Niedoceniany mroźny napój, którego musisz spróbować w Wendy's

Wendy Instagram

Kiedy to usłyszeliśmy Wendy udało nam się przekroczyć dwie z naszych ulubionych rzeczy, klasykę sieci fast food Mroźny i Kawa , to naprawdę przykuło naszą uwagę (poprzez Jedz to, nie to ). W świecie mashupów Frosty-ccino wydaje się być wyraźnym zwycięzcą. Opisany przez Strona internetowa Wendy jak kawa cold brew zawirowana z wanilią Frosty i podawana z lodem, uważamy, że jest pyszna z kofeiną combo to idealna uczta na poranną przekąskę lub popołudniową przekąskę. Sam napój wydaje się bardziej przypominać mrożoną latte niż Frappuccino , bez gęstej tekstury Starbucks napój. Oba napoje mają jednak podobną liczbę kalorii, około 200 kalorii za małe (przez Starbucks ).


Chociaż ten smakołyk jest oficjalnie zrobiony z waniliowej mieszanki Frosty Wendy, nie martw się miłośnikom czekolady, wygląda na to, że dzięki nim można łatwo dostosować również własną czekoladę Frosty-ccino. W poście przesłanym na platformę mediów społecznościowych Instagram , użytkownik @jeanette_k_stuart napisał zdjęcie nowego napoju: „Czekolada Wendy mrożona kawą… jest taka smaczna”. Teraz, kiedy myślimy o kawie, zwykle myślimy o śniadaniu i dokładnie o tym myślała Wendy.Frosy-ccino uzupełnia nowe menu śniadaniowe Wendy

Mroźny z Wendy Instagram

Frosty-ccino jest częścią nowego śniadania firmy Wendy, które rozpoczęło się 2 marca. Podczas gdy wielu z nas z niepokojem czytało nagłówki na temat nowego, nowego koronawirusa, Śniadanie Baconater debiutował (poprzez Cleveland ). Menu zostało pierwotnie wprowadzone do 6000 restauracji w całym kraju, a także zawierało charakterystyczne kanapki, takie jak rogalik z kurczaka z klonowym bekonem i ciastko z kurczaka z miodem i masłem, oraz domowe ziemniaki, które wyglądają trochę jak ćwiartki ziemniaczane z przyprawami.
Prezydent Wendy, Kurt Kane, mówi, że załogi będą ręcznie rozbijać świeże jajka. „Ludzie zasługują na pyszne, niedrogie i wyższej jakości śniadanie niż to, co obecnie otrzymują, więc dokładnie to zamierzamy serwować…” Opisując zestawy śniadaniowe, jeden degustator podzielił się na Instagram że Śniadaniowy Baconater „… zawiera kotlet z grillowanej kiełbasy, amerykański ser, wędzony bekon jabłkowy, jajko, więcej bekonu i jest polany szwajcarskim sosem serowym!” Mówiąc o nowym napoju, fanka tej Wendy uważa, że ​​mrożona kawa i mroźna hybryda jest wyraźnym zwycięzcą, pisząc: „Spróbowałem już Frostyccino (mój trzeci od śniadania, które zaczęło się w zeszłym tygodniu), a także rogalika z kurczaka z klonowym bekonem i przyprawą Ziemniaki, które też były niesamowite!”. Wyraźnie wielka fanka śniadania Wendy! Te nowe produkty śniadaniowe Wendy wyglądają tak, jakby zaspokoiły większość zachcianek fast foodów, a my nie możemy się doczekać, kiedy dostaniemy w nasze ręce Frostyccino zarówno w tradycyjnej wanilii, jak i poza menu. Przejazd przez Wendy — nadchodzimy!

co się dzieje, gdy jesz pleśń