Nieopowiedziana prawda o Bobby Flay

Bobby Flay Gabe Ginsberg/Getty Images

Bobby Flay, od dawna Sieć spożywcza osobowość, zagrała w dziesiątki programów emitowanych od połowy lat 90. Flay's Food Network był zdradza, że ​​jego kulinarna kariera rozpoczęła się, gdy dostał pracę w słynnej nowojorskiej restauracji Joe Allen w wieku 17 lat. Jego umiejętności kuchenne tak zaimponowały imiennikowi restauracji, że sam Joe Allen opłacił czesne Flay, aby mógł uczęszczać do Francuskiego Instytutu Kulinarnego. Po ukończeniu studiów w 1984 roku, Flay ostatecznie został szefem kuchni w Miracle Grill w nowojorskiej East Village, na koncercie, który wylądował na radarze głęboko kieszonego restauratora, który dał 25-letniemu szefowi kuchni szansę na otwarcie własnej restauracji . Ta restauracja, Mesa Grill, otworzyła swoje podwoje w 1991 roku i umieściła Flay na mapie.


chirurgia plastyczna Gordona Ramsaya

Gwiazda Flay rosła, podobnie jak raczkujący Food Network uruchomiona . Flay zrobił jego pierwszy występ w sieci w 1994 roku i udowodnił, że ma dar dla telewizji, stając się podstawą sieci na dziesięciolecia.Chociaż pozostaje jedną z najpopularniejszych osobowości Food Network, jego fani mogą nie wiedzieć o tym wszechstronnie utalentowanym, wielowymiarowym szefie kuchni celebryty. Czytaj dalej, aby odkryć nieopowiedzianą prawdę o Bobby Flay.
Bobby Flay zaczął gotować w piekarniku Easy-Bake

Bobby Flay Joe Corrigan/Getty Images

Kiedy miał osiem lub dziewięć lat, Bobby Flay poprosił rodziców o łatwy do wypieku piekarnik w prezencie świątecznym. „Mój ojciec był jak:„ A może rękawica do baseballu?”. Flay żartobliwie wspominała w wywiadzie dla Dzisiaj . „Nie mogłem uwierzyć, że można upiec ciasto z żarówką i musiałem to zobaczyć na własne oczy” – zażartował. Chociaż jego rodzice mogli być zdezorientowani na jego prośbę, otrzymał zabawkowy piekarnik.

Można powiedzieć, że prezent świąteczny ustawił Flaya na drodze ku kulinarnej karierze, ale też uczynił go idealnym sojusznikiem dla młodego aktywisty McKenna Papież . W 2012 roku 13-letni Pope zamieścił nagłówki w nagłówkach Petycja wzywając Hasbro, producenta łatwego do wypieku piekarnika, do zmiany kobiecej, różowo-fioletowej kolorystyki zabawki na coś mniej związanego z płcią.Według Czas , Flay jako pierwszy z wielu szefów kuchni wypowiadał się w imieniu Pope'a, a jego firma PR Bullfrog + Baum opublikowała posty wideo przedstawiający niektórych z najlepszych szefów kuchni w kraju, zachęcających Hasbro do zajęcia się jej obawami. Tak jak USA dziś doniesiono, że firma ostatecznie posłuchała jej prośby i zaprosiła Pope'a do swojej siedziby, aby z pierwszej ręki obejrzał nowe, neutralne pod względem płci piekarniki Easy-Bake w kolorze srebrnym, niebieskim lub czarnym.

Bobby Flay po raz pierwszy pracował w kuchni, ponieważ „nie miał nic innego do roboty tego dnia”

Bobby Flay Alexander Tamargo/Getty Images

Zostanie szefem kuchni nie było czymś, do czego dążył Bobby Flay, ale w pewnym sensie się w to wpadło. Rozmawianie z Dziennik Wall Street Flay przyznał, że jako nastolatek „nie był zainteresowany wykonywaniem jakiejkolwiek pracy w szkole”. Kiedy ostatecznie porzucił szkołę średnią w wieku 17 lat, jego ojciec zdecydowanie zasugerował, aby znalazł pracę zarobkową. Według Pieniądze Inc. , jego wczesne występy obejmowały pracę w pizzerii i zdobywanie lodów w Baskin-Robbins, zanim dostał tymczasową pracę jako pomocnik kelnera w nowojorskiej jadłodajni Joe Allen , gdzie jego tata był współwłaścicielem.Flay miał zastąpić zwykłego chłopca z autobusu, który był nieobecny przez dwa tygodnie, ale po jego powrocie szef kuchni zapytał Flay, czy chce spróbować pracy w kuchni. — Powiedziałem: „Jasne”. To dlatego, że tego dnia nie miałem nic innego do roboty” – powiedział Flay WSJ , przyznając, że sprawy mogłyby bardzo łatwo potoczyć się inaczej, gdyby jego życie towarzyskie było bardziej aktywne tego dnia.

„Gdybym miała plany z przyjaciółmi, prawdopodobnie powiedziałabym, że nie” – zażartowała Flay. – Nie desperacko chciałem pracować w kuchni.

Kot Bobby'ego Flay'a jest prawie tak samo sławny jak on

Bobby Flay, Nacho Flay Instagram

Bobby Flay wychował się w kochającym koty gospodarstwie domowym. Dorastając jako jedynak, powiedział CBS niedzielny poranek , koty rodzinne „były tak blisko moich braci, jak ja”. Kiedy wyprowadził się z domu swoich rodziców w wieku 19 lat, Flay przeszedł „30-letnią suszę bez kota w moim życiu domowym”, dopóki nie powitał w swoim domu uroczego Maine Coona o imieniu Nacho.

Nacho wykazuje wiele „psich cech”, takich jak zabawa w aportowanie i podążanie za Flay po jego domu z pokoju do pokoju, a Flay przyznał, że jego ukochany zwierzak uczynił go „miększą i bardziej wyrozumiałą osobą”. Wyjaśnił: „Świat ma sposób, aby dać ci to, czego potrzebujesz, a czasami nowy najlepszy przyjaciel pojawia się, kiedy najbardziej go potrzebujesz. '

W międzyczasie Nacho stał się kimś w rodzaju celebryty na własnych prawach – a nawet… własne konto na Instagramie Instagram . Podczas gdy Flay ma 1,4 miliona obserwujących na follow Instagram w chwili pisania tego tekstu Nacho ma imponującą liczbę 200 000 obserwujących. W rzeczywistości konto Nacho łączy się z zabawne wideo w którym Flay przygotowuje porcję nachos Super Bowl, które głodny kot zakopuje się z zapałem.

Bobby Flay wielokrotnie się ożenił i rozwiódł

Bobby Flay, Stephanie March Michael Loccisano/Getty Images

Bobby Flay jest ewidentnie wszechstronnie utalentowanym facetem, ale jedną z rzeczy, których szef kuchni po trzykroć rozwiedziony musi jeszcze opanować, jest małżeństwo. Pierwszy związek Flay z koleżanką szefową kuchni Debą Ponzek był krótkotrwały; pobrali się w 1991 roku i rozwiedziony w 1993 roku. Flay następnie spotkał gospodarza Food Network Kate Connelly, kiedy pojawił się w serialu Robin Leach Mówiące Jedzenie , zgłaszane New York Times . Pobrali się w 1995 roku powitali córkę Zofia w 1996 roku przed rozstaniem w 1998 roku.

Flay ponownie odnalazła miłość z aktorką Stephanie Marzec , najbardziej znana z roli w Prawo i porządek: specjalna jednostka ds. ofiar . Para śr w 2005 r. , ale niestety najdłuższe z trzech małżeństw Flay zostało przerwane w 2015 roku, kiedy TMZ poinformował, że się rozstali.

czy lody azotowe są bezpieczne?

Rozwód okazał się paskudny. W dokumentach sądowych uzyskanych przez Co tydzień w kontakcie , March oskarżył Flay o zdradę z trzema różnymi kobietami, w tym jego asystentką Elyse Tirrell i Szaleni ludzie aktorka Styczeń Jones . W tym czasie Flay odmówił komentarza mediom, o czym powiedział jego przedstawiciel Nas tygodniowo będzie „nadal powstrzymywać się od reagowania na nieustanne wysiłki niektórych stron mające na celu rozpowszechnianie plotek i insynuacji”. W lipcu 2015 r. byli wydali oświadczenie, aby: Nas tygodniowo ogłaszając, że „doszli do polubownego ugody rozwodowej” '

Bobby Flay podzielił się wskazówkami dotyczącymi grillowania z prezydentem Obamą

Barack Obama, Bobby Flay Obrazy basenowe/Getty

W 2013 roku Bobby Flay otrzymał rzadki zaszczyt bycia zaproszonym do gotowania nie dla jednego, ale dla dwóch światowych liderów. Szef kuchni został poproszony o przygotowanie posiłku dla prezydenta USA Baracka Obamy i prezydenta Chin Xi Jinpinga. Mówiąc o doświadczeniu z Polityczny Flay przyznał, że miał zaszczyt być częścią „historycznego momentu”, dodając: „Po prostu szczypałem się, że tam byłem”.

Dzięki pewnym wskazówkom Departamentu Stanu, aby „popisywać się tym, co najlepsze w amerykańskiej kulturze i kuchni”, Flay wymyślił coś, co określił jako „w pełni amerykański posiłek”. Obecnym dostojnikom podano „Nowe meksykańskie tamale z homara z zielonym chile” oraz steki Porterhouse w towarzystwie „ziemniaków z niebieskim serem Point Reyes”. Dodał, że deser składa się z „indywidualnych ciast wiśniowych — jak można uzyskać bardziej amerykańskie? — z bourbonem, wanilią i lodami ze świeżej mięty”.

Nie był to jednak jedyny czas, kiedy Flay spędzała czas z Obamą. W 2009 roku kucharz-celebryt dołączył do prezydenta, aby grillować steki na trawniku Białego Domu i udzielił prezydentowi kilku kluczowych porad dotyczących grillowania. „Faceci, którzy nie grillują, chcą zacząć się kręcić i obracać” Flay powiedział Obamie . „Chcesz raz obrócić [stek]… chcesz, aby grill wykonał swoje zadanie”.

Bobby Flay zagrał w wielu programach telewizyjnych

Bobby Flay Mark Sagliocco / Getty Images

Przejście Bobby'ego Flay'a z kuchni do studia telewizyjnego to historia rosnącego sukcesu. Tak jak program telewizyjny ' Jak wynika z listy osiągnięć Flay, szef kuchni sławny pojawił się w co najmniej 25 różnych serialach telewizyjnych lub programach specjalnych, zwykle jako gospodarz. Najważniejsze programy Flay dla Food Network skupiały się na jego umiejętnościach grillowania, w tym: Hot Off the Grill z Bobby Flay , Chłopiec spotyka grill , i Uzależnienie od grilla Bobby'ego Flay'a . Inne hity to cykl konkursów kulinarnych Rzucanie z Bobby'm Flay i Pokonaj Bobby'ego Flay'a , wraz z jego powracającą rolą na Żelazny kucharz Ameryki .

Kiedy Flay podpisał nową umowę z Food Network w 2018 roku, Różnorodność poinformował, że był najdłużej działającą aktywną osobowością w sieci, po raz pierwszy pojawił się w połowie lat 90-tych. Trzyletnia umowa obejmowała jego serię Pokonaj Bobby'ego Flay'a wraz z nową serią, Lista Flay , współprowadzony z córką Sophie. Ponadto umowa obejmowała również opracowanie nowych projektów dla sieci za pośrednictwem jego firmy produkcyjnej, Rock Krewetki Productions .

„Bobby Flay jest kulinarną supergwiazdą pod każdym względem i cieszymy się, że możemy kontynuować to niezwykłe i owocne partnerstwo” – podzieliła się prezes Food Network Courtney White w oświadczeniu dla Różnorodność .

Bobby Flay wygrał więcej konkursów Iron Chef niż ktokolwiek inny

Bobby Flay Jason Kempin/Getty Images

W 2018 roku Bobby Flay zaszokował widzów – i podobno jego szefów w Food Network – kiedy ogłosił, że przechodzi na emeryturę od Twardy szef franczyza w trakcie nagrywania odcinka Żelazny Szef Kuchni . Podczas ostatniego odcinka zdjął kurtkę szefa kuchni, by odsłonić pod nią koszulkę z napisem „To jest mój ostatni Twardy szef bitwa kiedykolwiek.

czy najlepszy ramen jest dla ciebie zły?

Według Targowisko próżności , powód, dla którego zdecydował się zrezygnować z jednej ze swoich najbardziej udanych ról na antenie, był prosty: Żelazny kucharz Ameryki wymaga dużo zakulisowego wysiłku, a ponieważ serial nie jest produkowany przez jego firmę produkcyjną, nie ma udziału w zyskach z jego sukcesu.

Według Przepis 's ranking wszystkich różnych Żelazny kucharz Ameryki kucharzy, aby konkurować, Bobby Flay wyszedł ze świadomością, że rywalizował – i wygrał – bardziej niż jakikolwiek inny szef kuchni, aby pojawić się w programie. Według statystyk serwisu, Flay wzięła udział w 61 Twardy szef mecze, wygrywając 43 razy i dwukrotnie remisując.

Bobby Flay był pierwszym szefem kuchni, który otrzymał gwiazdę w Hollywood Walk of Fame

Bobby Flay Tibrina Hobson/Getty Images

Bobby Flay przeszedł do historii Tinseltown w 2015 roku, kiedy otrzymał swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame – po raz pierwszy w historii szef kuchni otrzymał ten osławiony zaszczyt. Według Ludzie , w ceremonii wzięła udział mama Flay Dorothy, jego córka Sophia i jej matka, druga była żona Flay, Kate Connelly. Obecni byli także kolega szef kuchni Michael Symon i ówczesna prezes Food Network Brooke Johnson.

„Chcę się tylko upewnić, że wszyscy zrozumieją — ponieważ wiem, że było trochę zamieszania — nie dostaję tej gwiazdy za moje kamee w Otoczenie - zażartował Flay w swoim przemówieniu. „Wiem, że toczy się na ten temat niewielka debata, ale szczerze mówiąc, bycie pierwszym szefem kuchni, który zdobędzie gwiazdę, jest naprawdę niesamowitym kamieniem milowym”.

Ceremonia nie była jednak pozbawiona kontrowersji. W tym czasie sporny rozwód Flaya ze Stephanie March był w pełnym rozkwicie, a jej zarzuty o jego niewierność trafiały na pierwsze strony gazet. Tak jak Ludzie doniesiono, że w środku uroczystości można było zobaczyć samolot lecący nad głową, ciągnący transparent z napisem „SZATA”. Flay podobno tego nie widziała.

co kupić u Wendy

Kuchenne umiejętności Bobby'ego Flay'a przyniosły mu miliony

Bobby Flay Aaron Davidson/Getty Images

Jako absolwent liceum bez ambicji zostania szefem kuchni, dopóki nieumyślnie nie znalazł pracy w kuchni restauracji, Bobby Flay to prawdziwa amerykańska historia sukcesu. Według Pieniądze Inc. , jego różne przedsięwzięcia biznesowe na przestrzeni lat, w tym odnoszące sukcesy restauracje i jego firma zajmująca się produkcją telewizyjną, zapewniły mu majątek netto szacowany na 30 milionów dolarów.

Od otwarcia swojej pierwszej restauracji, New York City's Stół grillowy , w 2004 roku Flay zbudowała kulinarne imperium, które obejmuje ponad 20 restauracji. Tak jak Pyszne zauważył, że te restauracje różnią się między sobą w całym kraju Bobby's Burger Palace łańcuch do jego ekskluzywnej nowojorskiej jadłodajni Kot .

Inne źródła przychodów obejmują publiczne przemówienie opłaty i tantiemy z wielu książek kucharskich, w tym takich tytułów jak: Bobby Flay's Burgery, Frytki i Shakes i Bobby w domu . Jest też jego lukratywne imperium telewizyjne, z których większość pochodzi z jego… Rock Krewetki Productions firma. Rock Shrimp nie tylko produkuje kilka programów z udziałem Flay, ale jest także odpowiedzialny za takie seriale, jak: Po prostu Laura , Podstawy Kelsey , Gwoździe szefa i seria wyścigów konnych Wszystko w: droga do klasyki .

Jedna rzecz, której Bobby Flay nigdy nie zrobi podczas kolacji poza domem

Bobby Flay Ethan Miller/Getty Images

Kiedy Bobby Flay wychodzi na kolację do restauracji, która nie jest jego własną, jest jedna rzecz, której obiecał nigdy nie robić. „Nie odeślę jedzenia kucharzowi. Nigdy”, ujawnił w wywiadzie dla PopSugar .

Z drugiej strony wyjaśnił, że nie ma żadnego problemu, jeśli goście w jednej z jego restauracji odeślą danie, jeśli nie jest ono zadowalające. „To się dzieje we wszystkich moich restauracje z tego czy innego powodu - dodał. „Chcę, aby moi klienci byli szczęśliwi i będę się starał do końca świata, aby ich uszczęśliwić. Otóż ​​to.'

Ujawnił też, że kiedy wychodzi zjeść, jest jedna rzecz, którą zwykle zamawia, i wyjaśnił dlaczego. „Niełatwo mam kruszony lód w domu, więc jeśli mogę dostać ostrygi lub cokolwiek innego podawanego na lodzie, to jest to, na co decyduję” – ujawnił. Jeśli chodzi o jedną rzecz, której nigdy nie zamówił, wybrał dorsza. „To po prostu nie smakuje jak nic”, powiedział, „więc się tym nie przejmuję”.

Bobby Flay ma listę gości „wymarzonej kolacji”

Bobby Flay, Muhammad Ali Gabe Ginsberg, Michael Ochs Archives/Getty Images

Gdyby Bobby Flay mógłby zjeść posiłek z konkretną gwiazdą, kto by to był? Odpowiedział na to pytanie w wywiadzie z 2009 roku z Pyszne , oferując natychmiastową odpowiedź. „Ręce w dół, Muhammad Ali” – powiedział o słynnym mistrzu boksu wagi ciężkiej, który zmarł w 2016 roku.

Zauważając, że sportowiec urodził się i wychował w Louisville w stanie Kentucky, Flay wyjaśnił, że stworzy menu w stylu południowym, które skupi się na „składnikach z tego regionu”. Mając to na uwadze, Flay powiedział, że będzie serwował „kotlety wieprzowe w polewie bourbon, serową kaszę, herbatniki maślankowe i cokolwiek innego chciał Mistrz. ''

Ali był również na liście gości „wymarzonej kolacji u Flay”, ujawnił w wywiadzie z 2005 roku. Rachael Ray każdego dnia . Oprócz Aliego, wśród innych wymarzonych gości, żywych lub martwych, znaleźli się były prezydent USA Bill Clinton, kultowa gwiazda Hollywood Marilyn Monroe, frontman U2 Bono i rockman z New Jersey Bruce Springsteen. „To byłaby fajna rozmowa, ponieważ poruszalibyśmy tak wiele tematów”, powiedziała Flay. „Oczywiście chciałbym, żebyś też przyszedł” – powiedział Rachel Ray .

Najlepszy burger, jaki Bobby Flay kiedykolwiek jadł, nie był jednym z jego

Bobby Flay Larry Marano/Getty Images

Bobby Flay słynie z soczystych, wystawnych burgerów, którymi cieszyło się wielu klientów jego Bobby's Burger Palace sieć restauracji. Jednak zapytany o najlepszego burgera, jakiego kiedykolwiek próbował, Flay przyznał, że nie pochodził z jednej z jego kuchni.

kto jest żonaty z Giadą?

To było, gdy był w Nowym Meksyku kręcąc serię Food Network Naród Żywności że zamówił zielonego chile cheeseburgera z restauracji Santa Fe Dom Seny . „Ten burger naprawdę utkwił mi w pamięci, tak bardzo, że przerobiłem go na lunch w Mesa Grill” – powiedział Flay. Pyszne podczas promowania jego Bobby Flay's Burgery, Frytki i Shakes książka kucharska.

Flay ujawnił dalej, że profil smakowy tego konkretnego burgera zainspirował również burgera w menu w Bobby's Burger Palace, Santa Fe Burger. Dzielił się Przepis stworzył z Food Network, z burgerem zawierającym mieszankę mielonej wołowiny i mielonego indyka, wraz z całym chile poblano.

Bobby Flay poważnie zajmuje się wyścigami konnymi

Bobby Flay Sean M. Haffey/Getty Images

Choć wiadomo, że jedzenie jest siłą napędową życia Bobby'ego Flay'a, zarówno osobiście, jak i zawodowo, nie jest to jego jedyna pasja. Jak to się dzieje, Chłopiec spotyka grill Gospodarz jest także wielkim wielbicielem wyścigów konnych. Profil dla Rasowe codzienne wiadomości skupił się na zaangażowaniu Flaya w ten sport, zauważając, że stał się właścicielem i hodowcą czempionskich koni pełnej krwi, „składając butikową stajnię, która zawiera jedne z najlepszych linii krwi w księdze stadnej”.

Według profilu Flay po raz pierwszy zainteresował się wyścigami konnymi, gdy inny restaurator Arthur Seelbinder zaoferował mu możliwość zainwestowania w kilka roczniaków. Gdy jego zainteresowanie końmi rosło, Flay ewoluował od pasywnego inwestora do kupowania i hodowania własnych koni pełnej krwi.

Powiedzieć, że ma do tego talent, to mało powiedziane. W 2016 roku kupił 25 procent odsetek w pełnej krwi o nazwie Creator zaledwie pięć dni przed tym, jak koń wygrał Nagrodę Belmont 2016. I, zgodnie z Powiązana prasa , koń, którego był właścicielem, More Than Real, wygrał Puchar Hodowców 2010 z Flay zabranie do domu 500 000 $ z portfela wartego milion dolarów.

Jedyny przepis, którego Bobby Flay nigdy nie był w stanie opanować

Bobby Flay Denis Contreras/Getty Images

Jeśli chodzi o grillowanie mięsa lub rywalizację w Twardy szef konkurencja, Bobby Flay jest tak groźny, jak się pojawia. Pieczenie jednak nigdy nie było jego mocną stroną. Jak przyznał do Pyszne , traci swój żywioł, gdy ma za zadanie stworzyć „wszystko z masłem, mąką, cukrem i jajkami”. Trzeba przyznać, że jest „najbardziej niecierpliwym cukiernikiem w historii”.

Przypomniał sobie odcinek Food Network's Rzucać w którym rywalizował z profesjonalnym cukiernikiem, by stworzyć tort weselny. Podczas gdy ciasto jego przeciwnika było „spektakularne”, sam opisał swój gotowy produkt jako „uhm, bardzo w stylu wiejskim. Była bardzo nierówna, ale smakowała naprawdę dobrze”.

W rzeczywistości cytowany przez Flay niemieckie ciasto czekoladowe jako jedyny przepis, którego nigdy nie udało mu się uzyskać. „Ma wiele moich ulubionych smaków – czekoladowy, kokosowy, orzechowy – i zawsze trudno mi ułożyć odpowiednie warstwy, tak jak wyglądają” – wyznał. „Zawsze możesz powiedzieć, że moje ciasto jest domowej roboty. To bardzo rustykalne.
Kategorie drink telewizja jeść