia i gratulowali jej. Jedna osoba powiedziała: „Nic nie mówi, że kocham cię bardziej niż dbanie o siebie. Pokazuje, że chcesz być w pobliżu przez wiele innych rocznic”. Biorąc pod uwagę wszystko, przez co przeszła para – w tym Chłopak łamiący mu kark w wypadku na farmie w 2021 r. – to z pewnością kolejna historia, z której można się później śmiać.