Uczestnik konkursu Wholesome Hell's Kitchen, który zdobył Reddit's Heart

  Piekło's Kitchen symbol on napkin place setting Daniel Knighton/Getty Images Prawa Kimberley


podróbka oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia?

Kiedy myślisz o „Hell's Kitchen”, co przychodzi ci na myśl? Czy przez twój mózg ciągnie się ciąg przekleństw o ​​brytyjskim zabarwieniu, sarkastycznych uwag i cenzurowanych dźwięków? Być może przywołujesz obrazy twarzy Gordona Ramsaya wykrzywionej i czerwonej z wściekłości, miażdżącego steki z łososia i wypluwającego niejadalne jedzenie. Być może twoje wspomnienia krążą wokół zestresowanych zawodników, którzy biją się w akademikach lub popełniają głupie błędy, które nieuchronnie odsyłają ich do domu. Ponieważ większość „Hell's Kitchen” skupia się na niepowodzeniach w serwowaniu obiadów, kłótniach między rywalami i krótkim zapalniku Ramsaya, trudno jest znaleźć ciepłe i rozmyte chwile. Na szczęście było ich kilka.Jedno z najbardziej poruszających wspomnień z serialu pochodzi od Roberta Hesse z sezonu 5. Po ciągłym określaniu go jako „Bobby” przez Gordon Ramsay , postanowił porozmawiać ze słynnym szefem kuchni. W „piekielnej kuchni” Youtube wideo wyjaśnił, że chciał być nazywany „Robert”, ponieważ jego ojciec nazywał się „Bobby” i zwykł mówić synowi, że jest nieudacznikiem i rezygnuje. Kiedy słyszy imię Bobby, przywołuje to traumę z dzieciństwa. Kiedy Ramsay przeprosił, fani na całym świecie byli poruszeni. Kolejny delikatny moment miał miejsce, gdy Joy Parham-Thomas z sezonu 12 była zrozpaczona z powodu niedogotowanej wieprzowiny, a Scott Cummings mocno ją uściskał, mówiąc: „Wieprzowina odpocznie. Będzie dobrze”, pokazując, że konkurenci mogą się wspierać (przez Youtube ).
A jeden zawodnik wyróżniał się jako szczególnie ciepły i rozmyty.

Redditorzy twierdzą, że Petrozza był najskromniejszym szefem kuchni?

YouTube/TwitterNie jest tajemnicą, że nieżyjący już Louis Petrozza byłby czołowym pretendentem do tytułu ulubionego uczestnika „Hell's Kitchen”. Ma więc sens, że kiedy Reddit u/Creative_Pumpkin_404 opowiedział o swoim doświadczeniu osobistego spotkania z Petrozza, fani r/HellsKitchen odpowiedzieli z miłością. Użytkownik udostępnił, że powiedział: 'Piekielna kuchnia' Zdobywca drugiego miejsca w sezonie 4, że go kochał i powinien był wygrać. Petrozza najwyraźniej podziękował mu i uścisnął mu rękę, traktując ówczesnego 11-latka z życzliwością. Komentator z kolei podzielił się czymś, co nazwali zabawnym faktem, wyjaśniając, że słyszeli, że „kiedyś uratował ślub swojego przyjaciela w krótkim czasie” i jest prostym klejnotem. Inny fan Petrozzy oświadczył: „Z każdego, on byłby tym, którego chciałbym poznać, wydawał się taki miły i szczery”.

I to nie jedyne Reddit post, który celebruje tego ukochanego zawodnika. Kiedy u/Toxic_Envy890 powiedział, że Louis Petrozza zmarł razem z r/HellsKitchen, wpłynęły miłe słowa. Jeden użytkownik ogłosił Petrozza „najbardziej prawdziwą osobą w całym programie”, a kilku skomentowało jego „serce ze złota”. A u/DonCorleone1992 podsumował to najlepiej słowami „Jeden z najbardziej eleganckich, życzliwych i najskromniejszych zawodników w historii Hell's Kitchen”.Najwyraźniej fani „Hell's Kitchen” pokochali tego pretendenta, ale co odróżniało go od reszty?

Gordon Ramsay nazwał Petrozzę łaskawym człowiekiem

Youtube

Przez cały czwarty sezon Louis Petrozza zachowywał się jak dżentelmen, ale momentem, który najbardziej wyróżniał się podczas jego pobytu w „Hell's Kitchen”, był moment, w którym nominował się do eliminacji. Jako wideo na Youtube pokazuje, Ramsay miał szacunek dla słów Petrozzy, mówiących: „Mówisz z głębi serca”. Petrozza odpowiedział, stawiając się na eliminację, wyznając: „Nie mogę wybrać żadnego z tych facetów. Pracowali zbyt ciężko”. Następnie skrytykował swój występ w stacji ozdobnej, dodając: „Nie byłem dzisiaj gwiazdą w tym miejscu”. Gordon Ramsay był wyraźnie zaskoczony, odpowiadając: „Twój poziom dojrzałości wyróżnia się. Jesteś najbardziej łaskawym człowiekiem w tym zespole”. Znany na całym świecie szef kuchni był wyraźnie pod wrażeniem pokory Petrozzy.

czy musisz wymyślać krewetki?

Nawet gdy w finale zajął drugie miejsce, przegrywając, jak się wydawało, niewielką przewagą, wziął je z gracją. Jak zareagował na swoją porażkę? Youtube ujawnia, że ​​spojrzał na jasną stronę, mówiąc: „Spotkałem tak wielu pięknych ludzi. Jak bezcenne jest to?”

Kiedy 15 listopada 2019 roku świat stracił Louisa Petrozza z powodu raka płuc, stracił nie tylko utalentowanego szefa kuchni i ulubieńca drugie miejsce w „Hell's Kitchen”. Stracili człowieka, o którym mówiono, że posiada łaskę, pokorę, uczciwość i bardzo wielkie serce. ROZERWAĆ.