Nieopowiedziana prawda o ratowaniu baru

Jon Taffer z ratownictwa barowego

Jon Taffer to amerykański bohater. W końcu próbuje ratować kraty! Typowy amerykański bar przechodzi wzloty i upadki, w zależności od tego, co jest modne, i to jego praca poprzez program „reality” Ratunek w barze wziąć niedziałający sztab i uformować z niego coś, co będzie działać. Czasem to drastyczna zmiana, czasem zmiana nastawienia, ale zawsze jest to dobra telewizja. Więc kim jest ten facet i jak łączy się serial?


Jak wybierają sztabki na Bar Rescue

Pasek ratunkowy Bar

Wylądowanie w programie reality show, w którym ktoś jest gotów wydać pieniądze, aby uratować upadający biznes, wydaje się całkiem słodkim interesem. Rzeczywiste zadanie dostania się do serialu jest dość proste; ty po prostu wypełnij wniosek tak jakbyś starał się o upragnione miejsce dla boya hotelowego w lokalnym wodopoju.Oczywiście to tylko jeden sposób; Ratunek w barze ma inną metodę; poprzez zawężenie obszarów geograficznych. Producenci serialu czasami zrobić open call w niektórych miastach lub obszary geograficzne szukające barów w trudnej sytuacji. Innym razem wykonają całą pracę nóg i same bary połączeń by sprawdzić, czy są zainteresowani pojawieniem się w programie.
Jon Taffer z Bar Rescue kierował trubadurem

Ratunek w barze

Słynny trubadur w zachodnim Hollywood to instytucja amerykańska. lista artystów kto grał w barze/kawiarni jest kim ze wszystkich najlepszych zespołów muzycznych. To tam po raz pierwszy podłączył się Bob Dylan, Elton John zadebiutował w Stanach Zjednoczonych i gdzie John Lennon i Harry Nilsson – pijący brandy Alexanders – obrażali braci podduszających .

soda oczyszczona w chili

Jon Taffer prowadził trubadura w okresie przejściowym, kiedy muzyka zmieniła się z folkowej na punk. Był tam, kiedy Harry Nilsson – ponownie pijany brandy Alexanders – wdał się w to z fanami punka. Był także pod ręką na 25. rocznicę powstania trubadura, kiedy wiele znanych nazwisk powróciło jako swego rodzaju zbiórkę pieniędzy na naprawę zepsutego kanalizacji odpowiedzialnej za stojącą wodę w kuchni. Życiorys Taffera jest dość obszerny, zarządzał barami i kawiarniami na obu wybrzeżach, zanim otworzył własny bar w 1989 roku. Dzięki temu może do pewnego stopnia chodzić.Wszyscy nienawidzą Jona Taffera z Bar Rescue

Wszyscy nienawidzą Jona Taffera z Bar Rescue

Ale jak na kogoś z tak imponującym CV, jak Taffer, jest wielu ludzi, którzy go tykają. I to nie tylko przeciętny Joe, który nie lubi zuchwałego nowojorczyka, który dużo krzyczy. Nie, wielu się udało barmani nienawidzą Jona Taffera . Dlaczego? Cóż, często mówi rzeczy, które są całkowicie błędne, na przykład: „Tequila jest z natury wytwarzana z mezcalu, z którego wytwarza się meskalinę, środek halucynogenny. A więc tequila może mieć składnik halucynogenny, być może rozmawiasz z kimś, kogo tam nie ma. W prawdziwym świecie tequila i meskalina pochodzą z roślin o podobnych nazwach, ale te rośliny należą do bardzo różnych rodzin. Może to być łatwy błąd dla laika, ale ktoś taki jak Taffer powinien wiedzieć lepiej.

I to nie jedyna wątpliwa rzecz, którą powiedział. Wiesz jak wyleczyć kaca? Nie pij za dużo. Biorąc pod uwagę cenę wehikułów czasu, będzie to trudne, gdy będziesz na czwartym śrubokręcie. To mi przypomina: śrubokręt, napój Taffer powiedział, że każdy barman powinien wiedzieć, jak zrobić. To sok pomarańczowy i wódka ; alkoholowy odpowiednik Gordona Ramsaya mówiącego, że każdy szef kuchni powinien wiedzieć, jak zrobić PBJ. Głębokie spostrzeżenia.Bar Rescue został oskarżony o fałszerstwo

Bar Rescue został oskarżony o fałszerstwo

Jeśli jeszcze nie wiesz, że ten program jest fałszywy, to mam ci do sprzedania pomost. Ale hej, nie musisz oglądać całego odcinka serialu, aby dowiedzieć się, że jest fałszywy. Ludzie, którzy byli w programie, zaoszczędzą ci czasu i po prostu ci powiedzą. Jak Nina Wyatt z Schafer's Bar and Grill, która powiedziała, że ​​załoga karmiła ich sznurkami. Nie tylko ona rzuca oskarżenia. Właściciel Ryan Burks powiedział „Podczas mojego pierwszego wywiadu zapytano mnie, ile pieniędzy tracimy każdego miesiąca. Moje dokładne słowa do producenta brzmiały: „Co chciałbyś, żebym powiedział?”. Odpowiedź producenta: „W naszej historii tracisz 10 000 dolarów miesięcznie i tracisz dom i zamykasz w przyszłym miesiącu”. Wszystko to nie jest prawdą. Jezu.

Piratz Tavern powiedział tylko o ta sama rzecz . „To było w zasadzie wymuszone i zainscenizowane, by być aktem otwierającym przed ponownym ratowaniem. Kazano mi przynieść kilka zmian ubrań, żeby wyglądało na to, że kręcenie obejmuje kilka dni. Jak zwykle przywieźli bandę statystów, żeby zapełnili dom i powiedziano nam, co i z kim rozmawiać. Zbyt wiele pasków mówi, że to linie zasilające, a zbyt wiele kątów kamery jest w sam raz, a zbyt wiele linii jest naprawdę, bardzo źle dostarczonych, aby to nie było co najmniej ustawione.

Jon Taffer z Bar Rescue ma powiązania z niedzielnym biletem NFL

Ratunek w barze

Ratunek w barze Jon Taffer prowadził bardzo udany bar sportowy. Można powiedzieć, że to pierwszy raz, kiedy jego ekspertyza weszła w grę. Kierownictwo ComSat zwróciło się do Taffera z pomysłem, który mieli; czy pozarynkowe gry NFL dobrze sprawdziłyby się w barach sportowych? Taffer zagłębił się w projekt i napisał analizę rynku dotyczącą tego, ile sztabek może sobie pozwolić na prowadzenie nielokalnych meczów NFL i jaki wpływ będzie to miało na ich działalność.

I tak poprzednik Bilet na niedzielę NFL urodził się. Oznaczało to, że nie musiałeś tkwić w rynku telewizyjnym, takim jak Orlando, oglądając tylko mecze Tampa Bay lub Jacksonville w lokalnych transmisjach. Zamiast tego możesz pójść do baru i obejrzeć swoją ukochaną drużynę z Zachodniego Wybrzeża lub Środkowego Zachodu, ponieważ prawdopodobnie właśnie przeprowadziłeś się do Orlando kilka miesięcy wcześniej, aby uciec od zimna. ComSat zabrał pomysł do NFL — wraz z planami marketingowymi Taffera — i NFL to pokochało. W rzeczywistości NFL tak bardzo to pokochało, że zrobili to sami. Zatrudnili nawet Taffera i przez kilka lat pracował w radzie doradczej ds. rozrywki NFL. Nie „wymyślił” niedzielnego biletu NFL, ale z pewnością ukształtował to, czym jest dzisiaj.

Harmonogram zdjęć Bar Rescue jest intensywny

Ratunek w barze

Gdy pasek zgodzi się pojawić w programie, sprawy toczą się dość szybko. Taffer i załoga biorą pięć dni aby zakończyć akcję ratunkową w barze. Obejmuje to ocenę przez Taffera rzeczywistego paska, który jest przerabiany, i sprawdzanie konkurencyjnych taktów. Każdy dzień to około 12 godzin zdjęć, drugi dzień jest szalony; to tam krzyczy na właścicieli barów i mówi im, jak straszną robotę wykonują. Według Post na Reddicie napisany przez kogoś, kto twierdzi, że jest Ratunek w barze producenta, ukryte kamery są umieszczane przed przybyciem pełnej ekipy, a następnie odbywa się normalne zdjęcia przedprodukcyjne. Do 5 dnia bar jest ponownie otwarty po przebudowie i to wszystko.

Przeróbka jest kosmetyczna i finansowa. Ten sam post na Reddicie ujawnia coś boleśnie oczywistego, gdy oglądasz program, niezależnie od tego, czy jest fałszywy: wiele osób nie ma pojęcia, jak zarządzać biznesem. Możesz przerobić budynek w pięć dni, ale nauczenie kogoś podstawowych zasad osiągania zysków zajmuje dużo więcej czasu. Niezdolność do zrozumienia kosztów i marży w dużym stopniu przyczynia się do awarii prętów. A Taffer jest ekspertem od bankructwa. Kiedyś przegrał 600 000 $ w nieudanym starcie . Od tego czasu jego decyzje finansowe zdecydowanie się poprawiły, ale wiele barów nie bierze pod uwagę jego porad finansowych.

Podpis Jona Taffera Bar Rescue jest znakiem towarowym

Jon Taffer Gabe Ginsberg/Getty Images

Każdy program telewizyjny jest tak dobry, jak jego hasło. Spójrzmy prawdzie w oczy, mając hasło, cóż, to jest ogromne ! Jon Taffer sam natknął się na jednego. Kiedy pasek narusza coś — kodeks zdrowia lub zwyczajną praktykę biznesową — Taffer wyzwala nieziemskie „ Zamknij to! ' to spowodowałoby skok miodożera. Biorąc pod uwagę, że stało się to hasłem, Taffer zrobił mądrą rzecz: „Zamknij to” jest znakiem towarowym . Oznacza to również, że Taffer jest wyłącznym sprzedawcą produktów Shut It Down, więc jeśli potrzebujesz przycisku Shut It Down z Tafferem wykrzykującym frazę, może on być Twój za fajne 20 USD plus koszty wysyłki. (Należy zauważyć, że naciśnięcie przycisku prawdopodobnie niczego nie wyłączy.) Taffer jest właścicielem 38 zgłoszeń znaków towarowych w Urzędzie Patentowym USA dla różnych przedmiotów.

Bar Rescue miał epizod z morderstwem

Bar Rescue miał epizod z morderstwem

W 2013 r. Jon Taffer i Ratunek w barze załoga udała się do Nashville, aby uratować Pit i Barrel. Pokaz sprawia, że ​​wydaje się, że właściciel baru, Chris Ferrell, był częścią problemu, ponieważ wykazał się wybuchowym temperamentem wobec swoich pracowników. Pod koniec odcinka Chris widział sposób Taffera i Ratunek w barze uruchomił grafikę, która twierdziła Chris nie stracił panowania nad sobą z personelem po odcinku. Niestety później stracił panowanie nad swoim patronem.

Wyjęty spod prawa piosenkarz country Wayne Mills pił w Pit and Barrel 23 listopada 2013 roku. Po zamknięciu baru wieczorem Ferrell i Mills — którzy byli przyjaciółmi — wdali się w kłótnię. Ferrell zastrzelony i zabity piosenkarz country, a później twierdził, że jest w samoobronie. Odcinek nie był jeszcze wyemitowany w Spike TV i został natychmiast wycofany z rotacji, ale potem był wyemitowany mimo wszystko . Spike szybko wydał oświadczenie, w którym przeprosił za incydent. Zlikwidowano pierwszą transmisję, ale drugiej, późnej nocy retransmisja nie. Ale szkody zostały wyrządzone i wielu fanów było urażonych. Jury w końcu znalazło Ferrella winny morderstwa drugiego stopnia . Za przestępstwo otrzymał wyrok 20 lat.

Chrissy Teigen nie jest wielką fanką Bar Rescue

Chrissy Teigen Rich Fury/vf20/Getty Images

Jeśli kiedykolwiek myślałeś Ratunek w barze było trochę zbyt schematyczne, nie jesteś sam — zgadza się z tobą Chrissy Teigen i nie boi się tweetować swoich myśli.

„Nie rozumiem, dlaczego niektórzy właściciele barów na ratunek barowi potrzebują kogoś, kto przyjdzie i powie im, żeby nie podawali lodów z surowego kurczaka i prawdopodobnie przestali pozwalać karaluchom spać w butelkach po alkoholu”, napisała na Twitterze, dodając: masz rację. Lody z surowego kurczaka... nie sprzedają się dobrze.

Popkultury mówi, że innym nie zajęło dużo czasu, aby wskoczyć na modę z podobną krytyką, a sam Jon Taffer odpowiedział zaledwie kilka dni później: 'Byłbyś zaskoczony tym, co spotkałem @chrissyteigen, w rzeczywistości chodź ze mną na ratunek!'

Czy to zobaczymy? Biorąc pod uwagę, że kilka lat wcześniej napisała na Twitterze, że byłaby zainteresowana pojawieniem się, ale uważała, że ​​jest za stara dla jego grupy demograficznej, kto wie?

Jon Taffer mówi, że Bar Rescue to wymówki

jon taffer z Bar Rescue Denise Truscello/Getty Images

Na stronie pojawiło się wiele niedziałających pasków Ratunek w barze , a według Jona Taffera odkrył, że jest jedna rzecz, która ich wszystkich łączy: wymówki.

Podczas przemówienia na 2019 Nightclub and Bar Expo w Las Vegas wyjaśnił (poprzez AmerykaJr ) jak często właściciele barów mieli gotowy powód i czekali na swoją porażkę, i jak często zrzucali odpowiedzialność na swoje barki: „Ze 120 uratowanych barów, ani razu... Zawodzię przeze mnie. Za każdym razem jest to konkurs lub Kongres. Mają każdą cholerną wymówkę poza sobą. Wymówka jest pogodzeniem się z błędem. Wymówki są twoimi wrogami. Wymówki nas zabijają.

Według Inc. , Taffer sprowadza te wymówki do kilku różnych kategorii: są tworzone z powodu strachu (jak zranienie czyichś uczuć), ponieważ właściciele myślą, że wiedzą wszystko lub nie wiedzą wystarczająco dużo, z powodu ego, które im przeszkadza, albo dlatego, że obwiniają o brak czegoś, czy to czasu, czy pieniędzy. Wszystko wraca w kółko do tych samych rzeczy, a według Taffera pozbycie się tych wymówek jest jedyną rzeczą, która naprawdę ustawia ich na sukces w przyszłości. Jeśli nie mogą tego zrobić, nie ma nadziei na ich biznes.

Jaki jest wskaźnik sukcesu Bar Rescue?

jon taffer z ratownictwa barowego Ethan Miller/Getty Images

Więc ile z tych upadających barów ma właścicieli, którzy w końcu słuchają rad Jona Taffera i ratują swój biznes?

Według Aktualizacje dotyczące ratowania barów , próbował pomóc 187 barom do końca 7. sezonu, 94 z nich pozostało otwartych, 83 zamknięte, a 10 zostało wystawionych na sprzedaż.

To nie jest straszne, a kiedy BroBible zapytał go o jego porażki, powiedział, że naprawdę nie ma nic przeciwko temu, że jeden z taktów, które próbował uratować, ostatecznie upada. Powiedział to tak: „Czy mogę być przez chwilę zarozumiały? Jeśli w 80 procentach trafiam do home runa, a chcesz porozmawiać o 20 przypadkach, w których tęsknię za machaniem kijem, nie mam nic przeciwko temu. Ale trafiam w 80 procent czasu. Więc nie mam zakłopotania [...]'

A oto ciekawa rzecz — nawet po odejściu Taffera nadal obserwuje, jak radzą sobie wszystkie bary. Wszystkie kasy fiskalne, które instaluje w barach, są połączone z aplikacją, która pinguje jego telefon: dokładnie wie, jak dobrze – lub jak źle – sobie radzą i czy korzystają z wdrożonych przez siebie systemów. Ale pod koniec dnia mówi, że nie denerwuje się niepowodzeniami: „Rozmawiasz z facetem, który kupuje i sprzedaje restauracje i bary bez związku z nimi. Nie żyją i nie oddychają. Nie mają krwi. To biznes.

Najdroższa pomoc ratunkowa Bar Rescue okazała się ogromną porażką

jon taffer z Bar Rescue Manny Carabel/Getty Images

Przebudowa całego baru nigdy nie jest tania, ale to przebudowa firmy LA Brewing Company została okrzyknięta najdroższą renowacją w Ratunek w barze historia. I to była ogromna porażka.

Zaczęło się, mówi BroBible , kiedy spór prawny między partnerami wywołał poważne problemy i wezwano Jona Taffera, aby powstrzymał bar przed cierpieniem z tego powodu. Dodał kilka naprawdę niesamowitych rzeczy, takich jak kadzie warzelnicze i ogromny system warzenia. Cena sięgała setek tysięcy dolarów, ale kilka miesięcy później wciąż szwankowały.

Taffer powiedział BroBible że zawiodły, ponieważ nigdy nawet nie włączyli takich rzeczy jak ogromny system warzenia, który zainstalował, i dał jasno do zrozumienia, że ​​wierzy, że wina leży wyłącznie na nich. Ale Tygodnik LA odkryli, że w tej historii jest coś więcej — nie wprowadzili wielu zmian, ale jeśli chodzi o ten system warzenia, część problemu polegała na tym, że program nie pomógł im uzyskać pozwoleń, których potrzebowali do warzenia na miejscu. Bez pozwoleń, bez warzenia. Ale to była tylko niewielka część problemu: zmiany w menu zostały zignorowane, było tylko kilka piw z beczki, a kiedy Taffer dotarł do wiadomości, że sprzedają bar, aby wydostać się z długu, miał to do powiedzenia : „Więc pod koniec dnia muszę zostawić je w lepszym miejscu”.

Widzisz tylko część tego, co robi Jon Taffer w Bar Rescue

ratowanie baru filmującego taffer Ethan Miller/Getty Images

Ratunek w barze nie jest strasznie długi koncert i jest tylko tyle rzeczy, które trafiają do finału. Kiedy Jon Taffer rozmawiał z Forbes , chciał się upewnić, że wiedzą, że robi znacznie więcej, niż widać w telewizji.

'...kiedy stworzyłem Ratunek w barze „Nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to tak inwazyjne” – powiedział im. Nie tylko zajmuje to od 12 do 14 godzin dziennie przez co najmniej pięć dni w tygodniu, ale także działa z dużą prędkością. Zajmuje się całym projektowaniem baru, logo, nowymi nazwami, przeprojektowywaniem wszystkich menu, ustalaniem cen i po drodze? – I robię to wszystko, kiedy tam jestem. I kiedy kręcę serial, otrzymuję od 80 do 100 e-maili dziennie, wybieram kolory farb, projekty, umeblowanie, menu, logo, kolory wnętrza. Więc muszę robić projekty podczas kręcenia serialu”.

I ma coś przeciwko — bardzo — ale nie z powodu, którego można by się spodziewać. „...to, co trzymało mnie w nocy, kiedy pierwszy raz dostałem [program], nie było robieniem serialu, ale odwracaniem się plecami do wszystkiego, co nie było serialem. To właśnie mnie przerażało.