Nieopowiedziana prawda o Buddy Vs Duff

Duff i Buddy gratulują sobie dobrze wykonanej pracy Facebook

Pokaz Food Network Kumpel kontra Duff premiera 10 marca 2019 (via IMDb ) i jest określana jako konkurencja między kucharzami Kolego Valastro i Duff Goldman by ukoronować „niekwestionowanego króla ciasta”. Każda z tych dwóch gwiazd miała wcześniej swoje własne programy telewizyjne, w których prezentowane były przepiękne kreacje ich piekarni.


TLC Ciasto Szef , który filmuje Valastro i jego rodzinę, gdy skupiają się na codziennych operacjach sklepu Carlo's City Hall Bake Shop w Hoboken w stanie New Jersey. Food Network's As ciast zawiera Goldman's Charm City Cakes w Baltimore w stanie Maryland, które ich stronie internetowej opisuje jako zakulisowe spojrzenie na nietypowy sklep, w którym pracują muzycy i twórcy.Fani obu programów nigdy nie wyobrażali sobie crossovera, ponieważ były na różnych kanałach, ale po przejęciu przez Discovery w 2018 r. Scripps Networks Interactive, jak donosi Ostateczny termin , oboje są teraz częścią tej samej rodziny. Rejestr Hrabstwa Orange roszczenia Kumpel kontra Duff był największym hitem Food Network w 2019 roku, a 14 milionów widzów oglądało rywalizację dwóch gwiazd.
Chociaż pojawiły się problemy z produkcją, Buddy vs Duff powraca w drugim sezonie

Duff i Buddy śmieją się podczas kręcenia Buddy Vs. Lipny Facebook

Niestety nie wszyscy fani są zadowoleni z tego połączenia. Rzeczywistość zamazana narzekał, że założenia pierwszego sezonu są marne i zasugerował, że program został naprawiony, ponieważ obaj piekarze byli zasadniczo związani w finale. Twierdzą, że od pierwszego dnia pojawiły się problemy z produkcją, a serial miał wrażenie, że nic nie zostało zaplanowane z wyprzedzeniem. Po pierwszym ocenianiu ciasta Valastro rzekomo zszedł z planu i można było go zobaczyć, jak kłócił się z producentem wykonawczym serialu w tle. Powód tej niezgody nie został wyjaśniony i dezorientująco nigdy nie został omówiony przez serię. Publikacja twierdzi, że narrator, miejsca, gospodarze i sędziowie zmieniali się losowo i nazwali system punktacji niespójnym. Plotki z sieci spożywczej zgadza się, dodając, że sposób, w jaki zmontowano program, sprawił, że Valastro został złoczyńcą, co spowodowało, że wielu jego fanów aktywnie sprzeciwiało się niemu.

W rozmowie z Pyszne , Valastro stwierdził, że obaj stali się dobrymi przyjaciółmi podczas nagrywania, a Goldman dodał, że tak naprawdę nigdy się nie spotkali przed koncertem.Zgodnie z komunikatem prasowym z Odkrycie , drugi sezon serialu miał swoją premierę 15 marca 2020 r. Obiecuje większe, bardziej szalone ciasta, celebryci i zaciekłą rywalizację między dwoma rywalami. W drugim sezonie żony mistrzów cukiernictwa wspierają ich podczas podróży do różnych miejsc na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA w każdym odcinku. Finał ma się odbyć w Kalifornii u Disneya Gwiezdne Wojny: Park rozrywki Galaxy's Edge.
Kategorie Inspiracja porady Fakty